Microsoft heeft Forza Motorsport 6 aangekondigd voor de Xbox One. De uitgever maakte dat bekend tijdens de North American International Auto Show in Detroit. Gameplay van het racespel werd nog niet getoond; die wordt pas tijdens de E3 in juni onthuld.
Tijdens de autoshow in Detroit kondigde Microsoft alleen aan dat Forza Motorsport 6 er aan komt en dat het spel de nieuwe Ford GT zal bevatten. Die sportauto werd in Detroit door Ford onthuld, en zal op het doosje van Forza Motorsport 6 gebruikt worden. Ook de Shelby GT350 Mustang en de F-150 Raptor zullen hun opwachting maken in het nieuwe racespel van ontwikkelstudio Turn 10 Studios. De studio liet weten dat er pas op de E3-gamesbeurs in juni voor het eerst gameplay van het spel getoond zal worden.
Forza Motorsport 6 is het zesde deel in de serie die in 2005 begon met Forza Motorsport voor de eerste Xbox. Het spel is inmiddels al het derde Forza-spel voor de Xbox One; bij introductie van de console verscheen Forza Motorsport 5, terwijl in het najaar van 2014 Forza Horizon 2 op de markt verscheen voor Microsofts meest recente console.