Software-update: Malwarebytes 4.5.23.241

Malwarebytes 2016 logo (75 pix) Malwarebytes heeft een nieuwe versie van zijn gelijknamige antivirusprogramma uitgebracht. Dit programma is gericht op het bestrijden van malware, zoals kwaadaardige software die zich als bonafide antivirus- of antispywareoplossing voordoet, maar in werkelijkheid minder goede bedoelingen heeft, zoals ransom- of scareware. Naast de gratis uitvoering is er een betaalde variant, die extra functionaliteit biedt, waaronder realtime bescherming. De changelog voor deze uitgave ziet er als volgt uit:

Features and improvements
  • Added idle state logic to improve visibility of important notifications
  • Improved multi-language support
  • Security improvements
Issues fixed
  • UI freeze and crash on update
  • Restore from quarantine not working with some directory names

Malwarebytes

Versienummer 4.5.23.241
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11
Website Malwarebytes
Download https://downloads.malwarebytes.com/file/mb3/
Licentietype Freeware/Betaald

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

25-02-2023 • 09:28

8

Bron: Malwarebytes

Reacties (8)

8
8
3
0
0
1
Wijzig sortering
Ik gebruik de gratis versie om af en toe mee te scannen en ook AdwCleaner. Naast mijn huidige anti virus programma
Mensen die dit nog gebruiken? Ooit een licentie gekocht, deze loopt nu af en vraag mij af hoe relevant Malwarebytes nog is.
Tsja dat weet je pas als er wat is wat geblokkeerd moet worden.
Windows zelf doet tegenwoordig ook al veel en is meestal wel voldoende.
Heb zelf een lifetime licentie dus laat het wel draaien, het blijft een uitgebreid pakket.

Wordt er alleen wel moe van dat ze tegenwoordig minstens een keer in de maand met een programma update (niet definities) komen waarbij het programma opnieuw gestart moet worden. Die updates lijken ook vooral om relevant en in de aandacht te blijven want de veranderingen zijn meestal minimaal. Voorheen was er maar eens in de zoveel tijd een programma update.
Was exact mijn eerste gedachtegang ook. Heb ooit in het verre verleden een key gekocht die nooit zou verlopen. Maar na wat zeer teleurstellende interacties met deze software pakket, echt belachelijk veel valse claims toentertijd, ben ik weggegaan en overgestapt naar wat anders. Het was toen zeker een draak van een programma om me te werken. Werd van alles en nog wat belooft om te doen, maar de praktijk was toch een waardeloos (toen) software pakket. Dus heb geen idee hoe het nu is gesteld hiermee, maar ik meende ook dat ik weg ben gegaan toen er allerlei opties erbij kwamen waar je uiteraard weer voor moest gaan betalen.
Ik heb dit samen lopen met wat er in Windows zit :)
Hier ook, meerdere lifetime licenses gekocht en draait op alle computers samen met het standaard W10 antivirus pakket
Bor Coördinator Frontpage Admins / FP Powermod 26 februari 2023 21:37
Ik ben bij dit soort security producten wel benieuwd wat de "Security improvements" zijn waarover in de releasenotes wordt gesproken. Van een leverancier van security producten mag je toch wel wat meer openheid verwachten denk ik.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.