Software-update: Foxit Reader 10.1.4

Foxit Software logo (45 pix) Foxit Software heeft versie 10.1.4 van Foxit Reader uitgebracht, een alternatief voor Adobe Reader. Met dit gratis programma kunnen pdf-documenten bekeken, ingevuld en ondertekend worden. Voor het bewerken van pdf-documenten heeft Foxit software het betaalde PhantomPDF in huis, vergelijkbaar met Acrobat Pro DC. In deze uitgave zijn de volgende veranderingen en verbeteringen aangebracht:

Issues Addressed:
  • Fixed some security and stability issues. Click here for details.

Foxit Reader

Versienummer 10.1.4.37651
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 7, Windows 8, Windows 10
Website Foxit Software
Download https://www.foxitsoftware.com/downloads
Licentietype Freeware/Betaald

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

06-05-2021 • 13:56

6

Bron: Foxit Software

Reacties (6)

6
6
4
0
0
2
Wijzig sortering
Ik ben al een tijd geleden overgestapt van Foxit naar SumatraPDF, omdat Foxit het nodig vond om PUP (Potentially Unwanted Programs) te bundelen. Dan ga je bij mij in de Recycle Bin. Weet iemand of dat tegenwoordig nog zo is?
Vroeger had Tweaker @Jazco2nd een script gemaakt om de pup weg te houden tijdens installatie, toen dat niet meer werkte ben ik ga kijken naar vervangers. Maak nu gebruik van zowel Sumatra als Firefox ingebouwde pdf.

Heeft Sumatra ondertussen al een zwarte modus? Irritant als ik 's avonds nog iets wil bekijken en de witte zijkanten schijnen in je bakkus.
Ha das wel echt vroeger. Sinds de bizarheid van Windows 10 updates toenam, bijvoorbeeld dat je Documents map compleet gewist werd, en de update roll out werd niet gestopt, en meer van dat soort zeer schadelijke ongewenste gevolgen, ben ik cold turkey overgestapt op https://ubuntubudgie.org/.

Echt wel een factor 10 gebruiksvriendelijker. Niet alleen de updates maar gewoon alles. Veel minder notificaties waar jan met de pet op toch geen drol aan heeft.
Veel duidelijker configuratie panel, gewoon alles op 1 plek en overzichtelijk. Lekker simpel en prima. Oh en je hebt VEEL meer schijfruimte ineens, want het OS eet je disk niet op. Het is sneller, werkt gewoon met een gloednieuwe Ryzen laptop (ok, er waren wat beperkingen, maar op Windows werkte standby bijvoorbeeld ook niet nog lekker).

Gecombineerd met OnlyOffice (wat echt niet perfect is, maar voldoende) + alle MS Office365 fonts geinstalleerd kan je prima met MS Office formaten werken.

Totaal geen behoefte meer aan dit soort Windows progjes dus, aanrader!

Voor het bewerken van PDFs (non-formulieren invullen of ondertekenen bijvoorbeeld) gebruik ik trouwens https://www.pdfescape.com/open/ Dat is zo intuitief en gebruiksvriendelijk, komt geen desktop app in de buurt.

[Reactie gewijzigd door Jazco2nd op 22 juli 2024 14:31]

Nee, volgens mij is er geen donkere modus. Misschien als je handmatig in de advanced settings gaat lopen klooien, maar er is geen switch voor.
Vandaag nog geïnstalleerd en werd gevraagd of ik Opera wilde installeren. Daarbij komt ook nog dat je moet betalen voor de Azure rights management plugin, anders krijg je rode text door je beveiligde PDF bestanden.
Vandaag nog getracht msi te installeren met de NL.mst file echter werkt dit niet naar behoren. Toch maar eens kijken naar een waardige vervanger welke ook multi language is want op dit moment werkt dit niet voor deze versie.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.