Software-update: Backtrack 3.0 final

Backtrack 3De mensen van Remote-Exploit hebben een nieuwe finalversie van Backtrack uitgebracht. Het gaat om versie 3, die vanaf deze pagina in verschillende uitvoeringen gedownload kan worden. Backtrack is een op Slackware gebaseerde Linux-distributie, die met een flink aantal tools wordt geleverd om de beveiliging(en) van computers en netwerken grondig te testen. Zo bevat het besturingssysteem programma's om een draadloos netwerk en de beveiliging hiervan uitgebreid te testen. De release notes van Backtrack 3 zien er als volgt uit:

We have slaved for weeks and months, together with the help of many remote-exploit'ers to bring you this fine release. As usual, this version overshadows the previous ones with extra cool things.

Saint
SAINT has provided BackTrack users with a functional version of SAINT, pending a free request for an IP range license through the SAINT website, valid for 1 year.

Maltego
The guys over at Paterva have created a special version of Maltego v2.0 with a community license especially for BackTrack users. We would like to thank Paterva for co-operating with us and allowing us to feature this amazing tool in BackTrack.

Nessus
Tenable would not allow for redistribution of Nessus.

Kernel
2.6.21.5. Yes, yes, stop whining....We had serious deliberations concerning the BT3 kernel. We decided not to upgrade to a newer kernel as wireless injection patches were not fully tested and verified. We did not want to jeopardize the awesome wireless capabilities of BT3 for the sake of sexiness or slightly increased hardware compatibilities. All relevant security patches have been applied.

Tools
As usual, updated, sharpened, SVN'ed and armed to the teeth. This release we have some special features such as spoonwep, fastrack and other cool additions.[break]
Backtrack 2 - Ettercap en Firefox
Versienummer 3.0 final
Releasestatus Final
Besturingssystemen Linux, Linux x86, Linux AMD64
Website Remote-Exploit
Download http://www.remote-exploit.org/backtrack_download.html
Bestandsgrootte 694,95MB
Licentietype Voorwaarden (GNU/BSD/etc.)

Door Robin Vreuls

Doktersteam

25-06-2008 • 12:52

20

Submitter: [micro]

Bron: Remote-Exploit

Reacties (20)

20
20
0
0
0
7
Wijzig sortering
Is er bij deze versie ondersteuning voor de Intel 4965AGN? Want met de vorige versies was het zo dat deze niet ondersteund werden.
Gezien de oude kernel, ben ik bang van niet.
Zoeken is moeilijk ofzo?
Dit heeft zeer weinig met de distro te doen. Hardwareondersteuning wordt bepaald door de kernel en/of drivers.
Er is in-kernel ondersteuning voor de Intel 4965AGN vanaf versie 2.6.24. Omdat er toen een versie van iwlwifi gepakt is en er in is gestopt.
Voor versies kleiner dan 2.6.24 kun je gewoon de iwlwifi driver installeren, en zul je moeten controleren of het nieuwe mac80211 subsystem in je kernel zit, anders moet je daar ook een module of patch voor meenemen.
Ik hoop dat deze goede ondersteuning heeft voor de RTL8187. Ik heb deze namelijk nog niet aan de praat gekregen onder backtrack, met packet injection.

Misschien begrijp ik het verkeerd, maar als ik op kismet klik in backtrack, dan gebeurd er niets. er word niets gestart, ook geen terminal venster.

ik zie wel dat het veel makkelijker is geworden om de usb versie aan de praat te krijgen. kwestie van de twee mappen kopieren naar een usb schijf, en dan in de boot map het batch bestand starten, eenmaal op enter drukken en je kan rebooten via de usb schijf. ideaal!

[Reactie gewijzigd door ArawnofAnnwn op 24 juli 2024 06:02]

Atheros draait hier iig als een tierelier, incl packet injection.

[Reactie gewijzigd door bas-r op 24 juli 2024 06:02]

Atheros-chipsets zijn dan ook één van de twee voornaamste chipsets voor deze wireless lan sniffer tooltjes :-)
(De andere, minder in Europa geziene/gebruikte chipset is Prism)
Anoniem: 185441 25 juni 2008 15:59
iemand macbook pro hiermee gedraait? werkt die broadcom chip van de airport extreme nou in passive of nog niet? hoe krijgen jullie er een atheros kaart in dan?
v3.0 beta werkte hier al erg goed met een el cheapo Sweex usb stickie met Ralink chipset.
En daar zit op zich weer een stukje Atheros in! :)
ik was niet zo te spreken over de beta, vastlopers met netwerk scannen, veel niet werkende menu items en ook wel traag. Ik hoop dat het nu beter is, dat zal ook wel!
Is er al iemand die 'm naar een harde schijf geinstalleerd heeft gekregen? De tutorials/tips op het internet (en hun wiki) verwijzen naar een grafische installer... Deze is echter NERGENS te vinden in de menu's...
Wiki ook al bekeken?
http://wiki.remote-exploit.org/index.php/Howto:Install_GUI

:)

Edit: Gaat over bt2, maar qua installatie is er niets verandert tussen 2.0 en 3.0 (final)

[Reactie gewijzigd door kvdd op 24 juli 2024 06:02]

Zoals ik al zei...
de tutorials/tips op het internet (en hun wiki) verwijzen naar een grafische installer... Deze is echter NERGENS te vinden in de menu's...

[Reactie gewijzigd door M-Opensource op 24 juli 2024 06:02]

Die grafische installer is gewoon te vinden in het menu. Zal er een screenshot van maken voor je zodra mijn download binnen is.
Good luck dan. De grafische installer is uit de distributie gehaald. Zat misschien nog wel in de beta versie, maar niet meer in de final versie.

Het is niet alsof de installatie moeilijk is zonder die installer. Zeker niet voor de doelgroep van deze distro.

Ik draai de distro vanaf een SD kaartje op mijn Asus Eee. Moest enkel een delay als parameter aan de kernel bij het opstarten meegeven, maar nu werkt het als een trein :)
Ik ben dus toch niet gek...
Dan maar weer naar de terminal :p

het was meer een gemak om het even zo te doen :)
Is dit eigenlijk een "hack" distro, die je kan gebruiken om te testen?
Dit is een "live" linux distro, die je kan gebruiken zonder iets op je computer te moeten installeren.
Ja dat is het, alleen elk POSIX besturingssysteem kan dit gewoon doen, als je maar weet welke programma's je nodig bent.

Als jij een beginner bent, zal ik deze distributie niet pakken omdat hij toch aardig de complexe kant op gaat.
Deze kende ik nog niet, maar klinkt zeker wel goed.
Die zal ik eens gaan testen!

Wij hebben wel wat last van onverklaarbaar netwerkverkeer, dus dat moet straks afgelopen zijn :P

* JapyDooge download...

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.