Hoezo? Zo positief is het allemaal niet... heb je deze zin gelezen?
"Afrekenen per seconde vervalt voor bijna alle abonnementen."....
Dat vind ik bijna nog kwalijker dan die data-bundels van KPN & Vodafone... Mijn telefoontjes duren vrijwel nooit langer dan 30 seconden... ik ga dus gewoon het dubbele betalen voor mijn belminuten, oftwel ik doe er nog maar de helft zo lang mee.
En dat starttarief is ook belachelijk gewoon... één MB aan data staat gelijk aan een belminuut! DAT IS PAS DUUR!
En dan het zogenaamde ongelimiteerde abonnement is ook maar een wassen neus... eerst 3,6mbit... oftewel 3600kbps... over je limiet dan hou je daar nog maar 64kb aan over... eh, zeg nou zelf, das nog maar 5%...
Kortom, het lijkt erop dat ik nu toch liever naar KPN of Vodafone ga... want T-mobile loopt nu alleen maar te goochelen met de cijfers waardoor het nog slechter te begrijpen wordt. Dan vind ik het van de anderen wel wat duidelijker... maar goed, we worden nu dus gewoon door vrijwel alle providers genaaid... jarenlang lekker goedkoop data en nu gaat het binnenharken beginnen.
Het is gewoon al ronduit belachelijk dat de providers dit zeggen nodig te hebben, ik koop toch al mijn belminuten in? Of ik ze nou verbruik of niet... maar nee zo werkt het niet in de praktijk... providers rekenen met overhead, de EVENTUELE EXTRA KOSTEN die men binnenhaalt als klanten hun limiet overschrijden was de winst... ziekelijk gewoon.
[Reactie gewijzigd door MicGlou op maandag 1 augustus 2011 15:29]
Als 64 kbps voor jou onacceptabel is dan zul je meer moeten betalen, simple as that. Veel toepassingen blijven echter gewoon werken. Mail, whatsapp en andere messengers, waarschijnlijk je navigatie die maps van internet afhalen (eerste keer map openen op nieuwe locatie zal lang duren maar ik denk dat het tijdens het rijden wel gaat) en zelfs iets op internet opzoeken zal wel lukken al moet je iets langer wachten. Alleen recreatief browsen en video's kijken en zo, ja dat zal niet zo lekker gaan.
Het is dat het netwerk van T-mobile zo crap is anders waren dit erg mooie dealtjes (maar dat heeft er natuurlijk alles mee te maken dat ze zo goedkoop kunnen blijven).
Je gaat hier echt een paar keer fout
- 3.6 mbps is 384 kilobyte/sec hier, dus zeker en vast geen 3600..
- normaal gezien is afrekenen per seconde altijd pas geweest als je langer dan een minuut belde, dus als al jouw gesprekken 30 sec duren gaat er niets veranderen voor jou.
- dat gezever over overhead en extra kosten zijn toch ook maar enkel verschijnselen in jouw hoofd hoor. Je sluit een abonnement af, waarin minuten en smsjes zitten (die per stuk vrij goedkoop zijn als je het uitrekent) ga je er meer verbruiken, moet je ze aan de volle pot betalen, is toch logisch? Als je naar de winkel gaat en een kortingsbonnetje hebt voor 5 producten, ga je voor het 6e toch ook meer betalen?
- dat starttarief is dus ook niet gericht op mensen met een smartphone, maar dat had je zelf ook kunnen snappen
kb is dan ook kilobit en niet kilobyte (kB), dus zijn 3600 klopt wel

maar zijn factor 5% niet meer,
en waarom wordt mijn vorige reactie nu weggemod?
Die heeft waarschijnlijk gewoon een boost moderatie van -6 aan mij gegeven, pffft, als je niet tegen kritiek kunt, kom dan hier niet zeveren