Hoofdcategorieën

EA brengt geen The Godfather-games meer uit

Door Jurian Ubachs, maandag 8 juni 2009 14:18, views: 10.208

Uitgever Electronic Arts stopt volgens EA Games-president Frank Gibeau met het uitbrengen van games op basis van de Godfather-filmreeks. Partner Paramount claimt echter dat de toekomst van de reeks nog onduidelijk is.

Electronic ArtsFrank Gibeau liet in de LA Times afgelopen week weinig onduidelijkheid over het lot van de spelserie bestaan. Volgens de president van het EA Games-label heeft Electronic Arts zijn laatste The Godfather-game uitgebracht. Gibeau liet de Californische krant weten dat er in de productieplannen van EA, die drie jaar vooruit lopen, geen The Godfather-titel voorkomt. Gibeau geeft geen specifieke reden voor de beslissing van EA, maar de tegenvallende verkoopcijfers van het in april verschenen The Godfather II, dat in die maand in de Verenigde Staten slechts 241.000 keer over de toonbank ging, hebben daarin mogelijk een rol gespeeld.

Hoewel de uitspraak van Gibeau duidelijk lijkt, laat EA's partner Paramount Digital weten dat het lot van The Godfather nog niet bezegeld is. Volgens het bedrijf is er nog geen nieuw deel in productie, maar is een derde deel zeker niet uitgesloten. Electronic Arts heeft al op de stellingname van Paramount gereageerd door het afgeven van een verklaring waarin de woorden van de EA Games-president worden gerelativeerd. Volgens EA bedoelde Gibeau slechts dat er in de nabije toekomst geen The Godfather-game zal verschijnen, meldt de Los Angeles Times.

Volgende 14:42
Vorige 13:45

Reacties

«  1  2  »

241.000 keer is niet veel nee :P t was ook een baggerding van hier tot gunter....t was gewoon Godfather 1 in een nieuw slecht passend jasje......EA heeft de laatste tijd wel erg zn handjes vol van slechte dingen uitbrengen en ik denk dat t nu langzaam aan zich in de vingers aan t snijden is.......en dat voelen ze nu wel aardig denk k ;)

t was gewoon Godfather 1 in een nieuw slecht passend jasje......
Dat was nog niet het echte probleem naar mijn mening... het was GF1 zonder de sfeer van de GF films en dat is voor mij de reden geweest dat ik hem niet heb gekocht!

Geef GF aan Take2/Rockstar en laat hun er iets van bakken :P dan heb je iig een goede gameplay als basis (GTA4) en als ze daar nou nog is de sfeer kunnen implementeren kan het een super game worden :D

Hmmm interessant idee alsTake2/Rockstar een GF game zouden gaan maken...

*kuch*Mafia & mafia 2*kuch*

Die neigt juist weer naar bovenstaande games. Mafia 1 heeft zich al bewezen, bij Mafia 2 moeten we het nog maar zien.

Inderdaad het kwam echt over als een GTA III cloon met een godfather touch. Snufjes "the world is mine" al pacino en klaar. Behalve dat tja het totaal niet werkte met de verbinding naar de film. Gewoon.. niet

Een project wat gewoon niet werkte.

Mafia II heeft misschien nog een kans de mafia touch naar deze moderne tijd te brengen

Ik denk dat er nog steeds veel mensen zijn die het wel kopen zoals NFS deel 28. Hoewel het mij enorm veel pijn deed ben ik wel ook gestopt met EA games te kopen, kan niet wachten tot ze failliet gaan zodat ik RA3 kan spelen.

Dus je bent gestopt met EA games te kopen, omdat je het slechte games vindt, maar eigenlijk vind je red alert superleuk maar koop je het niet... (dus heb je het mss gedownload)

Mensen... en "principes"

Op het eerste gezicht was ik het met je eens.. Toen dacht ik na over het boycot principe, en dat als hij het als boycot bedoelt heeft dat eerder te maken met een algeheel beeld van EA. Dat producten van Lays goed zijn betekent niet dat ik ze koop als ze tegen bepaalde principes van mij gaan als bedrijf.

EA zou hier zeker ook gezien kunnen worden als een bedrijf wat je niet wilt steunen door de slechte uitmelkerij van producten, de overnames en het beroven van creativiteit. Natuurlijk zijn niet alle games van EA slecht, maar teveel wel.

Althans, dat zou je kunnen beweren, als je ze wilt boycotten. Ik bepaal het zelf nog altijd per spel of ik het koop..

Ik ben gestopt met EAgames te kopen omdat ik niet akkoord ga met de marktstrategie van EA en hen een gevaar vindt voor het entertainment van de gamers en een inperking voor de creativiteit van de developers.
Dus ja soms hebben ze eens leuke games maar wetende dat ze bij succes 10 superzwakke spin-offs gaan maken, weiger ik iets te kopen van hun.

En ik download geen games of welke andere software illegaal. Foto's zijn wel al meer dan een jaar oud dus er ontbreken zeer veel titels.
http://www.stijndp.be/IMG_0127.JPG
http://www.stijndp.be/STEAM.JPG

Het is dan ook buitengewoon zonde dat zo'n fantastisch verhaal, in zo'n slechte game is gegoten.

Ze willen te veel EA daarom maken ze 1 game die goed verkoopt en direct daarop sequel die gewoon zelfde is maar net iets anders dr uit ziet...en daar trappen de mensen zo te zien niet echt meer in....
Ik koop al een tijdje geen games meer van EA vanwege dit probleem.

Same here ... ik weiger ook maar iets van EA te komen. Het staat garant voor snelle en slordige afwerking, weinig diepgang en platte commerce. Niet bepaald wat je wil als je games met goede gameplay zoekt die daarbij ook nog eens een degelijke background hebben. EA gaat snel moeten veranderen anders gaan ze daar heel hard verschieten.

Denk dat EA ook een probleem met support heeft, het patchen van hun producten. Op een aantal producten na is het toch vaak van "okay op de markt en nu gaan we werken aan expansie x/y. En als er dan een fout in de game zit krijg je nog net niet te horen 'in expansie x/y halen we die fout er wel uit"

In de westwood tijd dertegen werden er nog gewoon patches gemaakt. Hell sommige games uit andere stallen krijgen nu nog steeds, vijf jaar na datum patches!

Was de eerste dan goed? Ik was een andere mening aangedaan en daarom heb ik 2 niet gekocht.

Ik denk dat Paramount nog niet klaar is met de games. Ze zullen EA waarschijnlijk ook een offer they can't refuse aanbieden en als ze weigeren een andere studio benaderen.

Ik vond Godfather 2 helemaal niet zo'n slecht spel. Ik heb me er best mee vermaakt. Het was inderdaad wel wat kort en herhalend, maar ik had toch de drive om het uit te spelen.

De games mogen niet in de schaduw staan van mafia, en ik denk straks ook mafia II. Van the godfather kun je denk ik echt wel een topper maken maar dan moeten ze gewoon een betere studio vinden.

Eindelijk een wijs besluit. Dat krijg je nu met zo'n "crap-game". Het vorige deel was tenminste nog leuk en verfrissend. Het nieuwe daarentegen was gewoon ruk.

Ik had het spel gekocht en nog diezelfde dag teruggebracht naar de winkel. De verkoper wist mij te vertellen dat ik niet de eerste was.

Heeft niets te doen met Mafia. EA is gewoon bezig door met populaire namen prut aan de man te brengen. Godfather 2 is een prachtvoorbeeld.Geen sfeer, grafisch achterhaald, slecht geluid, beroerde gameplay. Gewoon crap. Punt. Het is jammer dat zon goeie film-naam gewoon de grond in gaat met zulke games. NFS serie is een prachtvoorbeeld. Ben er altijd fan van geweest....tot we bij NFS underground kwamen......toen Underground 2....naja, de rest ken je.....tis gewoon bagger aan t worden en het is dieptriest.

Ze melken het spel uit, dat is zonde, ook al kon ik de game zelf niet waarderen, hoewel ik godfather 1 welk zeker een flink aantal uurtjes heb gespeeld =)
«  1  2  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 14:42
Vorige 13:45
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2009 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden - Uw Privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van: