Door Mark van der Kruit en Jurian Ubachs

In het land der blinden is eenoog koning - FC 25 Review

05-10-2024 • 06:00

8

FC 25 voegt best wat vernieuwingen toe, waarvan een er een aantal echt heel leuk uitpakken, maar laat ook veel dezelfde bugs zien die we al jaren terugzien in FC/FIFA-games en speelt mede daardoor net niet lekker. Het niveau dat FC 24 in de gameplay laat zien - na een serie patches, dat wel - wordt door FC 25 nog niet geëvenaard en dat zegt meer over FC 25 dan over FC 24. De game ziet er wel mooi uit en Rush is een leuke toevoeging, terwijl er ook in Ultimate Team weer wat leuke nieuwe dingen te vinden zijn, maar al met al stelt de game toch een beetje teleur.

00:00 - Geen goede start
00:29 - De game die je kon verwachten
01:05 - Rush
02:20 - Gameplay
03:01 - Bugs
03:45 - Player Roles
05:06 - Tactiek
05:51 - Graphics
07:16 - Conclusie

Lees ook onze geschreven review voor meer details.

Reacties (8)

Sorteer op:

Weergave:

Ik blijf het elk jaar super vinden hoe mensen het blijven verantwoorden om een game te kopen met daarin nog eens een gameshop ook
Zijn denk ik voornamelijk kinderen, toen ik 8-14 jaar oud was speelde iedereen die ik kende fifa, nu speelt niemand die ik ken het meer. Denk dat het nog steeds populair is onder de jeugd.
Dus gewoon een ordinaire cashgrab zoals we gewend zijn van EA.
Ik zou ook liever zien dat EA veranderingen in teams en spelers via DLC’s aanpast. Maar helaas doen ze dat niet en dat zal voornamelijk zijn omdat EA ook aan licentiegelden vast zit die het jaarlijks moet afdragen. Maar EA verplicht verder niemand om de nieuwe versie te kopen. Ik speel al jaren met de 2018 versie en heb nog nooit een boos bericht van ze gehad.
Gingen ze niet stoppen met de fifa benaming? FIFA wou er namelijk ineens een pak meer geld voor.
Alleen omdat EA niet meer met FIFA samen werkt betekent niet dat ze geen licentie gelden meer hoeven te betalen. Volgens mij heeft EA nu ze van FIFA af zijn deals gesloten met losse clubs en competities, daar moet wel nog gewoon een bedrag aan worden afgedragen.
Is nooit anders geweest bij de jaarlijkse sportgames. Dit zijn de stabiele inkomsten waar heel EA op draait. Waardoor ze $100 miljoen in Immortals of Aveum konden steken (of dat een goed idee was is een tweede :+ ).

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.