Gebruikers over webshop MediaMarkt
Review toevoegenUit eigen beweging
AlgemeenI have ordered, fitbit, printer, vaccum cleaner from webshop. The experience was excellent while ordering from webshop. Really liked the website.
VerzendingThe product was delivered in a very good condition. The packing was safe and not at all tampered. I am very satisfied with the delivery and condition of the product.
KlantenserviceCustomer service is very prompt and very friendly. Every thing is explained very well and good detail.
Uit eigen beweging
AlgemeenHele matige zaak met slecht personeel. Personeel heeft ook nooit ergens verstand van. Zal daar nooit wat kopen.
KlantenserviceWordt heel slecht / dan wel niet / geholpen. Ik vroeg of een beeldscherm aangesloten kon worden, personeel zei dat dat lastig ging, ging het navragen en hielp vervolgens iemand anders (om maar een voorbeeld te geven). Ik kom daar om beeldschermen te bekijken en ze staan daar nooit aan. Alles draait om verkopen daar en niet om klanten vrijblijvend te helpen.
Uit eigen beweging
AlgemeenTwee keer een bestelling gedaan. Eerst een printer, lever adres: afhalen in de winkel. Kreeg de volgende dag de melding bestelling is verzonden. Na enkele dagen kreeg ik bericht er is iets mis gegaan. Bestelling wordt nu verzonden. Heeft uiteindelijk een week geduurd alvorens ik de bestelling kon afhalen. Tweede bestelling een Chromecast, thuis afleveren. Bestelling werd na twee dagen thuis afgeleverd. Het kan dus wel.
VerzendingEerste verzending duurde te lang. Product was gewoon op voorraad
Uit eigen beweging
AlgemeenDe hele gang van zaken ging zo als het hoort te gaan en daar heb ik verder niets aan toe te voegen.
VerzendingIn de avond besteld en de volgende dag in huis.
Uit eigen beweging
AlgemeenIk kon het product wat ik wilde hebben snel vinden en vergelijken, waarna bestellen ook snel gedaan was.
VerzendingHet product was snel en zeer goed verpakt geleverd.
Klantenserviceniet van toepassing, volledig via internet besteld.
Uit eigen beweging
AlgemeenGoede prijs, makkelijk bestelproces en snel geleverd. Informatie op de website was voldoende om een keuze te maken.
VerzendingGoed ingepakt, snel geleverd
Uit eigen beweging
AlgemeenHet was makkelijk te bestellen. keukenradio voor de prijs een leuk ding geen top Hifi maar dt is voor die prijs ook lastig denk ik
VerzendingSnel geleverd
Uit eigen beweging
AlgemeenDe levering zou snel plaatsvinden. Volgende dag inderdaad een pakket: maar een totaal verkeerd product. En in plaats van dat netjes af te handelen, werd ik schofterig behandeld. Bestelling dus gecanceld en bij een servicegericht bedrijf alsnog gekocht wat ik wilde hebben
VerzendingAls het goede product was opgestuurd, was de verzending top geweest. Maar dat was niet zo. Terugsturen is ook lastig, want je krijgt geen retournummer, dus dat betekent een zoektocht op de website naar de juiste gegevens om te voorkomen dat je €6,75 zelf moet betalen voor het retourzenden van hun fout.
KlantenserviceEr werd me bij het melden van de toezending van het verkeerde product toegezegd dat ik de juiste bestelling in het weekend zou ontvangen. Aangezien ik op vrijdag nog steeds geen track-and-trace nummer had, heb ik gebeld. Nou nee, hoor.... Zij zouden het goede pakket pas toesturen, bij het retour ontvangen van het verkeerd geleverde pakket. Want, anders had ik wellicht 2 pakketten en zou ik het verkeerd geleverde product niet terugsturen, werd me gezegd. Wat een wantrouwen en wat een klantonvriendelijke houding. Dus, geen mediamarkt meer voor mij.
Uit eigen beweging
AlgemeenSnel geleverd en netjes verpakt. Was een goedkoop artikel maar als MediaMarkt club member krijg je altijd gratis verzending!
Uit eigen beweging
Algemeensamsung S pro
Probleem met accu, moest maar samsung bellen. Product was te nieuw voor hun.
Verzegeling was al verbroken maar heb ik niet gezien. heel slecht
Moet het zelf uitzoeken zij wisten geen raad en onderling bij winkels schuiven ze het naar elkaar.
Uit eigen beweging
AlgemeenDe service is best goed. Snelle reacties, maar ook makkelijke site. Veel keuze uit producten, en goede prijzen. Helaas niet (altijd) de laagste prijzen, wat ze wel beweren. De voorraad was wel echt bagger op de meeste locaties na de release van de PS4 (slim model 500gb met 1 controller). Maar dat kan je nooit inschatten.
VerzendingNiet verzonden gekregen, maar opgehaald bij de Mediamarkt zelf. Dat was echt heel simpel. Daar betaald, daar opgehaald. Geen problemen mee gehad tot nu toe.
Ik maak kans op een prijs
AlgemeenVorige week zondag kreeg ik bij toeval te horen dat de mediamarkt 100 euro clubkorting gaf op een dji spark fly more combo. Ik wilde deze eigenlijk tijdens mijn vakantie in de USA kopen, omdat ie daar een stuk goedkoper is. Maar door de 100 euro korting werd dat verschil al een stuk kleiner en kon ik thuis nog even oefenen.
Zondag aan het begin van de avond dus besloten om de drone te bestellen. Later die avond kreeg ik al een mail dat de drone verzonden was en de volgende dag stond de postbode al voor de deur.
Kortom: supersnelle bezorging, ook al je op zondagavond besteld. Ik hou ervan 😉
Zondag aan het begin van de avond besteld, de volgende morgen kwam de pakketdienst de drone al bezorgen.
KlantenserviceEerlijk gezegd nog geen ervaring mee, dus kan dit niet goed beoordelen.
Ik maak kans op een prijs
AlgemeenGemakkelijk besteld en betaald. duidelijke web site. de andere dag werd het bestelde al geleverd.
Ik maak kans op een prijs
AlgemeenEen Kärcher sc4 stoomcleaner aangeschaft. Deze was gemakkelijk te bestellen op de site, welke zeer duidelijk is.
VerzendingLevering was super snel. Ik ben zeer tevreden over de Mediamarkt.
Ik maak kans op een prijs
AlgemeenSnelle levering, voor 23.30 besteld volgende dag in huis. netjes afgeleverd bij het andere adres dat ik had ingevuld
Verzendingsnel verzonden
Klantenservicegeen contact mee gehad
Ik maak kans op een prijs
AlgemeenDe betaling is makkelijk en snel(met ing).De bestelling is goed gegaan. Op tijd geleverd(bij de buren). Zeer tevreden!
VerzendingVoor deze prijs krijg je op de meeste plekken een 500 of 750GB harde wchijf. Maar mediamarkt geeft je 1.5TB ervoor. Te gek voor woorden. Niet zo snel als ik had verwacht maar doet zijn ding.
Ik maak kans op een prijs
AlgemeenZeer snelle levering. Mediamarkt doet wat het beloofd heeft. Producten netjes / goed verpakt. Redelijke prijs voor de twee bestelde Powerbanks. Moet de Powerbanks nog wel in het echt proberen. Moet hiervoor wachten op reparatie van mijn iPhone6+ aanstaande vrijdag.
VerzendingZie hiervoor.
Uit eigen beweging
Algemeenhele slechte ervaring met mediamarkt zal er ook nooit meer wat bestellen omdat ze ineens moeilijk doen over een dolce gusto koffie apparaat die ik via internet van media markt heb besteld en gekregen maar na het bekijken van product zag ik al snel dat het niet veel deed en niet naar mijn verwachting teruggebracht naar de zaak maar kon het niet terug geven waarom omdat er een stukje karton ontbrak in de doos nadat ik het weer had ingepakt om te retourneren .man o man nu zit ik met de gebakken peren en mag ik zomaar eventjes 40 euro gaan betalen voor iets waar ik niet tevreden mee ben ben erg boos hierom en zal daarom ook nooit meer wat kopen bij deze winkel.
Verzendingkan geen pakje retourneren omdat er een stukje karton ontbrak
Klantenserviceslecht en waardeloos service zal er niet meer kopen afgelopen
Uit eigen beweging
AlgemeenAlles verliep zoals behoorde te lopen. Geen enkel probleem. Bestelling verliep prima, ondersteuning over bezorging prima, levering op tijd. Verpakking goed.
VerzendingAlles is prima verlopen , zoals het behoort te gaan
Uit eigen beweging
AlgemeenMooie muis die probleemloos en goed in te stellen is.
Ligt goed in de hand.
Precies zoals een muis hoort te werken
Was goed verpakt.
Nadeel , het pakketje lag bovenop luchtkussen, maar als de door tijdens het transport gedraaid werd, kwam het opeens rechtstreeks en gevoelig te liggen