Door Paul Hulsebosch

Redacteur

Evolve Preview

Nieuwe Hunters, Monsters en spelvormen

19-12-2014 • 06:00

30

Multipage-opmaak

Hooggespannen verwachtingen

Uitgever 2K Games gaat hoge ogen gooien met Evolve, de shooter van Turtle Rock Studios. Tenminste, vooraf zijn de verwachtingen hooggespannen. Op de E3, de jaarlijkse gamebeurs in Los Angeles, werd de game uitgeroepen tot beste van de show. Dat was wel een beetje voorbarig voor een beurs waarop het merendeel van de aanwezige games nog niet speelbaar is, maar toch. Evolve was in LA wel speelbaar en juist dat maakte de vele aanwezigen enthousiast. Op papier is de opzet van de game misschien niet eens zo spannend, maar in de praktijk des te meer, zoals heel wat gamers zelf konden ondervinden in de onlinetest die inmiddels heeft plaatsgevonden.

Wat die opzet betreft, Evolve heeft als voornaamste kenmerk dat het onevenwichtig is, al is dat opnieuw slechts op papier. In de game nemen vier Hunters het op tegen één Monster, een beest dat makkelijk vier of vijf keer zo hoog is als de Hunters en vele malen sterker dan de vier bij elkaar. De Hunters hebben wel moderne wapens en het Monster niet. Dat moet het hebben van de mogelijkheden die zijn lichaam biedt en die wisselen per Monster. Evolve bevat namelijk niet alleen verschillende Hunters, maar ook diverse Monsters waaruit je kunt kiezen.

Evolve - Wraith

Hunt

De basisversie van Evolve is hetzelfde als wat was opgenomen in de openbare test, die een paar maanden terug heeft plaatsgevonden. Die spelvorm heet Hunt en is de eenvoudigste krachtmeting tussen Hunters en het Monster.

De opzet is simpel; het Monster krijgt een paar seconden voorsprong op de vier Hunters die het proberen te doden. Het Monster kan groeien van Stage 1 naar Stage 3 en pas dan is het echt groot en sterk. In Stage 1 heeft het Monster weinig kans tegen de Hunters, in Stage 2 een beetje. Het Monster wint kracht door zelf te jagen op het wild dat rondloopt in de jungle waarin Evolve zich afspeelt. Tijdens die jacht is het Monster kwetsbaar.

Hunters zijn er in vier smaken en elke smaak moet ook in de groep vertegenwoordigd zijn. Dus in elke groep Hunters moeten een Medic, Trapper, Assault en Support vertegenwoordigd zijn en bij het starten van de game moeten de Hunters uitvechten wie wat speelt. Elk van de vier heeft een heel specifieke rol binnen de groep.

Helaas!
De video die je probeert te bekijken is niet langer beschikbaar op Tweakers.net.

Hunt, de eerste spelvorm die 2K Games heeft aangekondigd

Alles in drieën

Tot nu toe was er over Evolve weinig meer bekend. Met Hunt ligt het principe van de game vast, maar ontwikkelaar Turtle Rock heeft ook steeds aangegeven dat er meer is dan dat, niet alleen meer Monsters en Hunters, maar ook meer maps en spelvormen. Inmiddels zijn die allemaal bekend en al het goede lijkt in drieën te komen. Zo bevat de game die in februari in de winkel ligt drie verschillende monsters en drie variaties op elke soort Hunter. Verder komen er naast Hunt drie extra spelvormen, die overkoepeld worden door een soort campagne waarin alle spelvormen samenkomen.

De Hunters heten Abe, Cabot, Caira en Parnell, van beroep respectievelijk Trapper, Support, Medic en Assault. Veel is vertrouwd; Abe kan dezelfde Mobile Arena oproepen als de andere twee Trappers. De vier nieuwe Hunters hebben echter allemaal interessante eigenschappen. Het meest in het oog springend is Cabot, de Support van de groep. Die heeft een damage multiplier die niet alleen voor hemzelf geldt, maar voor alle Hunters in de groep. Verder heeft hij een Rail Cannon waarmee hij door muren heen kan schieten. Een handige optie is verder het Acceleration Field dat Medic Caira kan oproepen en dat niet alleen haar, maar ook de andere Hunters meer snelheid geeft, zodat de groep het Monster kan inhalen. Verder heeft Caira een Grenade Launcher, die twee soorten granaten kan afvuren. Napalm zet het Monster in de fik en doet damage over time. Leuker is de Healing Grenade, die binnen een straal alle Hunters geneest, waarmee Caira dus ook zichzelf kan genezen.

Evolve - Wraith

Super Soldier

Trapper Abe heeft Tracking Darts, waarmee het Monster te volgen is, en Stasis Grenades, die aan het Monster blijven plakken en het vertragen. Ook interessant is Parnell, de Assault. Die kan tijdelijk Super Soldier worden, wat hem sneller laat vuren en zijn schoten nog krachtiger maakt ook. Daar staat tegenover dat de health afneemt zolang hij als Super Soldier rondloopt. Met de vier nieuwe Hunters wordt vooral het aantal combinatiemogelijkheden dat de jagende groep heeft flink vergroot. Als groep moet je immers met Assault, Medic, Support en Trapper op stap, maar elke speler kan daarbij dus kiezen uit drie verschillende opties. Vooral in de combinatie van de verschillende Hunters schuilt de kracht van het team en daarmee ook de aantrekkingskracht van het spelen als jager.

Neem alleen al de Medics. Val, die te spelen was in de onlinetest, is stabiel en betrouwbaar met haar Medgun, die zijn doelwit automatisch in het vizier houdt. Hyde kan wat minder goed genezen, maar is des te beter in het weer op de been helpen van gevallen teamgenoten en dat is ook veel waard. Bovendien is Hyde nuttiger in de aanval op het Monster met zijn Sniper Rifle, dat niet zoveel schade doet, maar wel zwakke plekken in het pantser achterlaat, waarvan de Assault handig gebruik kan maken. Caira kan met haar Acceleration Field weer wat meer snelheid aan de aanval geven.

Helaas!
De video die je probeert te bekijken is niet langer beschikbaar op Tweakers.net.

De nieuwe spelvorm Nest

Nieuwe spelvormen

Naast de nieuwe Hunters zijn er ook drie nieuwe spelvormen waaruit je kunt kiezen. Daarvan is Nest misschien wel de interessantste, omdat het de rollen een beetje omdraait. In Nest zijn verspreid door het level diverse eieren te vinden, eieren van het Monster wel te verstaan, die allemaal op het punt van uitbreken staan. Aan de Hunters de taak om alle eieren te vernietigen en zo te voorkomen dat het Monster nageslacht krijgt. Het Monster heeft uiteraard de taak om de eieren te verdedigen. Het kan de Hunters dus niet meer zo makkelijk ontwijken, maar moet ze in de gaten houden en aanvallen afslaan waar het kan. Een paar eieren verliezen is geen ramp, maar ze mogen niet allemaal verloren gaan. Er is een twist; het Monster kan een van de eieren uitbroeden, waaruit dan een jonge variant van de Goliath, een van de Monsters uit de game, tevoorschijn komt. Die zal op eigen houtje de Hunters aanvallen, net zo lang tot hij uitgeschakeld is.

Nest is spannend omdat het van het Monster een actievere rol verwacht. Monsters zijn normaal gesproken uit op tijd rekken en evolueren. Dat is in Nest wat lastiger; daar heeft het Monster nog minder tijd dan in Hunt.

Evolve - Wraith

Hunters in het nauw

In Rescue zijn het juist de Hunters die minder vrijheid hebben. Verspreid rond het industriële complex in het hart van de map bevinden zich groepjes onschuldige burgers die de jungle in zijn gevlucht nadat het Monster het complex heeft aangevallen. Het is aan de Hunters om de vluchtelingen op te sporen en te leiden naar een shuttle waarmee ze kunnen ontsnappen. Er is hier geen adder onder het gras en de match is klaar als de meerderheid van de vluchtelingen door de Hunters gered of door het Monster afgeslacht is.

Defend sluit daarop aan. Ook daar beschermen de Hunters een groep onschuldige burgers die aan de planeet proberen te ontsnappen. Voor Defend heeft Turtle Rock speciale maps gemaakt, die als een trechter zijn vormgegeven. Onder in de trechter is de basis die de Hunters verdedigen. Die basis bestaat uit het ruimteschip met de burgers en twee Shield Generators ter verdediging. Het schip staat gedurende de match te tanken en zodra de tank vol is, winnen de Hunters. Het Monster wint als het voor die tijd door de verdediging is heen gebroken.

De Hunters hebben hulp, want de basis is uitgerust met turrets, die ze kunnen inzetten. Ook het Monster komt echter beter beslagen ten ijs dan in de andere spelvormen. Het begint in Stage 3 en is dus al op volle kracht. Bovendien zijn de eieren die je in Nest kon vinden allemaal uitgekomen, want het Monster wordt begeleid door een zichzelf aanvullende stroom kleine monstertjes die uit zichzelf de basis aanvallen. Defend is daarmee de meest hectische spelvorm in de game, vooral voor de Hunters.

Helaas!
De video die je probeert te bekijken is niet langer beschikbaar op Tweakers.net.

De nieuwe spelvorm Rescue

Defend als sluitstuk

In Defend komen dus elementen uit zowel Nest als Rescue terug. Het zijn immers dezelfde eieren die uitkomen en dezelfde onschuldige burgers die gered moeten worden. Die overeenkomsten zijn met opzet gekozen, want Defend vormt het sluitstuk van een laatste en overkoepelende spelvorm: Evacuation. Niet eens echt een spelvorm, maar meer een minicampagne die je kunt volgen.

De campagne bestaat uit vijf rondes, steeds beginnend met een potje Hunt en eindigend met een potje Defend. Evacuation is daarmee in een notendop het verhaaltje dat Turtle Rock met Evolve wil vertellen. Hunters komen de bewoners van een gekoloniseerde planeet redden, nadat er enorme monsters opgedoken zijn die de eerste bases op de planeet aangevallen hebben. Eerst gaan de Hunters op zoek naar het Monster in Hunt. Daarna kun je voor een volgend potje kiezen uit Hunt, Nest en Rescue, hoewel je steeds maar twee van de drie krijgt voorgelegd. De campagne eindigt dus op een van de vier speciale Defend-maps.

Bij elk van de vijf matches waaruit de campagne bestaat, kunnen de spelers kiezen met welk Monster en welke Hunter ze op pad gaan. Interessanter is dat de winnaar van een potje een bonus krijgt in het volgende potje. Als de Hunters winnen, kan het bijvoorbeeld zijn dat een enorm force field een deel van de volgende map ontoegankelijk maakt, wat het Monster in zijn bewegingsvrijheid beperkt. Als het Monster desondanks weet te winnen, krijgt het in de daarop volgende map voordeel.

Evolve - Wraith

Singleplay

Omdat Evacuation een soort samenvatting is van Evolve, waarin alle spelvormen zijn opgenomen, is het ook zeer geschikt als training of tutorial. Daarom is Evacuation ook in singleplay te spelen. Evolve is dus niet alleen een online-multiplayer-game, in Evacuation kun je het opnemen tegen kunstmatige intelligentie. Je kunt dus als Monster spelen, waarbij de console of pc de vier Hunters simuleert, of je kunt als Hunter spelen, waarbij console of pc zowel de aanvullende Hunters als het Monster voor zijn rekening neemt. Die laatste optie maakt nog het meest duidelijk dat Evacuation om te oefenen is, aangezien de kunstmatige intelligentie van de game uiteraard precies weet waar in de plot de vijf acteurs zich bevinden.

Toch probeert Turtle Rock dat keurig gescheiden te houden. Als je als een van de Hunters speelt, zullen de andere drie jou zoveel mogelijk volgen. Omdat het dan lastig is om het Monster te vinden, krijg je hulp. De groep Hunters wordt begeleid door een soort hond die weet waar het Monster is en je de juiste richting op stuurt. Het beest doet verder niets, het wijst je alleen de juiste richting. Zodra je Evacuation online speelt, is het beest uiteraard verdwenen.

Helaas!
De video die je probeert te bekijken is niet langer beschikbaar op Tweakers.net.

De nieuwe spelvorm Defend

Een derde Monster

Zoals we al aangaven, komt in Evolve al het goede in drieën. Dat wil dus ook zeggen dat er drie Monsters zijn waaruit je kunt kiezen. Turtle Rock toonde als eerste Goliath, de bruut van het stel, met het dikste pantser en de hardste klappen. Goliath moet dicht bij de Hunters komen om zijn krachten kwijt te kunnen. De studio liet een paar maanden terug ook de Kraken al zien, een vliegend Monster dat dus vooral op afstand moet blijven. Daar komt de Wraith nog bij, het enige vrouwelijke Monster. De Wraith is de zwakste van de drie, met het dunste pantser, maar het is ook het snelste. De Wraith is niet zo gericht op afstand houden als de Kraken, maar meer op omcirkelen, buiten beeld blijven en snel toeslaan.

Net als de andere Monsters heeft de Wraith vier skills. Warp Blast is een soort duik naar voren, liefst de groep Hunters in, om daar een ontploffing te veroorzaken. Ook met Abduction duik je naar voren, maar dan om een Hunter beet te pakken en mee terug te nemen. Zo kun je dus een Hunter isoleren en hopelijk uitschakelen. Met Decoy kun je een afspiegeling van jezelf oproepen, die voor de Hunters niet van echt te onderscheiden is. Zelf wordt je ondertussen onzichtbaar. Als je aanvalt, verbreek je de illusie. Decoy geeft je dus vooral de mogelijkheid om er ongezien vandoor te gaan. Al kun je natuurlijk ook vanuit Decoy een Abduction op de Medic van de groep plannen. Tot slot kun je Supernova inzetten. Dat slaat vooral op het visuele effect, dat er inderdaad uitziet als een grote lichtflits. Voor jezelf is het meer een soort rage, waarin je tijdelijk extra snel en extra hard kunt aanvallen.

Helaas!
De video die je probeert te bekijken is niet langer beschikbaar op Tweakers.net.

Wraith

Kies je stijl

Zo kun je dus misschien nog meer dan bij de Hunters een Monster kiezen dat bij je speelstijl past: de Goliath voor als je simpelweg Hunters wil vermorzelen, de Kraken voor als je liefst op een veilige afstand blijft en de Wraith voor als je de vijand het liefst verrast. Bij de Hunters zijn vooral de classes verschillend, maar zijn de verschillen tussen de drie waaruit je bij elke class kunt kiezen minder groot.

Overigens, hoewel Turtle Rock Abe, Cabot, Caira en Parnell als laatste wereldkundig heeft gemaakt, zijn het de eerste Hunters die de studio verzonnen heeft. Het was de bedoeling dat het bij die vier zou blijven, waarbij spelers uit diverse load outs konden kiezen. Dat werd echter te ingewikkeld, bleek uit tests. Dus heeft Turtle Rock de opties van elke class verdeeld over drie Hunters, waaruit je kunt kiezen.

Helaas!
De video die je probeert te bekijken is niet langer beschikbaar op Tweakers.net.

De minicampagne Evacuation

Voorlopige conclusie

Zo zijn inmiddels alle details van Evolve wel bekendgemaakt en weten we wat je krijgt als de game in februari in de winkel verschijnt. Zo krijg je zestien maps, verdeeld over verschillende soorten terrein. Er is niet alleen tropische jungle, maar ook winters landschap, wat meer woestijnachtig landschap en terrein dat door zuur aangevreten is. Twaalf van de zestien maps zijn geschikt voor Hunt, Nest en Rescue, en er zijn nog vier aparte maps voor Defend. Verder zijn er dus die vier spelvormen, aangevuld met het overkoepelende Evacuation. Ten slotte kan elke Hunter kiezen uit drie variaties van elke class en kan ook het Monster kiezen uit drie opties.

Dat wil dus zeggen dat er vier nieuwe Hunters en een extra Monster aan het palet zijn toegevoegd. Bij de Hunters bieden vooral de Medic, Assault en Support opties die een goede aanvulling zijn op wat de al bekende Hunters te bieden hebben. Ook de Wraith is een welkome aanvulling, lastig om onder de knie te krijgen doordat ze fysiek het zwakst is, maar erg geschikt om een groep Hunters gek te maken met onverwachte aanvallen.

De opvallendste onthulling is echter dat de game ook offline gespeeld kan worden. Evacuation is een minicampagne waarin de andere spelvormen samengebundeld worden tot een avontuur van vijf speelrondes. Die kan zowel online als offline gespeeld worden. In dat laatste geval neemt de console of pc de rollen van de ontbrekende spelers voor zijn rekening, waarmee Evolve de tutorial krijgt die de game goed kan gebruiken.

Titel Evolve
Box Evolve
Platform Windows, Xbox One, PlayStation 4
Ontwikkelaar Turtle Rock Studios
Uitgever 2K Games
Releasedatum 10 februari 2015
Evolve - WraithEvolve - WraithEvolve - WraithEvolve - WraithEvolve - WraithEvolve - WraithEvolve - WraithEvolve - WraithEvolve - WraithEvolve - Wraith

Lees meer

Let's play Jack in Evolve
Let's play Jack in Evolve Video van 12 augustus 2015
Turtle Rock toont intro Evolve
Turtle Rock toont intro Evolve Video van 14 januari 2015
Evolve krijgt spelvorm Rescue
Evolve krijgt spelvorm Rescue Video van 4 december 2014
Evolve krijgt spelvorm Nest
Evolve krijgt spelvorm Nest Video van 4 december 2014
Evolve krijgt spelvorm Defend
Evolve krijgt spelvorm Defend Video van 4 december 2014
Evolve krijgt spelvorm Evacuation
Evolve krijgt spelvorm Evacuation Video van 4 december 2014
Evolve krijgt spelvorm Hunt
Evolve krijgt spelvorm Hunt Video van 4 december 2014
2K verlengt alfa van Evolve
2K verlengt alfa van Evolve Nieuws van 3 november 2014
2K Games stelt Evolve uit tot 2015
2K Games stelt Evolve uit tot 2015 Nieuws van 6 augustus 2014
Evolve
Evolve Video van 14 juni 2014
Ga op jacht in Evolve
Ga op jacht in Evolve Video van 11 februari 2014

Reacties (30)

30
29
9
1
0
15
Wijzig sortering
Aan de ene kant ben ik blij dat Evolve eens een online shooter is zonder Deathmatch, Capture the Flag en Domination modes, maar de 3 nieuwe spelmodes vallen wel een beetje tegen:

Hunt (zat in de Alpha): Hunters verdedigen object, monster valt object aan*
Nest: Hunters vallen object aan, monster verdedigt object*
Rescue: Hunters verdedigen object, monster valt object aan*
Defend: Hunters verdedigen object, monster valt object aan*

*Of je kan de tegenstander(s) gewoon doden.

Ik had misschien toch graag enkele creatievere modes gezien, zoals bijvoorbeeld:
  • Een mode waar het monster zich als Hunter kan vermommen, en iedereen moet raden wie het is, niemand kan mekaar nog vertrouwen
  • Monster vast steken op een bepaalde plaats in de map, en dan vangen in plaats van doden
  • Monster vs monster
  • Lange maps met een eindpunt om te ontsnappen voor het monster
  • Of lange maps met 2 Monsters en de hunters moeten sluipen en de map weten te ontsnappen
  • 3 zwakke monsters (Stage 1) tegen de hunters
  • een monster dat mentaal alle AI wezens kan besturen in de map via een strategische mode en zo de natuur tegen je kan keren
  • een 'ticking clock' mode waar het monster een ei kan injecteren in een Hunter, en dat je hem moet escorteren buiten de map
  • een sterk team gedreven mode met maps waar de hunters zich juist moeten positioneren en hun klasse specifieke taken moeten uitvoeren (bv: ijsmap, waar je tezamen moet blijven of anders bevries je, of iemand moet een hack uitvoeren om zo de map te kunnen ontsnappen terwijl de andere hunters een afleidingsmanoeuvre moeten uitvoeren)
  • Een mode waar je een ondergronds monsternest moet aanvallen in een doolhof, en het monster met haar kindjes moet ontsnappen
  • etc.

[Reactie gewijzigd door symphoon op 22 juli 2024 16:41]

Goeie input die waarschijnlijk erg veel manuren met zich mee zou nemen om te realiseren.
Het zou mij niks verbazen als dit soort modi tevoorschijn komen in volgende delen als blijkt dat dit spel een succes wordt. Vooralsnog denk ik dat ze er goed aan doen om de core gameplay te te optimaliseren.
Als ze dat perfectioneren en de game word een (blijvend) succes dan liggen er nog heel veel kansen voor dit soort creatieve ideeën.
sjah, als het spel populair wordt en een 2de deel krijgt, dat grafisch niet veel verschilt en de core gameplay blijft hetzelfde (dat laatste is hoogstwaarschijnlijk) en enkel nieuwe spelmodi brengt, zie ik nu al mensen moord en brand schreeuwen dat dit gratis DLC zou moeten zijn ipv een nieuw spel...
als er echter ook een volledige offline singleplayer campagne met verhaallijn zou bij zitten, dan is dat wel een 2de aankoop waard vind ik.
Kijk naar de game uit, hoop dat het geen 50 euro pc game wordt zoals vele nieuwe releases de laatste tijd, sinds origin en uplay er zijn worden games steeds duurder maar heb vertrouwen in 2k
Ik vrees van wel. Maar ik denk dat deze game het nog bijna waard is ook.
offtopic:
m.u.v. TES, FO en wellicht GTA 5, ken ik geen games die dat bedrag waard zijn.


Ik heb hem op gamescom gespeeld (als Goliath) en de game blies me omver.
Met afstand de beste game van de gamescom en met afstand de game waar ik in 2015 naar uitkijk
offtopic:
gezien FO 4 nog steeds niet is aangekondigd.
Of ik hem ga kopen voor 50 euro? Vrees van niet.
offtopic:
Backlog
Ik hoop juist wel op 50 euro, meeste nieuwe releases zijn juist 55 of 60 euro. Meeste EA Games / Bioware (en andere studies die onder EA vallen) zijn 55 euro, Ubisoft is degene die prijzen omhoog heeft geschroeft naar 60 euro. 50 euro was al jaren de standaard prijs voor PC games voor Origin en Uplay.

[Reactie gewijzigd door Emerian op 22 juli 2024 16:41]

ja en voor de miskraam genaamd uplay en origin met een klantenservice van niks was het 40 euro voor een game.
Die hond die je de weg wijst in single-player is gewoon de pet van de default trapper. Die krijg je ook in mp, als je trapper dat personage speelt.
Ik mis in de kop "voorlopige conclusie" de voorlopige conclusie. Het is meer een droge opsomming van het aanbod. Dus bij deze de vraag; wordt dit vet?!
Helemaal met je eens Michiel4Life. Dit is wat ik al vaker heb aangegeven bij previews. Opsomming van wat er allemaal in een game te vinden is, is geen voorlopige conclusie maar een samenvatting van spelelementen.

Tweakers zal toch op mijn minst moeten melden of zij verwacht dat;

- De game er goed uit zal zien
- De gameplay uitdagend is
- De gameplay langdurig interessant kan/zal zijn
- De game value for money zal gaan bieden. (met de kennis die tweakers nu in huis heeft).
- Het spel toegevoegde waarde zal bieden aan de reeds bestaande FPS games en hoe.

Nouja, zo kan ik nog wel even door gaan.
Dat kan je toch makkelijk voor je zelf bepalen als je de tekst leest? of heb jij altijd iemand nodig om een oordeel voor jouw te vellen?

Deze tekst en filmpjes zijn voor mij echt genoeg om te denken dat dit vet word
On- en offtopic tegelijk, maar ik vond hem leuk!
Comic
Wat een vet spel vond de beta ook geweldig!
word een pre ordert! :)
Het spel ziet er absoluut NIET next gen uit, de graphics zijn echt ''belabberd'' in mijn ogen, het kon wel een verbeterde versie zijn van quake 10 jaar geleden :). Het is een saaie bedoeling waarbij er bijna geen uitdaging is om het door te spelen, zoals bijvoorbeeld COD/destiny etc ( level system ).
Er is een heel grote groep die juist een hekel heeft aan level systemen aangezien het extreem onnatuurlijk is en ook nog eens voor ongelijke spelers/matches zorgt.

Verder zijn de graphics gewoon dik in orde (misschien dat je systeem het op de laagste settings moest spelen omdat ie het anders niet trok?).

Wat mijn punt (met vrijwel elke game waar MP zogenaamd een "groot deel" van uitmaakt) is, is dat er maar 16 maps zijn voor 4 spelmodus en maar 12 characters/wapens.

Sommige shooters zijn hier nog kariger mee en sommige wat minder maar als ik het vergelijk met een UT, Quake, rainbow six, counter-strike is het natuurlijk helemaal niets.

Bij sommigen is dit natuurlijk ook gedeeltelijk vanuit de community maar dat de meeste games geen mapmaker oid hebben is ook een minpunt en komt de herspeelbaarheid absoluut niet ten goede.
Weet iemand of er naast de verschillende omgevingen ook maps bij daglicht zijn? Lijkt allemaal zoveel op elkaar zo.
De maps die ik in de closed alpha heb gespeeld waren allemaal donker van aard. De een wel iets lichter dan de ander. Naar mijn weten is dit ook nodig om het spel balanced te houden, anders zou het monster dat het ook van stealth moet hebben het veel te moeilijk hebben zich te verstoppen.

edit: het was alpha, niet beta

[Reactie gewijzigd door GLaDOS op 22 juli 2024 16:41]

Een "wow dat is cool.... Voor 5min game?" langs de andere kant kan ik 2fort ook 2uur lang spelen.
Er is in de preview nog 1 ding dat echt mist. Misschien is dit tijdens de release wel anders, maar tijdens de alpha was het niet mogelijk om met 5 man te spelen (4 man hunter, 1 monster). Het monster dat je kreeg was altijd iemand die je niet kent, een random dus. De mogelijkheid om het spel met 5 man te spelen in plaats van 4 is echt een killer voor mij.
Dat zit er nu wel in. Je kan gewoon private lobby's aanmaken en met vijf vrienden lekker spelen wat je wil :)

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.