Door Paul Hulsebosch

Redacteur

Guitar Hero - Metallica

20-05-2009 • 09:00

72

Singlepage-opmaak

Wedstrijd - win Guitar Hero: Metallica

Headbangers opgelet! In samenwerking met uitgever Activision Blizzard geven we drie exemplaren van Guitar Hero: Metallica weg. Het gaat daarbij om de versie voor de Xbox 360. Om een spel te winnen, hoef je slechts één vraag te beantwoorden. Stuur voor woensdag 27 mei, 12 uur 's middags een mail met je Tweakers.net-username, naam, adres en telefoonnummer naar metallica@tweakers.net en gebruik het antwoord op de volgende vraag als onderwerp van je mail:

* Hij is niet te zien in Guitar Hero: Metallica, maar hoe heet de bassist die op de eerste albums van Metallica meespeelde?

De winnaars krijgen hun prijs automatisch thuisgestuurd. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. Medewerkers van Tweakers.net, VNU Media en Activision Blizzard zijn uitgesloten van deelname.

Update: 28 mei De wedstrijd is inmiddels beëindigd, de winnaars uitgeloot en de prijzen verstruurd. Dank voor jullie deelname!

Guitar Hero: Metallica

Reacties (72)

72
68
7
1
0
0
Wijzig sortering
Anoniem: 282407 20 mei 2009 09:35
Het schijnt dat de muziek van Death Magnetic in dit spel STUKKEN beter klinkt dan op de muziek cd. Ik ga hem dus zeker kopen!
Beetje raar dat mensen je negatief modden, want je hebt gewoon gelijk. Zie hier een artikel in de Rolling Stone: Link

Het probleem is dat het album qua volume zoveel mogelijk geboost is als de compressie toe laat. In de Guitar Hero versie is dat niet gebeurd en klinkt het album dus ineens veel zuiverder. Dit is overigens geen nieuw probleem en doet zich al tijden op vele albums voor zoals dit artikel omschrijft: Link
Dit is inderdaad echt een heel stuk beter gemastert. Toen ik de cd binnen had vroeg ik mezelf echt af hoe een band met zo'n grote naam een cd op zo'n manier kan verpesten.. :( Gelukkig istie in GH wel beter. :P

Wat een makkelijke prijsvraag trouwens. :-)
Het tweede minpunt vind ik een beetje een non-argument. Tuurlijk is dit niet voor iedere Guitar Hero fan leuk, net zoals de Aerosmith versie niet voor iedereen even leuk is... smaken verschillen gelukkig
En dat moet 60 euro kosten?
€38,99 bij play.com, maar da's import en ik weet dat sommigen daar niet zo positief over zijn.
Anoniem: 19339 @ThomasJ20 mei 2009 11:19
Mwah, import uit Engeland zie ik nauwelijks als import. Doorgaans zijn games exact hetzelfde als bij ons, alleen zit er een Engels boekje en doosje bij, wat ik eigenlijk alleen maar een voordeel vind.

Je hebt zowiezo geen nadelen met betrekking tot regions of problemen met online spelen, wat dat betreft is Europa 1 regio voor games.
Leuke review, zit er zelf ook aan te denken om deze game te halen.
Weet iemand of deze game speelbaar is met een gitaar van GH3? Ik heb namelijk niet echt zin om nog een keer een bak geld daar aan uit te geven.
Jammer dat je bij de wedstrijd niet kan kiezen voor welke console je wilt, aan een X360 game heb ik niks, een PS2 of Wii daarentegen wel.
Weet iemand of deze game speelbaar is met een gitaar van GH3?
Ja, alleen kan je dan geen whawha effecten spelen.
Anoniem: 243266 20 mei 2009 12:33
Misschien een stomme vraag: Wat als je links-handig bent?
Kun je die gitaar ook omgekeerd vasthouden en is het spel ook aangepast aan linkshandigen?
(ik kan me voorstellen dat, als alle knoppen omgekeerd verschijnen op je scherm, dit niet echt handig is...)
Er zit een lefty-flip optie in het spel, en de noten verschijnen dan dus andersom. Dus de groene (makkelijke) noten komen dan helemaal rechts in het scherm ipv links.
Tja, het blijft Metallica. Toch een van de beste bands ooit in mijn mening... Ga hem zeker halen, al is het maar om Double-bass te proberen :)
Dan is het te hopen dat de dubbele basdrum is zoals op cd, niet zoals Ulrich het de laatste jaren er live van afbrengt ...
hoop dat het een en ander qua tracks nog wel aangevuld kan worden door middel van DLC.
Ik zal wel weer te sceptisch zijn, maar Rock Band en Guitar Hero beginnen nou toch wel een beetje het Sims gehalte te krijgen. Er is een keer een succesvol concept bedacht en dat begint nu al met uitmelken ervan. Straks krijgen we nog GH Led Zepplin, Deep Purple, Queen .. of QH / RB Slayer, Slipknot, Marilyn Manson, Dimmu Borgir (hoewel dat wel leuk is met die drummer), Arch Enemy enz enz enz enz.

Kortom, beetje jammer. Kwa gameplay is er dus weinig veranderd en er is alleen een nieuwe band gekozen en de moeilijkheidsgraad is verhoogd. Tja, om daar dan 100 euro voor uit te gaan geven voor de bundle .. nee dank je.
... Dimmu Borgir (hoewel dat wel leuk is met die drummer)
Qua drummen inderdaad, maar dat zou qua zang ("vocalen") ook een erg interessante uitdaging worden :P (Arch Enemy ook trouwens...)

[Reactie gewijzigd door Milly op 22 juli 2024 15:38]

Zoek inderdaad maar eens een vrouw uit die zo'n strot heeft... ;-)
Die zijn er wel een paar hoor. :-) The agonist heeft een leuke grunteress, en de grunts van In this moment klinken ook echt een stuk beter als dat van arch enemy (een stuk vrouwlijker).

Nja, goed. Ik ben het er wel mee eens dat die GH gekte ooit op moet houden. Voor de consument zou 1 versie genoeg zijn. De nieuwe muziek kunnen ze ook als downloadable content aanbieden. Maar blijkbaar verdienen ze op deze manier meer.. moeten de ontwikkelaars weten.. :-)
plenty grutnende metal girls
Hellhammer is wel een goede drummer, maar dan heb ik liever Mayhem (De Mysteriis Dom Sathanas) dan Dimmu Borgir. Probeer dat maar eens na te spelen. :+
Dat GH:Slipknot lijkt me wel een leuk idee.... alleen moet je dan wel veel vrienden uitnodigen om te komen spelen... ze hebben negen (!) bandleden

1 zang
2 gitaar
1 basgitaar
2 percussie
2 dj's
1 drummer

Dus dat zou het leuk maken door veel toevoegingen te maken: Extra trommels en Dj-kits afgestemd op Slipknot.
Gedeeltelijk eensch.. maar van de andere kant, ze komen wel elke keer met een berg nieuwe nummers. Aan de gameplay valt ook niet zo heel veel te veranderen. Zolang het bands zijn die ik erg leuk vind blijf ik de nieuwe delen kopen. Zo hoop ik dat er ooit nog een RHCP guitar hero komt ;)

Je moet het eigenlijk zien als een interactieve muziek-cd/dvd die je zelf mee kan spelen...De sims wordt wat dat betreft meer uitgemolken vind ik.


oops verkeerde geqoute, reactie op silentsnake

[Reactie gewijzigd door Rudolf op 22 juli 2024 15:38]

En dat vind je raar? Had het een soort underground spel moeten zijn met maar 100 verkochte exemplaren? Waarom vind je het jammer? Ik snap dit soort onzin niet. Die lui zijn in business om zoveel mogelijk $$$ binnen te harken. By any means. Dus, als ze kunnen weg komen met een Guitar Hero: Nick&Simon, doen ze dat gewoon. En voor Griekenland komt er desnoods een Guitar Hero: Demis Roussos (of Vicky Leandros, kan ook). Zolang het goed verkoopt, doen ze dat.

Waarom iets in godsnaam 'klein' moet blijven om leuk gevonden te worden....ik snap het niet. Misschien wil je graag iets obscuurs leuk vinden dan bijna niemand kent of heeft.
Anoniem: 301702 @silentsnake20 mei 2009 20:15
Wat dacht je van GH Lynyrd Skynyrd

Daar wacht ik al meer dan een jaar op en daar wil ik nou best 100 € voor neerleggen
Denk niet dat dat al te veel kost voor de makers (alleen alle liedjes erin douwen, nieuw gitaartje, gameplay een klein beetje aanpassen)

Dus ze zouden gek zijn als ze niet zulke versies blijven maken

[Reactie gewijzigd door Anoniem: 301702 op 22 juli 2024 15:38]

Nou voor Led Zeppelin wil ik wel een Xbox kopen hoor ;) .
Maar wat ik wel vind, is dat ze beter een downloadable uitbreiding konden doen in plaats van een nieuw spel.
GH Led Zeppelin! Dan ga ik het pas kopen :P
Guitaartje raggen op Kashmir zou inderdaad de top zijn!
Anoniem: 302952 20 mei 2009 09:54
Die prijsvraag valt nog best mee
Alleen die prijs valt tegen

omdat het niet op de pc uit komt ;)
ik moet wel zeggen dat de hoeveelheid haar van de zanger flink is toegenomen in deze game...

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.