Ik heb deze receiver gekocht ter vervanging van mijn Pioneer SC-LX501 die, toen ik hem kocht in 2016, bijna twee keer zo duur was als waar ik deze voor heb gekocht.
Ik was een beetje sceptisch en verwachte er niet te veel van en verwachtte voornamelijk op gebied van connectiviteit wat vooruitgang maar man wat ben ik aangenaam verrast!
Het lijkt wel of dat ik ook mijn speakers heb vervangen want die hebben nog nooit zo goed geklonken. Het instellen was zo gepiept en de afstemming met de mic lijkt ook veel beter te werken dan bij de Pioneer.
Ook wat betreft automations biedt deze receiver veel meer mogelijkheden dan de Pioneer.
Kortom een top versterker voor deze prijs 👌
// Edit
"Mist mogelijkheden in de app" als minpunt weggehaald, ben er achter dat de app toch de mogelijkheden heeft die ik miste.
Heb deze gekocht ter vervanging van de 681.
Had verwacht dat ie veel beter was, maar niets is minder waar. Hij heeft als voordeel meer hdmi poorten, 8k, en dab.(Waarvan de bijgeleverde antenne waardeloos is)Waar je 681 nog fijn kon bedienen met de av controller app, moet het het bij deze doen met alleen music cast die verschrikkelijk onduidelijk is.
Heb er eigenlijk spijt van.
Voor het geld een waanzinnig apparaat i.c.m. met 20 jaar oude JBL-6 / JBL 2000 serie speakers.
Ook voor de Klipsch RP-8000F II en R-800F speakers zeer goede kwaliteit.
Binnenkort ga ik de mijne vervangen voor de RX-A8A zodat ik een 7.1.2 setup kan draaien met eventueel uitbreiding naar 7.1.4.
Want met de RX-V6A kan je wel 7.2.2 aansluiten, maar de receiver kan niet tegelijk 9 speakers aansturen. Dus het is of 7.2 of 5.2.2.
Geweldige receiver die zijn geld dubbel waard is. Ik weet waar ik over praat aangezien ik veel dure stereo amplifiers heb gehad. Ook de Yamaha A-S2000. Deze receiver speelt heerlijk en pakt Atmos goed op. Ook de musicast app met daarin ambient settings is geweldig. Meestal zijn dit soort gimmicks niet nuttig, maar bij deze amp dus wel. Ik vermoed dat Yamaha met deze receiver iets neer wil zetten dat vraagt om meer. Een aventage serie bijvoorbeeld. Veel winst kunnen ze er in elk geval niet op maken. Geweldig!
Had eerst de Denon AVR-X2700H DAB gekocht. Die klonk niet lekker. Achteraf zie je dat ook wel terug in reviews. Het geluid was wollig en hol. Niet helder. Het was even wachten op de Yamaha. Aangesloten en direct, zonder iets in te stellen, kraakhelder zuiver geluid met veel vermogen.