Google heeft Android 4.4.3 KitKat uitgebracht. De kleine update voor het besturingssysteem komt in eerste instantie naar Nexus-apparaten en moet enkele bugs ongedaan maken en beveiligingsproblemen opheffen. De software voegt nauwelijks nieuwe features toe.
Het gaat vooralsnog om de factory images voor Android 4.4.3, constateerde AndroidPolice. De ota-updates volgen in de komende dagen waarschijnlijk. De images voor de Nexus 5, Nexus 7 2013, Nexus 7 2012, Nexus 4 en Nexus 10 zijn beschikbaar. Aan de update voor de lte-versie van de Nexus 7 2013 lijkt Google nog te sleutelen: die is er op moment van schrijven niet.
De update heeft groottes van 440 tot 465MB. De enige visuele aanpassing lijkt voorlopig een ander uiterlijk voor de telefoon-functie bij het direct bellen van contacten. De overige wijzigingen betreffen daarnaast bugfixes en het aanpassingen die de beveiliging betreffen. Google introduceerde Android 4.4 KitKat eind oktober vorig jaar.