Scythe introduceert de nieuwe Kotetsu-koeler. De koeler heeft een adviesprijs van 28 euro en is per direct beschikbaar. De towerkoeler is geschikt is voor mini-itx- en micro-atx-formfactors en bevat vier koperen 6mm-heatpipes.
Scythe introduceert een nieuwe cpu-koeler met de naam Kotetsu en modelnummer SCKTT-1000. Kotetsu is een towerkoeler en bevat vier koperen heatpipes van elk 6mm die in verschillende vormen zijn gemonteerd, wat voor een betere hitteverspreiding moet zorgen. De koeler heeft een GlideStream-ventilator van 120mm die tussen de 400 en 1400rpm aan kan.
Kotetsu heeft een gewicht van 480 gram en een geluidsdruk die varieert tussen de 5,3 dBa en 28 dBa. Volgens Scythe kan de nieuwe koeler eenvoudiger worden gemonteerd dankzij een nieuw mountingsysteem genaamd Hyper Precision Mounting System. De koeler heeft afmetingen van 130x58x160mm en kan daardoor geplaatst worden op compacte systemen, zoals mini-itx- en micro-atx-formfactors.
Verder past de koeler op veel verschillende sockets, waaronder Intels LGA1150, LGA775, LGA1155, LGA1156 en LGA1366, en AMD’s AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1 en FM2. Ook ondersteunt de Kotetsu pwm. De cpu-koeler heeft een adviesprijs van 28 euro.