Fabrikant van telefoons en mediastreamers Xtreamer heeft zijn duurste smartphone in Nederland uitgebracht. De Joyz heeft een Exynos 4 Quad-processor van Samsung en een 4,7"-lcd met een resolutie van 1280x720 pixels. De telefoon kost 329 euro.
De prijs ligt ongeveer 50 euro lager dan die van de Galaxy S III, de bekendste telefoon die is uitgerust met Samsungs Exynos 4 Quad-processor. De Xtreamer Joyz draait bij de release op Android 4.0 ICS, maar kan later van een update naar Jelly Bean worden voorzien. Welke variant van Android Jelly Bean dat is, laat de fabrikant in het midden.
De telefoon heeft een 4,7"-lcd met een resolutie van 1280x720 pixels van vermoedelijk LG.Xtreamer gebruikt kant-en-klare Chinese modellen en plakt daar een eigen naam en een eigen skin op: in dit geval gaat het om een Newman N2, merkt tweaker AppliArt op. De telefoons zijn standaard voorzien van root-toegang en talloze extra's, zo bleek uit de review van de Xtreamer Aiki-smartphone. De accu van de Joyz heeft een capaciteit van 2500mAh. De camera is een Exmor RS-sensor van Sony, dezelfde als uit topmodel Xperia Z.