Volgens bronnen van een Zuid-Koreaanse krant is LG van plan om een eigen 'smart watch' en Google Glas-tegenhanger op de markt te brengen. Hoe het polshorloge er uit moet komen te zien en op welk besturingssysteem het 'klokje' zou draaien, is vooralsnog niet duidelijk.
Net als Apple, Samsung en Google zou LG van plan zijn een eigen 'smartwatch' op de markt te brengen, schrijft de Korea Times op basis van een anonieme bron. Het zou niet de eerste keer zijn dat LG een horloge uitbrengt: in 2009 presenteerde het bedrijf de Watchphone, een horloge waarmee kon worden gebeld.
Daarnaast zou het bedrijf van plan zijn om een 'slimme bril' uit te brengen, vergelijkbaar met Google Glass. Verdere details over de vermeende producten, zoals welk besturingssysteem deze aan boord zouden hebben en hoe ze er uit moeten komen te zien, ontbreken vooralsnog. Wel zouden de apparaten al in ontwikkeling zijn. Verder wist een Japanse krant op vrijdag te melden dat Google's eigen slimme horloge, waarvan het bestaan in januari werd gesuggereerd, al in ontwikkeling zou zijn.