Amazon vermeldt Family Guy: Back to the Multiverse

Amazon maakt melding van het spel Family Guy: Back to the Multiverse. De game zou verschijnen voor Xbox 360 en PlayStation 3. Uitgever Activision heeft het bestaan van de game nog niet aangekondigd. Wie de game maakt is niet bekend.

Uitgever Activision wil nog niet bevestigen of er een game rond de tekenfilmserie in voorbereiding is, maar in de webstore van Amazon is Family Guy: Back to the Multiverse al terug te vinden, in een versie voor Xbox 360 en PlayStation 3. Amazon weet zelfs te melden dat de game vanaf 25 september te koop is. De ontwikkelaar van de game is onbekend.

Het is niet de eerste game rond de serie. Uitgever 2K Games bracht in 2006 Family Guy Video Game! op de markt, die verscheen voor Xbox, PlayStation 2 en PSP. Die werd gemaakt door het Amerikaanse High Voltage Software en werd door zowel pers als publiek slecht beoordeeld.

Family Guy: Back to the Multiverse Family Guy: Back to the Multiverse

Door Paul Hulsebosch

Redacteur

04-05-2012 • 14:54

11

Reacties (11)

11
10
6
0
0
0
Wijzig sortering
De multiverse afleveringen was ook een van de leukste FG afleveringen van de afgelopen seizoenen.

http://en.wikipedia.org/wiki/Road_to_the_Multiverse

[Reactie gewijzigd door Stewie! op 23 juli 2024 18:23]

Eigenlijk zijn alle "Road to" afleveringen nog beter dan de 'normale', zit ook vaak wat extra werk in :)
Helemaal mee eens! Hopen dat deze game net zo leuk word als die afleveringen.

[Reactie gewijzigd door Graggor op 23 juli 2024 18:23]

http://www.familyguyonline.com/

Is wel een game van Family Guy, maar is nog wel in bèta :p
Apart dat Amazon al informatie heeft en er geen uitgever is.
Zou de game over de eerste 3 afleveringen uit seizoen 8 gaan? Dat waren alle 3 tijdreis avonturen met Stewie en Brian.
Als het net zo wordt als de South Park games die er zijn geweest, vrees ik het ergste. Niet dat ik het heel erg zal vinden, want ik vind Family Guy gewoon te lelijk om naar te kijken. De grappen zijn soms best goed, maar de uitwerking vind ik tenenkrommend slecht. En lelijk.

edit: Heb ik wat fans tegen het zere been geschopt of zo? ;)

[Reactie gewijzigd door Peenutzz op 23 juli 2024 18:23]

In vergelijking met de oudere afleveringen zijn de animaties in Family Guy erg vooruit gegaan ! Vooral in de eerste paar seizoenen is het echt bagger qua grafische stijl ,maar ja.. Dat waren The Simpsons op het begin ook.

En nee dat heeft er niet mee te maken dat de simpsons 20 jaar geleden zijn begonnnen. Want als je South park vergelijkt met toen, zit het er nu ook sterk verberterd uit. Als de series lopen en er komt geld in het laatje, dan kunnen ze wat betere apparatuur veroorloven.

Om Family guy nou lelijk te noemen, -ieder z'n mening- maar , nou...Nee.

OT : Die online game lijkt mij wel lachen, vooral omdat het browser based is.
Victory shall be mine!
Activision.

Die gasten naaien altijd het PC -platform. Daarnaast ontslaan ze ook nog eens de helft van een van hun belangrijkste studio's en warmen ze elk jaar weer een drol op EN zegt de CEO doodleuk in interviews dat "I want to take the fun out of gaming".

Wat had je verwacht?
Dan heb je zeker nog nooit van Family Guy de MMO gehoord?

Link1: http://www.familyguyonline.com/
Link2: http://www.gamer.nl/nieuw...y-guy-online-in-open-beta

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.