Op een Chinees forum zijn foto's opgedoken van de TouchPad Go, waaraan HP werkte onder de codenaam Opal. Het blijkt om een vierkante 7"-tablet met een 4:3-beeldverhouding te gaan. HP stond op het punt om het model uit te brengen.
HP stopte enkele maanden na de release van zijn eerste TouchPad-tablet met de verkoop van dat 9,7"-model. Het bedrijf had volgens eerdere roadmaps nog meer tablets in de planning, waaronder een model met codenaam Opal, dat naar verluidt over een 7"-scherm zou beschikken. Van dit model zijn op een Chinees forum foto's verschenen.
Het 7"-model is vierkanter dan de eerste TouchPad en heeft dan ook een beeldverhouding van 4:3, hoewel de resolutie van 1024x768 pixels dezelfde is als die van de eerdere tablet. De TouchPad Go, zoals de tablet bij release zou heten, bevat eveneens de Qualcomm APQ8060 Snapdragon, die een kloksnelheid van 1,5GHz heeft. De tablet beschikt over een front- en een rear-camera en bevat een nfc-module.
Onduidelijk is hoeveel exemplaren HP geproduceerd heeft, maar Thisismynext claimt dat de fabrikant zijn beslissing om te stoppen met WebOS-tablets enkele weken voor de release van de TouchPad Go nam. De Chinese site ZooPDA beweert zijn exemplaar al drie maanden in handen te hebben.
/i/1316509382.png?f=thumb)
/i/1316509383.png?f=thumb)
/i/1316509384.png?f=thumb)
/i/1316509385.png?f=thumb)