Sony neemt Sucker Punch over voor een onbekend bedrag. De spelontwikkelaar heeft in de afgelopen elf jaar spellen voor de PlayStation 2 en 3 ontwikkeld, en is bekend geworden met de Sly Cooper-serie en beide inFamous-games.
GamesIndustry.biz meldt dat Sony voor een onbekend bedrag Sucker Punch Productions heeft overgenomen. De gameontwikkelaar is in 1997 opgericht en heeft sind 2000 exclusief games ontwikkeld voor de PlayStation 2 en 3, hoewel de studio tot voor kort onafhankelijk was. Voor Sony ontwikkelde Sucker Punch de eerste drie games van de Sly Cooper-serie. Daarna maakte het beide inFamous-spellen.
Het laatste spel uit de stal van Sucker Punch was inFamous 2, dat begin juni verscheen en door Tweakers.net met een 8,5 werd beoordeeld. Kort na de release van het spel werd bekend dat de studio alweer aan het volgende PlayStation 3-spel werkte, al maakte Sucker Punch niet bekend of dat inFamous 3 betrof. Op de afgelopen E3-beurs werd Sly Cooper: Thieves in Time aangekondigd. Thieves in Time is het vierde deel in de serie. De game wordt echter niet ontwikkeld door Sucker Punch, maar door Sanzaru Games.