Sony heeft op de CES een camcorder geïntroduceerd die 3d-video in full hd kan opnemen. De Handycam HDR-TD10 is uitgerust met twee lenzen en twee beeldsensors. De camera is voorzien van een autostereoscopische 3,5"-lcd.
In tegenstelling tot de 3d-camcorder-serie van Panasonic, die gebruikmaakt van een afneembare 3d-conversielens en een beeldsensor, is de HDR-TD10 eigenlijk twee camcorders in een behuizing. Zo is de HDR-TD10 voorzien van twee Sony G-lenzen, twee Exmor R-cmos-beeldsensors en twee Bionz-chips voor de verwerking van de 3d-beelden. De 3d-camcorder heeft een 10x-optische zoombereik.
De 3d-beelden van de HDR-TD10 kunnen via hdmi worden bekeken op een 3d-tv, maar de camcorder is ook voorzien van een autostereoscopische touchscreen met een beelddiagonaal van 3,5". De HDR-TD10 beschikt voor opslag van video over 64GB-flashgeheugen en zal vanaf april voor 1500 dollar in de Verenigde Staten te koop zijn.
:fill(white)/i/1294340122.jpeg?f=thumb)
:fill(white)/i/1294340123.jpeg?f=thumb)
:fill(white)/i/1294340124.jpeg?f=thumb)