Palm zou contracten hebben gesloten met Foxconn voor de productie van vier of vijf nieuwe smartphones gebaseerd op het webOS. Daarnaast zou het bedrijf Compal Communications ook een smartphone gaan maken.
Alle toestellen die worden gemaakt door Foxconn staan op de planning om uitgebracht te worden in 2011, zo meldt de Chinese website Cens. Van geen van de toestellen die Foxconn of Compal Communications zijn echter tot nu toe specificaties bekend. Wel zou Foxconn naast smartphones ook een tablet gaan produceren; waarschijnlijk gaat het om de Palmpad, een tablet met webOS waarvan HP-topman Todd Bradley onlangs de naam liet vallen. Daarnaast gaan er ook geruchten dat er wordt gewerkt aan een tablet met de naam Zeen, die vooral bedoeld is voor e-reading en printen.
Palm, dat werd overgenomen door computerfabrikant HP, kondigde onlangs de Pre 2 aan. Dit toestel beschikt over een 1GHz Omap3630-processor van Texas Instruments, en een 3,1"-scherm met 320x480 pixels. Het toestel draait op een nieuwe versie van webOS, versie 2.0. HP liet eerder al weten dat er smartphones met webOS uit blijven komen.
/i/1287496191.png?f=thumb)
/i/1287496192.png?f=thumb)
/i/1287496193.png?f=thumb)