De synchronisatiesoftware van Windows Phone 7 voor Mac OS X synchroniseert met iTunes en iPhoto. Contacten kunnen echter niet overgezet worden van een Mac-computer op een Windows Phone 7-toestel, blijkt uit een preview.
De software, met de naam Windows Phone 7 Connector, lijkt niet op de Zune-software op Windows, maar heeft een typische Apple-look, concludeert Slashgear in een preview van de software. Onder meer films en playlists kunnen via de software op het toestel worden gezet. Foto's die met het toestel worden gemaakt, worden automatisch geïmporteerd in iPhoto.
De Mac-software is nog niet te downloaden. De Zune-client voor de pc is al wel beschikbaar voor Windows Phone 7, waarvan de eerste toestellen sinds donderdag worden verkocht. Tijdens een nachtelijke verkoop zijn woensdagnacht de eerste exemplaren verkocht aan Nederlandse consumenten.
Meerdere platformen bieden inmiddels integratie met iTunes: onder andere HTC doet dat met zijn synchronisatiesoftware. Daarnaast zijn er programma's verkrijgbaar om smartphones met een Mac te syncen, zoals Missing Sync en MediaSync. Windows Phone 7 is het nieuwe besturingssysteem van Microsoft voor smartphones. Onder meer HTC, Samsung, LG en Dell maken smartphones op basis van het OS.