Uitgever Warner Bros. heeft bekendgemaakt dat de opvolger van Batman: Arkham Asylum in het najaar van 2011 zal verschijnen. De komende game draagt de titel 'Batman: Arkham City' en zal uitkomen voor de Xbox 360, de PS3 en de pc.
Met Arkham City bouwt ontwikkelaar Rocksteady Studios voort op het fundament dat met Batman: Arkham Asylum is gelegd. Het nieuwe spel richt zich op de wijk Arkham City, dat in het hart van Gotham City ligt en een thuishaven biedt aan al het gespuis dat de stad rijk is. Ook zal Batmans aartsvijand, The Joker, zijn opwachting maken in Arkham City. De krankzinnige crimineel was te zien en te horen in de aankondigingsvideo die eind 2009 door Warner Bros. werd vrijgegeven.
Het Amerikaanse gamesblad Game Informer plaatste donderdag op zijn website beeldmateriaal van het binnenkort te verschijnen septembernummer, waarop artwork van Batman: Arkham City is te zien. Behalve Batman zelf tonen de beelden ook Catwoman, die dus ook een rol in het spel lijkt te gaan spelen.