LG gaat komende weken drie verschillende Windows Mobile-smartphones aankondigen. De aankondigingen vormen een opmaat voor de release van Windows Mobile 6.5. Twee van de drie toestellen zijn inmiddels bekend.
De nieuwe modellen komen voort uit een samenwerking die LG en Microsoft in februari bekendmaakten. Daarbij werd afgesproken dat LG in de komende jaren in totaal vijftig verschillende modellen met Windows Mobile gaat maken. Tot nu toe is er één aangekondigd: de GM730, een Windows Mobile-variant op de Arena. Die laatste is overigens nog altijd niet in Nederland te koop.
Komende weken, in de aanloop naar de introductie van Windows Mobile 6.5 op 6 oktober, komt LG met nog drie Windows Mobile-toestellen. LG geeft geen uitsluitsel over welke toestellen dat zijn, maar de afgelopen maanden zijn er diverse kandidaten opgedoken.
De GW550 is in elk geval een van de drie. Het toestel was in juni al te bewonderen op de CommunicAsia-beurs in Singapore. LG zou het toestel, dat de concurrentie aangaat met Blackberry's en de HTC Snap, onder de naam Times gaan verkopen. Het toestel heeft een 2,4"-scherm met een resolutie van 320x240 pixels. Het toestel heeft geen touchscreen, maar beschikt wel over gsm, gprs, umts, hsdpa, bluetooth en gps.
De GM750 Layla kwam deze zomer via Tweakers.net naar buiten. Het toestel zal in Nederland alleen in combinatie met een abonnement van provider Vodafone verkocht worden. Processor en geheugen van het toestel zijn onbekend. De Layla heeft een 3"-touchscreen met een 800x480-resolutie. Het toestel beschikt over gsm, gprs, umts, hsdpa, wifi, bluetooth en gps. Ook is een 5-megapixelcamera aanwezig
De enige nog niet aangekondigde LG zou de GW825 kunnen zijn: dat toestel heeft een scherm met 480x800 pixels en draait eveneens Windows Mobile 6.5. Verder is er over dat toestel nog niets bekend.
:fill(white)/i/1251978151.jpeg?f=thumb)
:fill(white)/i/1251978160.jpeg?f=thumb)