In navolging van Acer werkt ook ASRock aan een nettop op basis van Nvidia's Ion-platform. De Ion 330, zoals ASRock de nettop noemt, is - zoals de naam doet vermoeden - uitgerust met een dualcore Atom 330.
De nieuwe nettop van ASRock is bijna identiek aan de nettop die het bedrijf tijdens de Cebit 2009 al tentoonstelde, maar maakt gebruik van Nvidia's Ion-chipset, in plaats van Intels 945GC. De overige hardware is met een Atom 330-dualcore, 1GB ddr2-geheugen, een 160GB-schijf en zes usb 2.0-poorten gelijk gebleven, aldus Hkepc.com. De Ion-chipset onderscheidt zich vooral van Intels chipset door de geïntegreerde grafische processor: de 9400M zou tot twee keer sneller zijn dan de GMA950-igp en is in staat om zonder moeite 1080p-materiaal af te spelen.
De nettop werd getoond tijdens een persconferentie van Nvidia, dat verder claimde dat er in 2009 veertig ontwerpen op basis van de Ion-chipset zullen verschijnen. Behalve de Ion 330 van ASRock werd ook de Cape 7 van Pegatron getoond. Over de hardware van deze Ion-nettop is minder bekend, behalve dat deze over vier usb-poorten, een hdmi-uitgang en een ethernetaansluiting beschikt.