MSI werkt aan een nieuw, relatief goedkoop X58-moederbord. De MSI X58 Pro bevat meer pci-express-slots dan de X58 Platinum en heeft zes geheugensleuven, waar maximaal 24GB triple channel ddr3-geheugen in past.
De X58 Pro wordt na de Eclipse SLI, de Platinum SLI en de Platinum het vierde MSI-moederbord op basis van Intels X58-chipset voor de Core i7-cpu. Het goedkoopste X58-bord is de Platinum en deze heeft slechts twee pci-e x16-slots. De X58 Pro zal over drie van deze interfaces beschikken, evenveel als de Eclipse SLI.
Verder zijn er drie pci-e x1-sloten, zes sata 3Gbps-poorten en een aanvullende sata- en esata-poort aanwezig, evenals 12 usb-poorten en een firewire- en een lan-aansluiting. Ook ondersteunt het bord achtkanaals hd-audio. De prijs van het moederbord komt rond de 200 euro te liggen, zo heeft MSI-woordvoerster Janneke Verheijen laten weten. De X58 Pro moet in de week van 9 februari in de winkels liggen.
