De Franse uitgever Nobilis gaat de Japanse game From the Abyss uitbrengen in Europa. Het spel, ontwikkeld voor de Nintendo DS, is een onvervalste hack 'n slasher die ook in co-op kan worden gespeeld.
De role-playing game From The Abyss is in Japan al geruime tijd op de markt. De Franse uitgever Nobilis gaat het spel vertalen en hoopt het in het eerste kwartaal van 2009 op de Europese markt te brengen. Volgens de makers is From the Abyss een snel rollenspel vol actie, dat geheel met de stylus kan worden bestuurd en waarbij spelers niet alleen zwaarden, maar ook magische krachten tot hun beschikking hebben. Wapens en andere eigenschappen kunnen tijdens de gevechten worden aangepast en het spel kan door twee spelers in co-op worden gespeeld. Het is niet bekend of de tweede speler in dat geval ook een exemplaar van het spel moet bezitten.
From the Abyss speelt zich af in het imaginaire Rubenhaut. De maps waaruit de wereld is opgebouwd worden random door het spel gegenereerd. De speler vecht tegen een haast eindeloze stroom monsters die uit een afgrond naar boven kruipen.