Ontwikkelaar Naughty Dog heeft laten weten dat gamers kunnen rekenen op een vervolg op het PS3-spel Uncharted. De studio heeft ook interesse in een nieuw deel van Jak and Daxter, waarbij gebruik zou worden gemaakt van de Uncharted-engine.
Naughty Dogs mede-eigenaar Evan Wells stelt dat de adventuregame Uncharted zich uitstekend leent voor vervolgedities. 'Dat is ook een van de redenen waarom de studio zich aangetrokken voelde tot het project,' aldus Wells in een interview op PS3-blog Three Speech. Op dit moment is de ontwikkelaar aan het brainstormen over op welk project de programmeurs nu gezet zullen worden; mocht dat niet het vervolg zijn van Uncharted, dan is dit wel te verwachten in de 'nabije toekomst', volgens Wells.
Ook mogelijk is dat de ontwikkelaar zich op een nieuw deel van Jak and Daxter zal storten. De studio is geïnteresseerd om terug te keren naar de franchise en deze te voorzien van de nieuwe Uncharted-engine. Uncharted is sinds 7 december exclusief verkrijgbaar op de PlayStation 3. De action-adventure werd door Tweakers.net beoordeeld met een negen.