Vindt het een beetje een hele lap text tegeniets wat op PC gebruikelijk is als in server kiezen voor een game. Beetje jammer dat ze met een hele hoop poespas doen alsof het heel inovatief is. (met woorden dat het heel uniek is). Wat ik wel vreemd vindt is dat er op dat blog gewoon geen enkel woord negatief er over is of vragen durft te stellen. Heeft Sony geen kritische fans of worden die weggemodereert.
Ik zelf ben nogal bang voor de hitte. PS3's schijnen nogal wat warme lucht uit te stoten, om zoveel zodicht op elkaar te zetten kan toch niet goed zijn. Was het niet beter om ze uit de casing the halen en er een moeie casing om heen te zetten die beter met de airflow om kan gaan (als in soort van eigen casing bouwen waar je de PS3 bordjes gewoon in kan duwen die dan de koeling overneemt). Maar goed misschien ben ik daarin paranoide. Mijn PS2, 360, Gamecube, Dreamcast,etc staan allemaal volledig open als ze draaien, ik zou ze nooit in een gesloten ruimte durfen zetten hehe

.
En wat is dat hele gedoe over geen forced matchmaking? Ik heb zelf nog geen spel meegemaakt dat dat doet op XBL. Kon altijd nog mijn eigen games uitzoeken die ik mag joinen. Je kon ook matchen qua skill (als je dat wou) of een quickmatch (gewoon de eerste match die de Xbox tegenkomt). Maar ik ben nog nooit geforceert met "je mag niet meedoen want blablabla". Ja als het passowrd protected servers zijn op de PC (van een Clan ofzo), maar dat mag ik hopen dat je dat met Warhawk ook mag doen. (Iets van Invites only, of friends only). Zodat je alleen speelt met de mensen met wie je wilt spelen

. Bedoel ik heb wel eens friends only gedaan op Xbox Live, of een wachtwoord gezet op een UT game zodat alleen ik en wat vrienden eventjes online wat konden spelen. Maar dat zullen ze toch niet bedoelen onder forced matchmaking? en zo ja hoe is dat weghalen een verbetering.
En ach zo gauw wordt de stekker er ook niet uigetrokken.Bij MS kan je nog steeds met hun eerste generatie Xbox live games gewoon online spelen, Blizzard haar Battlenet support nog steeds Warcraft 2. Alleen EA trekt de stekker er heel snel uit om mensen te forceren voor de nieuwe 20XX titel te kiezen en dat doen ze elk jaar (heel zwak van EA). Het nare is EA komt er ook mee weg want mensen kopen het toch wel. Ook op Xbox live en op PSN worden deze titels gewoon uitgeschakelt. Gelukkig komt er op PC wel tunneling software beschikbaar die gewoon offline multiplayer games tunnelt.
[Reactie gewijzigd door 224237 op 24 juli 2024 15:54]