Op Toms Hardware Guide is een roundup verschenen van drie nieuwe Socket 775-moederborden met zoveel mogelijk extra features. De Biostar P4TAW Extreme, DFI's Lanparty 925X-T2 en de EP-5EGA+ van Epox worden allemaal kort besproken. Ook de Lanparty-versie met de 915P-chipset, maar zonder alle extra's, komt even aan bod. Als eerste is het Biostar-plankje aan de beurt. Met zijn achtkanaalsgeluid, vier SATA-poorten, RAID-ondersteuning met de ICH6WR-Southbridge en een aparte RAID-chip met twee UltraATA/133-kanalen, FireWire, USB en Gigabit Ethernet ontbreekt er op dit bord werkelijk niets. Wat echter nog het meeste opvalt is de ingebouwde router met vier netwerkpoorten.

De volgende fabrikant in het rijtje is DFI. Met zijn Lanparty-serie had deze moederbordbouwer altijd al succes bij de casemodders en daar is ook bij deze plankjes rekening mee gehouden. De verschillende componenten zijn namelijk weer gemaakt van UV-reactief plastic en het donkere bord straalt kwaliteit uit, aldus de reviewer. De specificaties van de 925X-versie blijken gelijk te zijn aan die van de 915P-editie, met uitzondering van de DDR2-geheugenbanken. Bij de 925X-plank krijgt men echter heel wat extra's op de koop toe, zoals een draagsysteem, een frontpaneel en een pakket UV-reactieve kabels. Beide borden beschikken verder over twee netwerkcontrollers, eentje voor PCI en eentje voor PCI Express, FireWire, audio, PCI- en PCI Express-sloten. Tot slot worden de spots nog even op de Epox EP-5EGA+ gericht. Dit plankje is uitgerust met geheugenmodules voor DDR1-geheugen en beschikt over de 915G-chipset. De prestaties van al deze borden worden getest met de hulp van een Pentium 4 op 3,6GHz en 1GB RAM-geheugen.

Uit deze test komt eigenlijk geen enkel bord echt zwak naar voren. Wie echt de maximale prestaties wil met zoveel mogelijk features kiest het beste voor de Asus P5AD2, het bord waarmee de andere plankjes vergeleken worden in deze tests. De andere borden hebben volgens de reviewer elk hun eigen doelgroep. Biostar gaat voor de geavanceerde gebruiker met vier Gigabit Ethernet-poorten, terwijl DFI zich vooral richt op de gamers, overklokkers en casemodders. Epox is dan weer geschikt voor gebruikers die steeds gebruik willen maken van de laatste nieuwe technologieën en hun computer stap per stap willen upgraden.