Ring verhoogt resolutie van Plus-serie met 4k-buitencamera's

Ring kondigt verschillende nieuwe Plus-camera's aan met een resolutie van 3840x2160 pixels, ofwel 4k. Doorgaans hadden Ring-camera's uit de Plus-serie een 2k-resolutie. De nieuwe Ring 4k Plus-modellen komen dit najaar op de markt en kosten tussen 150 en 220 euro. Er is ook een vernieuwde Indoor 4K-versie, die nu beschikbaar is voor 100 euro.

De nieuwe buitencameraserie bestaat uit drie varianten: de Outdoor 4K Plus, Spotlight 4K Plus en Floodlight 4K Plus. De eerste twee modellen zijn verkrijgbaar in een accuvariant en een variant met stekkeradapter. De Floodlight werkt alleen op netstroom. Alle modellen ondersteunen 10x-zoom en bewegingsdetectie.

De Outdoor 4K Plus is een geüpdatete variant van de beveiligingscamera met een 4k-resolutie in plaats van 2k. Daardoor lijkt deze versie voortaan meer op de Pro. De camera kost 150 euro en is vanaf begin november verkrijgbaar.

De vernieuwde Spotlight is vergelijkbaar wat resolutie en functionaliteit betreft. Daarnaast heeft de camera een ingebouwd licht met een helderheid van 500 lumen. Deze camera kost 200 euro. De vernieuwde Floodlight heeft een licht van 2000 lumen en kost 220 euro.

Ring Outdoor 4K Plus-serieRing Outdoor 4K Plus-serieRing Outdoor 4K Plus-serie
Ring Outdoor Camera 4K Plus Spotlight Camera 4K Plus Floodlight Camera 4K Plus
Camera 4k-resolutie (3840x2160 pixels)
10x-zoom
Functies Bewegingsdetectie, nachtzicht
Gezichtsveld Horizontaal: 140 graden
Verticaal: 85 graden
Audio Tweerichtingsaudio
Licht Nee 500 lumen 2000 lumen
Stroomtoevoer Accu of stekker Netstroom
Kleuren Wit of zwart
Adviesprijs 150 euro 200 euro 220 euro

Door Yannick Spinner

Redacteur

07-10-2026 • 19:42

40

Reacties (40)

Moderatie-faq

Sorteer op:

Weergave:

Ziet er mooi uit, maar heb je hier dan ook nog een subscription bij nodig? En zo ja hoeveel is dat dan?
edit:
live zien is gratis, maar opslaan kost dus idd een subscription fee van 3.99/39.99 per maand/jaar 1 camera.

En loopt op met multi camera naar 9.99/99.99per maand/jaar
dan pak ik dus liever ubiquity of een andere optie met opslag

[Reactie gewijzigd door freaq op 7 oktober 2026 19:56]

Als je op de link zou klikken dan zou je zomaar kunnen lezen dat voor opnames en terugkijken je zo een abbo van €100 per jaar nodig hebt 🫨

Het is een Ring. Dus cloud vziw 😬
Ik ben er best tevreden over, ja het is een abbo maar je hebt er ook geen omkijken meer naar. Voor een alarm vindt ik dat best fijn.

4G Backup is ook lekker out of the box :-)
Ja precies, een gewoon alarm kost meestal meer dan dat. Als je het alarm toch al hebt zijn de camera's een gratis optie, en bovendien krijg je tijdens de prime dagen meestal een of twee camera's er gratis bij.
iemand uit utrecht heeft ooit mijn hek in hellevoetsluist er uit gereden , dankzij de beelden is alles vergoed , ik ben er blij mee
Ziet er mooi uit, maar heb je hier dan ook nog een subscription bij nodig? En zo ja hoeveel is dat dan?
edit:
live zien is gratis, maar opslaan kost dus idd een subscription fee van 3.99/39.99 per maand/jaar 1 camera.

En loopt op met multi camera naar 9.99/99.99per maand/jaar
dan pak ik dus liever ubiquity of een andere optie met opslag
Of Ubiquiti ;-), net wat je wilt.

Zelf opslaan is leuk, doe ik ook, maar vergeet niet dat dat weer een apparaat kost, plus harde schijven, en flink wat stroom extra, en er kan eens een harddisk stuk gaan.
Kost allemaal geld.
Ik heb al iets van 7 of 8 jaar een ring en een paar camera’s. en per saldo dus al iets van 700 euro uitgegeven aan het abbo. Vindt ik eigenlijk best zonde. Vandaar toevallig per vorige week opgezegd en wat geknutseld met homeassistant. Meldingen en waarschuwingen gaan nog steeds via de app, maar neem nu alles lokaal op en sla het op de raspberry op. Ben er best blij mee 😊
Met de ring camera? Of met een andere camera ook?
Met de ring, een kleine vertraging van 2 seconden voor dat de opname start. maar dat maakt me niet zo veel uit
Hmm das wel een leuk project idd :)

Time to take back our camera’s :p
Of Eufy, maar dat heeft ook andere nadelen. Is wellicht wel iets goedkoper dan Ubiquity.
Of Eufy, maar dat heeft ook andere nadelen. Is wellicht wel iets goedkoper dan Ubiquity.
Of Ubiquiti ;-), net wat je wilt.
Het abonnement van 9,99 is meteen voor 10 camera’s in en om je huis, dus niet per camera maar in 1 prijs voor alle.
Ja ik vrees alleen dat de prijs omhoog gaat gaan. Ze leuren nu steeds met dat "pro" abonnement dat allemaal dingen doet waar ik geen bal aan heb en ook niet wil (zoals gezichtsherkenning). Maar ik ken niemand die dat afneemt, dus ze zullen binnenkort de prijs van het standaard abo wel gaan verhogen :'(

[Reactie gewijzigd door Llopigat op 7 oktober 2026 22:26]

Ja ik heb zelf een Ring alarm waar ik toch het 10 euro abo al voor had dus dan zijn de camera's meer een extraatje.

Met het alarm krijg je de optie dat je gebeld wordt als het afgaat (helaas geen echte alarmcentrale in Europa, het is geautomatiseerd). En je krijgt dan de 4G backup optie dus als je internet uitvalt blijft het gewoon werken.

En dus de camera opnamen.

Ik heb wel de camera's gemod. De microfoons losgehaald. Dit vind ik geen overbodige luxe want de camera's konden me woordelijk verstaan als ik in een andere kamer aan het praten was.

Ik heb overigens ook nog camera's die puur lokaal draaien op een eigen NVR (LightNVR). Die zijn eigenlijk mijn primaire bewaking maar de Rings heb ik meer als backup voor als er iets is met de server. Ik kreeg er twee gratis bij mijn alarm dus ik had ze toch liggen.

[Reactie gewijzigd door Llopigat op 7 oktober 2026 23:54]

Zo'n geautomatiseerd telefoontje is zo gek nog niet hoor. Je moet je ook niet al te veel voorstellen van een alarmcentrale.

Mijn vader heeft een alarmsysteem van een grote aanbieder met een 'echte' alarmcentrale, maar die lui proberen je ook gewoon eerst te bellen als het alarm afgaat en als de primaire contactpersoon niet opneemt gaan ze door naar de tweede. Als die ook niet opneemt proberen ze het later gewoon nog eens en misschien dat ze ook een keertje gaan kijken, maar ze springen echt niet meteen in de auto om naar je huis te scheuren en polshoogte te nemen zodra een alarm afgaat.

En zelfs al gaan ze kijken, als er daadwerkelijk iets gaande is, mogen ze volgens mij ook alleen de politie bellen. Al met al betaal je er véél meer voor dan een Ring abonnement, terwijl je er m.i. helemaal niet zoveel voor terugkrijgt.
"dan pak ik dus liever ubiquity of een andere optie met opslag"

Dit is wat betreft de prijs wel appels met peren vergelijken. Als je vanaf 0 een Ring of een Ubiquity gaat kopen, dan kom je met Ubiquity wat prijs betreft wel echt bedrogen uit. Als je voor de G4 Pro gaat heb je of een USG Max nodig, of een UniFi CloudKey+ met een Gateway Ultra. En dan nog een chime erbij en de G4 Pro zelf. Circa 800 euro.

Dan hebben we het nog niet eens over alles instellen van het hele zwikkie.

Voor veel mensen is het logischer (en gemakkelijker) om gewoon een Ring te kopen, chime erbij en een abotje van 4 euro per maand.
Ja is ook zo, maar je kan dus een unvr instant en 4 cameras krijgen als bundel voor 600-700 euro geloof ik, (woon in canada dis ff lastig checken) das erg mooi, de bel zelf is idd ook iets duurder wss.

maarja als we dan kijken naar ring voor vier cameras en de bel dan zit je grofweg op 200-300 euro verschil, heb je er na 2-3 jaar uit en die prijs gaat nooit meer omhoog.

ja is meer aan het begin, en iets meer werk dat wel.en snap dat dat niet voor iedereen is, maar ik vindt dat wel een fijnere oplossing.

Plus veel Privacy gevoeliger.
Heb zelf een Reolink, alle functies van ring zonder Cloud en draait volledig lokaal zonder abbo. Werkt ook nog eens geweldig met Home Assistant. Zeker interessant om daar eens naar te kijken.


Het verbaasd mij steeds weer hoeveel geld mensen neertellen per maand voor wat in feite een SD kaartje op kan lossen.


Ik vind dit niet echt een tweaker oplossing, eerder iets wat grootmoeder je vraagt op te hangen voor haar omdat Gertrude van de bridge-club het ook heeft :+
Het eco-systeem zit prima in elkaar van Ring, dus het is niet alleen maar sd-kaartje zoals jij dat zegt. Werkt prima out of the box, ik snap heel goed dat mensen zoiets prettig vinden, zonder gehannes met het opzetten van eem systeem ala Reolink.
Over gehannes gesproken. Ik wilde een ongebruikte Ring deurbel terugsturen. Drie keer drie kwartier aan de telefoon gezeten. Zelfs het serienummer van de camera moest eerst uitgezocht worden. Na terugsturen duurde het nog weken voor het aankoopbedrag werd teruggestort. Bepaald geen gebruikersvriendelijke ervaring. Daarom alleen al zal ik niet snel weer voor dit merk kiezen.
Hm vreemd, ik heb hier nooit problemen mee bij Amazon. Ik meld het online aan en kan het meteen in de pakketjesautomaat om de hoek leggen.

Ik had ook een keer dat de pakketjesautomaat net een reset deed toen ik het er in legde en hij niet geregistreerd was. Ik had contact opgenomen via de web chat en ik kreeg meteen verontschuldigingen en onmiddelijk het geld op mijn rekening (waar ik niet eens om vroeg, ik wou alleen doorgeven dat het ergens in die automaat lag zonder enige vorm van sticker of ordernummer erop want dat hoefde niet bij die verzendmethode).

Als er iets is waar ik tevreden over ben bij Amazon dan is het de retourpolicy wel.

[Reactie gewijzigd door Llopigat op 7 oktober 2026 23:50]

Ik had een zogeheten hoekadapter voor mijn Ring deurbel besteld. Stuurden ze de verkeerde op. Na een belletje kreeg ik de volgende dag de juiste. De andere mocht ik houden. Geen gehannes. Ik heb daarnaast 2 outdoor- en 1 indoorcamera. Nooit problemen mee gehad. Werkt zo vanuit de doos. In tegenstelling tot de Circle 2-camera’s van Logitech. Als ze werken is er niet zoveel mis mee, maar ze raken vaak de WiFi-verbinding kwijt. Weer aan de praat krijgen is een tijdrovende uitdaging, zo niet onmogelijk.
Geen idee hoe Ring tegenwoord is maar de setup is heel recht toe recht aan. Ik heb het mijn vrouw laten doen terwijl ik hem aan het ophangen was, het was kind-eenvoudig en ze was er ook zo klaar mee.
Gertrude van de bridge club 🤣🤣🤣🤣 Ik heb camerabewaking met nvr van reolink (4k spul). Blijft soms wel hangen ondanks top internet als ik bij een melding de beelden wil bekijken. Bij jou altijd probleemloos?

Deurbel is van Ring (stroom bedraad + internet via wifi) en die doet het eigenlijk altijd, soms 1-2sec vertraging maar meer niet.
Kleine vertraging heb ik ook op de wifi bel, helaas ben ik met de verbouwing helemaal vergeten een PoEëtje naar de deurbel te trekken... 8)7 Is 1-2 seconden ongeveer, is niet storend verder want je wilt gewoon weten wie er voor de deur staat en eventueel zeggen dat je er (niet) aankomt.
Ja exact. Heb er drie hangen, al jaren. Werkt perfect zonder abbo gedoe. Remote terugkijken gaat via vpn en nergens gegevens gedeeld.
Ik vind het maar niks.. voor iemand die voor de deur staat is 720p zelfs meer dan genoeg. Maar men wil alles op straat kunnen zien blijkbaar..
4K snachts word alleen maar slechter dan bv full hd. Veel meer pixels dus veel minder licht gevoelig. Full hd zal bij zelfde verlichting veel beter beeld geven.
Geloof dat mijn Ring camera's Full HD zijn, maar idd, 4K, mja, ik heb ook wel zo mijn twijfels wat voor zin dat nou heeft. Heb ook zoiets van als ik maar kan herkennen wie er voor de deur staat en bij de achtercamera vind ik een globaal beeld helemaal prima. Voor mij is het ook puur voor beveiliging maar echt niet om mensen te begluren.

Als ik wil zien wat op straat gebeurd kijk ik wel gewoon door het raam.
Als je zo'n camera overweegt, wacht dan op de prime dagen want dan gaan ze eigenlijk altijd wel keihard in de aanbieding. Net zoals de Ring alarmsystemen.

Volle prijs betalen is gewoon zonde van het geld.
Oh ja inderdaad! Maar ik heb genoeg camera's. Ik let er nooit zo op :P

Maar net geintroduceerde produkten worden meestal niet meteen afgeprijsd bij amazon, dat gebeurt dan de volgende keer pas.

Behalve de flat intercom bediener, die was met de introductie vreemd genoeg voor 25 euro te krijgen, dat was echt een megagoede prijs. Ik ben erg blij met dat ding.
Prime dagen zijn over een half uur voorbij, opschieten :+
Wat krijgen we nu, niets dan positieve reacties op het ecosysteem van Ring in de comments? Dezelfde ring die een publiek surveillance netwerk opzet met hun camera's "om verloren huisdieren terug te vinden"?
Snap die resoluties niet echt, dat is leuk voor je live beeld, maar naar de cloud worden de beelden zwaar gecomprimeerd, dus bij terugkijken is alles alsnog niet scherp. Dat heb ik ook met mijn deurbel.
Ik ben meer benieuwd of de beeld processor beter is geworden. Die is bij dashcams al jaren hetzelfde bij mijn weten. Mooi beeld maar nummerplaten goed in beeld brengen ho maar.
4k Zonder juiste belichting neemt nog steeds beelden op die voor de politie niet bruikbaar zijn. Zeker niet met een Netflix achtige compressie.
Jij snapt het, Als je hem goed ophang (dus bedoeld voor mensen die er met hun gezicht pal voor staan en niet voor de parkeerplaats waar je auto staat) heb je aan Full hd of 720P meer dan genoeg. Beter beeld savonds door een hogere licht gevoeligheid en beelden waar je wat aan hebt.

Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn