ModRetro begint op 28 juli met het verzenden van de M64-console. Het gaat om een remake van de Nintendo 64 die werkt met originele cartridges. De console ondersteunt ook 4k-upscaling. Hij kost 229 dollar, omgerekend ongeveer 238,19 euro inclusief btw.
De M64 heeft ongeveer hetzelfde ontwerp als de Nintendo 64 en wordt geleverd met een controller die veel lijkt op die van de originele console. De controller van de M64 heeft drie handgrepen, zes actieknoppen, een d-pad en een joystick. De console werd eind november al geteaset.
Modretro schreef in april dat de M64 in vijf seconden een game kan opstarten en draadloze ota-updates krijgt. De console maakt gebruik van een AMD Artix 7-fpga en heeft geen ventilators. Het apparaat is bovendien makkelijk uit elkaar te halen en maakt geen gebruik van lijm.
De controller beschikt over een tmr-joystick die door de gebruiker kan worden verwisseld. Het apparaat ondersteunt verbindingen via bluetooth en USB en is compatibel met de Nintendo 64. De controller is draadloos te gebruiken met een bijgeleverde accu of twee AA-batterijen. De controller ondersteunt ook shorter connection intervals-technologie, waardoor de input latency lager zou worden.
/i/2008197448.webp?f=imagenormal)