OnePlus werkt naar verluidt aan een handheldconsole. De handheld lijkt op een dikke OnePlus-smartphone met bumperknoppen, paarse handsteunen en een kleine cameramodule. Vooralsnog heeft de Chinese techgigant geen officiële informatie over dit vermeende nieuwe product gedeeld.
De doorgaans goed geïnformeerde leaker Digital Chat Station deelt op Weibo een afbeelding van de onaangekondigde console. Het is onduidelijk of het om een zogenoemde mock-up of een interne afbeelding van OnePlus gaat.
Een andere leaker, Panda Is Bald, schrijft ook over de handheld, die een 8"-scherm zou krijgen. Daarnaast moet de console worden voorzien van een niet nader beschreven 'Dimensity-vlaggenschipprocessor'. De beste MediaTek Dimensity-soc van dit moment is de Dimensity 9500, die prestaties haalt ergens tussen de Snapdragon 8 Elite Gen 5 en Gen 4.
/i/2008112496.png?f=imagenormal)