SEGA brengt Fall Guys-achtige battleroyalegame Sonic Rumble uit op 8 mei

Sonic Rumble verschijnt op 8 mei. De game zou aanvankelijk afgelopen winter verschijnen, maar werd met enkele maanden uitgesteld. Sonic Rumble is een Fall Guys-achtige battleroyalegame voor Android, iOS en Steam waarbij de laatste speler die overblijft wint.

SEGA meldt via het officiële X-account van Sonic Rumble dat de game op 8 mei wereldwijd uitkomt voor iOS, Android en Steam. Ook deelt de uitgever een korte trailer van het spel. Sonic Rumble biedt battleroyale-uitdagingen voor maximaal 32 spelers, waarbij een obstakelparcours moet worden afgelegd en ringen verzameld kunnen worden. Die ringen kunnen vervolgens ingewisseld worden voor skins en stickers.

Eerder werd al bekendgemaakt dat Sonic Rumble ontwikkeld is in samenwerking met Angry Birds-maker Rovio. SEGA nam Rovio in 2023 over voor een bedrag van 776 miljoen dollar.

Door Sabine Schults

Redacteur

09-04-2025 • 14:18

9

Reacties (9)

9
9
2
0
0
5
Wijzig sortering
is er ook iets gezegd over een ps5 versie?
Momenteel is er nog geen console versie bekend, alleen Android, iOS en PC (Steam)
ah okay jammer ziet er leuk uit namelijk
Ik denk het niet, anders had dat er wel bij gestaan
Interessant, ik vraag het me af of er nog een console versie uitkomt. Ook ben ik benieuwd naar de microtransacties ;)
Uh.. waar is de console versie... 8)7
Het ligt misschien aan mij, maar ik kan de game al prima downloaden op iOS: https://apps.apple.com/nl/app/sonic-rumble/id6511215584
Is een prerelease versie die in een aantal landen is gelanceerd. Dus voor Nederland zal het inderdaad alleen om een steam release gaan die dag, maar wellicht dat er ook meer veranderd aan de game.
Is er ook iets gezegd over GTA6?

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.