ASRock introduceert op Mini-ITX gebaseerde DeskMeet-barebones voor Intel en AMD

ASRock kondigt de DeskMeet B660 en X300 aan. Deze barebones voor respectievelijk Intel- en AMD-processors hebben een inhoud van acht liter en moeten de gebruiker volgens de fabrikant in staat stellen eenvoudig een smallformfactor-pc te bouwen en te upgraden.

De afmetingen van de DeskMeet-barebones zijn 218,3x168x219,3mm. Zoals de naam aangeeft is de ASRock B660 gebaseerd op de Intel B660-chipset. De barebone ondersteunt dan ook de nieuwe Intel-processors van de Alder Lake-generatie. De hoogte van de cpu-koeler kan maximaal 54mm zijn. Dit model bevat onder andere een PCIe 4.0 x16-sleuf en twee PCIe 4.0 x4-sleuven voor ssd's met M.s 2280-formfactor.

De DeskMeet X300 bevat een AMD AM4-moederbord voor AMD Ryzen-apu's en cpu's met een tdp tot 65W. Dit model moet het doen met een PCIe 3.0 x16-sleuf en een enkele PCIe 3.0 X4-sleuf voor opslag. Beide systemen kunnen een videokaart met maximale lengte van 20 centimeter bevatten en ASRock levert ze met 80+ Bronze-voedingen van 500W.

DeskMeet B660 Series DeskMeet X300 Series
Cpu Ondersteuning voor 12e Gen Intel Core Processors Ondersteuning voor AMD AM4 Socket Ryzen5000/4000/3000/2000 Apu & cpu (tot 65W)
Chipset Intel B660 AMD X300
Koeler Intel cpu-koeler (Max. hoogte ≦ 54mm) AMD AM4 CPU Cooler (Max. hoogte≦ 54mm)
Geheugen

Dual Channel DDR4
4 x DDR4 DIMM (Max. 128GB)

ECC & non-ECC, un-buffered memory

Graphics Videokaarten tot 20cm
Lan Gigabit-lan (Intel I219V) Gigabit-lan (RealtekRTL8111H)
Opslag 3 x SATA3 6.0Gb/s ports (RAID 0/1)
1 x Hyper M.2 (2280) PCIe Gen4 x4 & SATA3 6.0Gb/s slot
1 x Hyper M.2 (2280) PCIe Gen4 x4 slot
2 x SATA3 6.0Gb/s ports (RAID 0/1)
1 x Ultra M.2 (2280) PCIe Gen3 x4 slot
Expansie 1 x PCIe 4.0 x 16
1 x M.2 (key E 2230) voor for Wi-Fi + BT
1 x PCIe 3.0 x 16
1 x M.2 (key E 2230) slot for Wi-Fi + BT
Audio Realtek ALC897 Audio Codec (5.1 CH HD Audio) Realtek ALC897 Audio Codec
Front I/O-poorten

1 x Headset
1 x USB 3.2 Gen1 Type-C
2 x USB 3.2 Gen1 Type-A
2 x USB 2.0 Type-A

Rear I/O-poorten 1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x D-Sub
2 x USB 2.0
2 x USB 3.2 Gen1 Type-A
1 x RJ-45 LAN Port
HD Audio Jacks: Line in / Front Speaker / Microfoon
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x D-Sub
2 x USB 2.0
2 x USB 3.2 Gen1 Type-A
1 x RJ-45 LAN Port
1 x Audio Jack (Line out)
Voeding

500W (80+ Bronze, peak 550W)

Afmetingen

168(W) x 219.3(D) x 218.3(H) mm

Door Olaf van Miltenburg

Nieuwscoördinator

06-01-2022 • 10:27

69

Reacties (69)

69
68
47
2
0
17
Wijzig sortering
Je zou verwachten dat tegenwoordig gold voeding toch het minimale is. Hoewel case voeding altijd al twijfel kwaliteit hadden en brons beter is dan niks.
De labels Brons, Silver, Gold, Titanium zeggen niets over "kwaliteit".
Het zegt iets over efficientie van de voeding, en daarmee indirect over de hitte die er van af komt. Dat die hitter lager is, is vaak een wenselijke product eigenschap en daarmee kan je het als een fijner product ervaren. Minder hitte kan ook de levensduur van elektrolytische condensators verbeteren.
Echter als de fabrikant vervolgens gaat bezuinigen op de specificatie van elektrolytische condensators (bijvoorbeeld downgraden van 105C rating naar 85C), dan kan je netto alsnog op dezelfde levensduur uit komen.

Ander voorbeeld: Intel maakt nog altijd hoge kwaliteit producten, ondanks dat het niet een minder fijne product eigenschap hebben mbt vermogensopname (250W+ turbo's op de vlaggenschip modellen), met alle hitte afgifte van dien. Dat zou geen "Titanium CPU" efficientie label verdienen, maar als de chip dat lang kan uithouden (dus nog steeds de 5GHz+ turbo's halen na jaren zwaar gebruik), dan is dat nog steeds een kenmerk van kwaliteit.
Gold zegt ook niet alles. Efficientie op laag verbruik is voor dergelijke hardware belangrijker, en bij een 500W-voeding zegt gold alleen iets over een verbruik van 100W. Er zijn gold-voedingen die het op het typische verbruik van zo'n lichte computer dus helemaal niet zo goed doen.

Al is de kans dat een bronze 'no-name' voeding beter is op een laag verbruik natuurlijk klein.

De voeding lijkt ook niet van een gestandaardiseerd formaat te zijn, dus vervangen zit er niet in.
bronze, silver, gold etc zeggen inderdaad alleen iets over bij welk percentage van hun max powernivo ze op een bepaalde efficientie zitten.

% belasting. ------- % efficientie

80plus bronze

20% ---- 81%
50% ---- 85%
100% --- 81%

80 Plus Gold
20% ---- 88%
50% ---- 92%
100% -- 88%

80plus platinum
20% ---- 90%
50% ----- 94%
100% --- 91%

om deze tabel een beetje zin te geven een simpel rekenvoorbeeld. uitgaande van de slechts mogelijke efficientie,

bronze voeding 1000w op een pc van 200w verbruik,

200w / 81 = 2,469 * 100 +/- 47w overgebruik,

platinum voeding 1000w op pc 200w

200w / 90 = 2,222 * 100 +/- 22w overgebruik,

het verschil dus zo'n 25w.

in werkelijkheid gaat het hier niet over een voeding van 1000 maar van 500 wat. dan moet je om die 20% te halen dus terug naar een verbruik van 100w. en halveren de bedragen en budgetten dus.
een beetje intel of amd systeem vebruikt met een een cpu van +/- 45 tot 95w tdp, ram schrijven en een discrete gpu zoals bijvoorbeeld de 1660 (75w) al snel zo'n 100 tot 150 watt.

het is voor mij daarom een beetje jammer dat ze niet voor een 400 of zelfs 300w voeding zijn gegaan omdat je dan al veel sneller in de buurt van die magische 50% (en max efficientie) komt bij een discreet desktop-machientje.
De voeding lijkt ook niet van een gestandaardiseerd formaat te zijn, dus vervangen zit er niet in.
Dit noem je verderop in de reacties nog een keer… maar..
waarom denk je dat?

Als ik het filmpje bekijk, dan wordt hier heel erg duidelijk gesproken over een “ATX power supply”, wat toch zou aanduiden dat het gewoon een standaard voeding is die erin past.
De afmetingen/vormfactor in de animatie lijken op mij ook behoorlijk standaard over te komen… ik zie tenminste niets afwijkends op het eerste gezicht…
Je hebt gelijk, gewoon een ATX-voeding.

Lijkt me nogal lomp in zo'n klein kastje - 500W heb je ook echt niet nodig, want als je er 500W aan hardware in stopt dan heb je sowieso een hitteprobleem. Maar wel makkelijk te vervangen.
Daarom ga je dus voor Titanium als je ook bij laag gebruik een zekere efficiëntie wilt halen. Natuurlijk heeft dit wel een meerkost. Maar het hangt sterk af van je gebruik. Gebruik jij je home pc 4u per dag gedurende een jaar en laat ons zeggen 3u van de tijd ga je gamen. Dan heeft een titanium voeding niet zo veel nut. Gebruik jij een pc 10-12u per dag, dus voor werk en nog wat ontspanning. Dan begint dit er veel aantrekkelijker uit te zien. Want bij mijn werk bijvoorbeeld als programmeur (voornamelijk python, golang, react, flutter) is mijn power verbruik peanuts. En dan haal je er wel voordeel uit omdat een titanium zelfs bij 10% load nog 90% efficiënt is. Stel dat je dan dit bekijkt over 4 jaar, dan heb ik er toch voordeel uit gehaald en heb ik op zo een 4 jaar tijd zo een 100-150 euro aan stroom "gewonnen". Enja ik heb zonnepanelen, en 100-150 euro is misschien "peanuts", maar het is wel 100-150 euro dat je ergens anders kan aan uitgeven. En hoe duurder stroom zal worden, hoe interessanter dat een betere voeding is. Maar dit hangt dus sterk af van je gebruik. Bij 4-5u per dag, zal de meerkost van een titanium niks opleveren en op 3-4 jaar tijd zal je met moeite break even draaien. En de enige voeding die een garantie heeft bij laag verbruik is dus een titanium. En laat die voedingen van seasonic gemaakt zijn zoals een tank. Als je een voeding veel langer gaat gebruiken, dan doe je er dus wel voordeel bij. Maar ik wissel om de 4 jaar van computer en de vorige staat hier als backup, moest er toch iets schelen. Gewoon inpluggen source overhalen, misschien paar dingen updaten en 10-15 minuten later kan ik verder. Nuja het is maar hoe je het bekijkt.
Toch altijd knap dat mensen net doen of alles beneden 80+ gold spontaan in brand kan vliegen. Maar over de kwaliteit van voedingen in andere apperaten word geen seconde stilgestaan.

Laatst bij een maat van me ook. Liet een paar jaar geleden met trots zien dat ie 5 12 volt adapters voor €5 bij Aliexpress had gescoort, (en nog steeds gebruikt bij 24/7 gebruik). Maar nu met alle geweld een 80+ titanium voeding hebben want "ik wil de hoogste kwaliteit".

Eigenlijk is het gewoon heel simpel, je betaald meer voor een betere kwaliteitsvoeding. Als je het er voor over hebt, sure. Maar als je dat niet hebt voldoet een 80+ bronze voeding ook gewoon (hoewel je energieverbruik wat hoger ligt). Mijn eerste PC 15 jaar geleden had een elcheapo voeding omdat ik niks anders kon veroorloven. Die heeft het 5 jaar uitgehouden bij dagelijks gebruik, en nu nog steeds als ie op de testbench ligt terwijl Gigabyte 80+ gold voedingen uitbrengt die in de fik kunnen vliegen. En Asrock vind blijkbaar dat de consument niet meer overheeft voor een iets betere voeding.

Bovendien zegt 80+ tegenwoordig helemaal niks meer. Je moet echt je best doen om een voeding in elkaar te flantsen die geen 80+ bronze kan halen. Naar mijn idee word het eens tijd om 80+ af te schaffen, en te vervangen door een 90+ certificaat.

[Reactie gewijzigd door rickboy333 op 23 juli 2024 13:55]

Een voeding vliegt vaak in de fik vanwege niet opletten van stofverzameling waardoor die overhit kan raken.
Een voeding die in de fik vliegt heeft geen juiste thermische beveiliging, anno nu zou dat nooit meer mogen gebeuren, maakt niet uit of dat ding een hoogpolig tapijt heeft aan de binnenkant, als het in de fik vliegt is het slecht gebouwd.
en te vervangen door een 90+ certificaat.
Je bedoelt gold/platinum/titanium?

Meer certificaten is niet altijd duidelijk...
Een antwoord zou kunnen zijn geweest dat Asrock had gekozen voor een SFX form factor voor de voeding. Maar volgens een van de reacties op deze Techpowerup page zou er een heuse ATX voeding in terecht komen.

In dat geval zou ik toch liever zien dat het product wordt opgeknipt, maar dan hebben we het niet meer over een barebone. Volgens de aangehaalde bron zou de moederbord form factor mini-ITX zijn.

De argumentatie dat we dit gekoppelde product van Asrock zouden moeten afnemen is omdat het bedrijf er moeite in heeft gestopt om de kabelloop te optimaliseren voor cable management en airflow. Deze argumentatie lees ik niet in dit tweakers topic. Bij een dergelijke optimalisatie denk ik aan hoe het moederbord is opgezet en waar de aansluitingen op moederbord en voeding zijn te vinden.

Om dit product op waarde te schatten is dus echt wat meer info over die kabeloptimalisatie nodig. Dan zijn we beter instaat om af te wegen of het voordeel ervan opweegt tegen de keerzijde van het niet zelf kunnen kiezen van kast, moederbord en voeding.
Er leuk tot ik deze zin had gelezen. "ASRock levert ze met 80+ Bronze-voedingen van 500W." Of hoe verklooi je een mooi concept.

Ten eerste zitten volgens mij niet veel consumenten op zulke zware voeding te wachten in dit type systeem. Ten tweede is de bronze rating is nog erg ondermaats (niet acceptabel in 2022).

Doe hier een voeding van 350 watt in met minstens silver centificering en je hebt een erg mooie mini(itx) desktop.

De voeding is voor mij DE reden om voor dit systeem te passen.

[Reactie gewijzigd door Galactic op 23 juli 2024 13:55]

Ja, erg jammer. De voeding lijkt ook geen standaardformaat te hebben dus vervangen zit er ook niet in.

Wat direct ook een probleem geeft als de voeding echt stuk gaat, dan mag je ook meteen de kast en het mobo weggooien. Een no-name voeding is daarmee extra jammer.
Ja, erg jammer. De voeding lijkt ook geen standaardformaat te hebben dus vervangen zit er ook niet in.
Kan de afm zo direct niet vinden?
Nee, ik ook niet, daarom juist. :P

Maar ik heb net even het promo-filmpje bekeken, en daarin komt de tekst "ATX power supply" voorbij. Beetje lomp in zo'n klein kastje want driekwart van de ruimte is nu voeding, maar vooruit, je kan er dus een gangbare platinum-voeding in proppen. :)

Beetje zonde om dan een voeding mee te leveren die je dan niet meer nodig hebt, maar wel fijn dat je hem kan vervangen.

[Reactie gewijzigd door bwerg op 23 juli 2024 13:55]

brons hoeft in deze helemaal niet zo'n probleem te zijn, met een 100w. ryzen 9 en een. 75 tot 100w. RTX1666 kom je al heel snel op een powerbudget van 150 tot 200watt aangezien de meeste voedingen het beste presteren op ongeveer 50% zou je met de door jouw genomen 350w voeding, zo'n 10%punt meer powerloss hebben bij brons dan bij platinum.

dan is het ontwerp van de voeding (350 of 500 of 1000w) ineens van veel meer invloed dan de kwaliteit van de componentjes (bronze of platinum).
Inderdaad, het grote probleem is hier niet de bronze rating, maar wel het hoge wattage. Deze barebone is niet echt bedoeld voor een HEDT door de beperkte lengte van de videokaart en de beperkte hoogte van de cpu-koeler. De grootste stroomverbruiker is de videokaart en er zijn er maar een handvol die een voeding van 500 Watt nodig hebben én korter zijn dan 20 cm.
Daarom had ik liever een 300 Watt voeding gezien met maar één 6+2 PCIe-pin. Dat lijkt me voldoende en zal in idle (de meeste PC staan de meeste tijd niets te doen) efficiënter zijn dan een 500 Watt voeding, want het 80PLUS label rekent pas vanaf 20% belasting. Daaronder zit je vaak niet eens aan een efficiëntie van 80%.
Bij een 500 Watt voeding is dat 100 Watt. Ik ken geen enkele moderne PC die idle 100 Watt verbruikt.
Oeh, 500w en ruimte voor een itx-sized GPU in een 6L kastje

Erg leuke basis voor een SFF gamepc
Met max een GTX1650 omdat je maar 20CM hebt.
Of je moet nu een GTX 730 nog willen plaatsen.

Dat lijkt me al met al geen powerhouse van een game PC.

--edit--

Okay, nog een "kleine" 3060 optie gevonden.
pricewatch: ASUS Phoenix GeForce RTX 3060 V2

Dan zou het wel interessant kunnen zijn.

[Reactie gewijzigd door Dograver op 23 juli 2024 13:55]

Ook de 6600XT is sub 20cm te krijgen.

Ik had eigenlijk ook wel een 3070 verwacht, aangezien de 1070 destijds ook als ITX kaart te vinden was, maar ik hou de laatste tijd het high end spul niet meer zo in de gaten, tis toch allemaal compleet onbetaalbaar.
Had ik gezien inderdaad. Maar een 6600XT associeer ik namelijk niet met hardcore gaming, maar met budget en/of home theater.
Maar dan vind ik nog steeds de term "gaming" een beetje misplaatst. En dat is iets wat bedrijven tegenwoordig steeds vaker doen. Roep het woord gaming erbij, dan mag er steevast 100 euro bij de prijs op.

Als je deze mini-itx kast dan bijvoorbeeld vergelijkt met bijvoorbeeld: https://kolink.eu/Home/case-1/mini-itx-2/rocket-heavy.html (los van wat je van het design vindt)

Dan heb je ineens 14 CM meer ruimte om grafisch geweld te installeren. Misschien geen 8 liter case, maar soit
Volume is een apart dingetje in sffpc land :) ik heb alles in 13 liter zitten, en zou stiekem best kleiner willen.

De 6600xt is trouwens gewoon gelijk aan een 3060, en voor 1080p heb je niet meer nodig, misschien is dat niet hardcore meer tegenwoordig, maar dan ben ik gewoon maar niet hardcore
De Nvidia FE pcb’s zijn erg kort en je kan daar prima een hele korte oplossing op krijgen zodat je, mocht je dat willen, zelfs makkelijk door dat 500w plafond heen kan.
20 CM is niet veel hoor. Ter illustratie, mijn midrange smartphone is al 16 cm.
Je kunt filteren in de pricewatch op lengte kaarten, dan blijven er weinig echte "game-opties"over welke je out of the box kunt plaatsen EN waarmee je op AAA games echt met alle grafische kracht mee kan komen.

https://tweakers.net/vide...t3_XfqOqyRYF1vDN015QKKaUP

[Reactie gewijzigd door Dograver op 23 juli 2024 13:55]

Er zijn waterblokken beschikbaar voor de 3090 FE van 185mm in lengte :)
Ik betwijfel of je zelfs maar een 120.1-radiator kwijt kunt in dit kastje... dus misschien een externe rad erbovenop timmeren? :+
Jij hebt een telefoon van 16 centimeter? :{
Mijn realme 8 is precies 160mm :)
pricewatch: Samsung Galaxy A52s 5G, 6GB, 128GB opslag Zwart

Okay, 1 mm erbij gelogen

159,9 mm

[Reactie gewijzigd door Dograver op 23 juli 2024 13:55]

Slechts 0,1mm gelogen. :)
wat ik persoonlijk een enorme misser vind in deze is dat bedrijven als asrock in dit soort dingen geen rekening houden met zaken als koeling, als ik kijk naar hoe dit eruit ziet denk ik meteen waarom zit hier geen voorgeinstalleerde 240mm rad in (of als dat niet helemaal past zelfs een custom rad van bijvoorbeeld. 2x 92mm.

met een 500w power budget moet je dan prima afkomen als je de radiator de pomp en de backplate alfvast voor-installeert. - het plaatsen van de cpu en het cpu-block zal dan niet zo heel lastig zijn met deugdelijke schroeffittings, en je zou ook. itx varianten van de enkele gpu's kunnen lanceren met een premount waterblock en de juiste slangen + fittings.

vooral in dit soort hele krappe kastjes zou waterkoeling wel eens heel goed kunnen werken. - omdat het vermoedelijk op de zelfde punten misgaat als in deze video
Een koeler van 54mm hoog, dat is niet echt groot. En een AIO waterkoeler in die case stoppen zal ook niet lukken, misschien met de radiator aan de buitenkant bovenop?
Een radiator aan de buitenkant? Koop dan een net wat grotere kast....
Ja, dat bedoel ik. Hoe ga je dit fatsoenlijk koelen zodat je geen straaljager naast je op het buro hebt staan.
Geen high-end cpu gebruiken....lijkt me ook niet echt de doelgroep voor deze machine.
Een high-end CPU gaat 'm sowieso niet worden. Je komt bij de AMD-variant uit op een 5600X, een 5600G of een 5700G, tenzij je een oude CPU koopt zijn er niet meer smaakjes beschikbaar met een TDP van 65W. En die 65W is ook wel de max wat je kan koelen met een low-profile koeler.

De NH-L9a-AM4 voldoet in theorie, in de praktijk zijn er mensen die daarmee prima een 65W-CPU draaien, maar ook mensen die daarmee de temperaturen te hoog vinden. Natuurlijk afhankelijk van de kast en van de rest van de koeling.
Je kunt er een AIO waterkoeling in zetten zie ik in het filmpje, maar dan kan er weer geen GPU in omdat daar dan de radiator gemonteerd zit.

De 65 watt TDP limiet staat trouwens alleen voor AMD, op de gelinkte site staat deze limiet niet genoemd bij de specs van het Intel model.
Dat is grote onzin, een kleine kast hoeft niet te betekenen tot meer lawaai, alles valt en staat door de juiste airflow en koelblok.

Hier een mini pc staan en dat ding is net zo stil als een grote pc puur omdat de airflow op orde is en niet bezuinigd op een degelijke koelblok.

De grote kasten hebben vaak veel lege ruimte, deze lege ruimte benut je bij een mini pc, als je de warmte door degelijke koeling direct afvoert ipv door je hele kast laten gaan is er niks aan de hand.
En dat betekend niet je hele kast vol proppen met koelers, hier hangt maar 1x 140mm koeler in.

Alleen de Asrock kastje hebben ze de koeling niet optimaal dat wordt een hot box(positie voeding).

[Reactie gewijzigd door mr_evil08 op 23 juli 2024 13:55]

het gaat hier om barebones dan zijn pckast moederbord en voeding doorgaans gewoon geïntegreerd.

dus zijn punt staat (deels) met zo'n kleine kast en zo weinig ruimte wordt airflow 'echt' wel een probleem, dan zit je straks met een oververhitte gpu omdat er niet genoeg ruimte in je kast os om naast de coolers ook nog airflow te behuizen.

een korte intake en outtake fan met daartussen een radiator zou dan een goede oplossing kunnen zijn - ware het niet dat ook dat weer ruimte kost die er mogelijk niet is.
Wat wil je in een dergelijk kleine kast stoppen dat zoveel warmte genereerd?
De voedingen zijn maar 500 watt, dus een high-end CPU + GPU is al uitgesloten.
Vreemd, Asrock heeft al een Deskmini X300:
pricewatch: ASRock DeskMini X300
En nu dus ook nog een Deskmeet X300.

Nogal verwarrend want het klinkt zelfs enigszins hetzelfde en heeft ook de Max. 65W TDP eis.
Voorlopig zie ik niet veel voordeel in het grotere formaat en de beperkte uitbreiding mogelijkheden.
Lees bij de vorige nogal wat negatieve reviews betreffende (Wraith) coolers die net niet passen en beperkte compatibiliteit uitbreidingen. Misschien daarom aangepast / verbeterd?
Deze deskmeet is ruim 4 keer zo groot en kan je daarom niet goed meer vergelijken.
De oudere deskmini is met een pak melk formaat zo klein dat dit beperkingen meebrengt.
De Wraith Coolers passen prima, je moet alleen even de plastic kap eraf klikken. :)
Mini-ITX met 4 RAM-sloten... dat is interessant voor een kleine VM-server icm een 5950...
Aangezien ze zelf aangeven dat de maximale TDP van de CPU 65W moet zijn, en de koeling tevens nogal low-profile moet zijn, lijkt me dat niet zo verstandig...

De Noctua NH-L9a-AM4 is zo ongeveer de beste koeler die je op deze hoogte kunt monteren, maar die heeft het met een 65W-CPU toch al best lastig, natuurlijk afhankelijk van de verdere koeling en airflow. Waterkoeling zou kunnen maar dan nog moeten de VRMs dat maar aankunnen.

[Reactie gewijzigd door bwerg op 23 juli 2024 13:55]

Ah ja shit. Maar dan zijn die 4 DIMM slots sowieso nutteloos. En als hij bij 65W AMD al moeite heeft met de hitte moet je er sowieso geen nieuwe generatie intel in willen zetten.. ja een i3 misschien.
Tja, bij "desk" + "klein" denk ik toch aan iets wat onder of achter de monitor verdwijnt. Maakt de hoogte van zo'n toch al staande kast nou zoveel uit?
1 x Ultra M.2 (2280) PCIe Gen3 x4 slot
1 x Hyper M.2 (2280) PCIe Gen4 x4 slot
Benieuwd hoe ze straks de PCIe Gen5 variant gaan noemen :)
Ah, ik vroeg me al af waar die hyper voor stond.
"warp"? 8-)
De genoemde 6 liter in het artikel moet 8 liter zijn (zie YouTube filmpje / bereken met afmetingen) @Olaf van Miltenburg

Ben zelf uitermate tevreden met m'n deskmini.

[Reactie gewijzigd door WaarAnders op 23 juli 2024 13:55]

Meer nog, er staat gewoon 8l in de bron. ;)
Voor correcties is er het feedback topic (zie ook link bovenaan pagina). Daar nu gemeld.
Hopelijk doet bij de AMD-versie de S3 Sleep het, want AsRock vermeldt bij de DeskMini versie doodleuk:
"DeskMini X300 Series don't support S3 function."

Hoe kan dat Anno 2022? Echt jammer, anders had ik allang de X300 in huis gehaald.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.