Ericsson en NOB bouwen UMTS proeftuin

Siemens UMTS frummeltje De Automatiserings Gids meldt dat het Telematica Instituut en een toekomstige joint venture tussen Ericsson en het Nederlands Omroep Bedrijf een proefomgeving gaan bouwen voor audiovisuele diensten op mobiele GPRS- en UMTS-netwerken. De partijen willen met de samenwerking praktijkervaring opdoen en het gedrag van de gebruikers onderzoeken.

Door Femme Taken

UX Designer

08-09-2001 • 04:15

6

Bron: Automatiserings Gids

Reacties (6)

Sorteer op:

Weergave:

joint venture tussen Ericsson en het Nederlands Omroep Bedrijf
Ik dacht toch echt dat het plaatje een Siemens ;) telefoon laat zien
Volgens mij heeft ericsson geen UMTS telefoon, alleen maar UMTS telefoonpalen. :)
Dat Ericsson geen UMTS telefoon in de verkoop heeft wil nog niet zeggen dat ze er geen hebben ontwikkeld. Het lijkt me erg stug om aan te nemen dat een gigant als Ericsson niet al vanaf het ontstaan van UMTS reeds testen met de apparatuur heeft gedaan. Zij zullen ongetwijfeld uitgebreid met UMTS telefoons en bijbehorende toepassingen hebben getest.
volgens mij ook :D
Leuk zo'n bericht, past goed bij dat bericht over Vodafone, de één wil audiovisuele diensten gaan testen en de andere partij(Vodafone dus) zegt dat het netwerk te traag is. Zal mij benieuwen wat de NOB dan gaat aanbieden. Beelden zullen niet met hoge snelheid gaan, maar daarvoor zal die testtuin ook wel zijn om te kijken of het rendabel is als straks UMTS uitrolt er genoeg mensen gebruik van hun diensten kunnen/willen maken.
Cewl, wil ik ook wel gratiz gaan testen.... :)

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.