Mario Party Superstars verschijnt op 29 oktober voor Nintendo Switch

Nintendo kondigt een nieuwe Mario Party-game aan voor de Switch. De game bevat vijf boards uit het Nintendo 64-tijdperk en honderd minigames, afkomstig uit eerdere Mario Party-games. De game verschijnt op 29 oktober.

Mario Party Superstars is een nieuwe game die bestaande Mario Party-onderdelen naar de Switch brengt. Het spel heeft volgens Nintendo vijf klassieke boards afkomstig uit de Mario Party-games voor de Nintendo 64 en de honderd minigames zijn afkomstig van eerdere Mario Party-titels voor diezelfde console en de GameCube.

Alle spelmodi kunnen in de nieuwe game online gespeeld worden en alle minigames zijn geschikt gemaakt om te spelen met knoppen, dus alle spelletjes kunnen met de Joy-Cons gespeeld worden. Zowel lokale draadloze multiplayer als online multiplayer is mogelijk.

Door Julian Huijbregts

Nieuwsredacteur

15-06-2021 • 18:34

17

Reacties (17)

Sorteer op:

Weergave:

Toen ik het zag dacht ik in eerste instantie dat het een uitbreiding was op Super Mario Party; Dat had ik wel tof gevonden, aangezien mensen waarmee ik het gespeeld heb en ik snel uitgekeken waren op de content die er in zit. Maar aangezien dit een remaster/aparte game is, zal het wel 60 euro gaan kosten, erg jammer als je het mij vraagt.

[Reactie gewijzigd door roysijnesael op 22 juli 2024 17:46]

Jep klopt en dit moet E3 content voorstellen? Erg teleurgesteld had gehoopt meer te zien over een nieuwe zelda game oid, ik was altijd wel fan van nintendo games maar ze leunen te veel op remasters. Zou ook graag een nieuwe Ip van nintendo willen zien maar dat zal wel nooit gebeuren
ah, iets te snel :p
Dit! Ik dacht hier ook aan. Had veel beter geweest. Mario party is een heel leuk spel maar veel te weinig content...
Nog maar eens een remaster, spijtig. Desondanks blijven we ze toch kopen, dus blijven ze gaan. Een sukkel als ik ben zal ik straks ook eerst in de rij staan om deze om nostalgische redenen in huis te halen.
Ik ben ondertussen remaster moe en ook nogstalgie moe. Zeker voor full price.

Ik laat het allemaal lekker links liggen.
Of ze moeten het aanbieden voor 10 euro ofzo, dan wil ik er nog over nadenken

[Reactie gewijzigd door lonewolf2nd op 22 juli 2024 17:46]

Leuk dat de oude mini-games en borden weer langskomen maar de teleurstelling van Super Mario Party weerhoud mij er toch van deze te gaan halen.
Ja dit dus. Gelukkig hebben ze nu wel online mogelijk gemaakt om ook met de speelbord te spelen. Dus wat mij betreft komt deze nieuwe versie niet in huis. Tenzij ze het echt goed gaan ondersteunen met meerdere borden.

Ze hadden dit net zo goed als een DLC kunnen verkopen... Had ik direct gekocht...
Enige boeiende is dat er nu dus online multiplayer in zit. Nee, dit was geen beste presentatie van Nintendo
Mario Party is super leuk maar... de controllers zijn gewoon te slecht om uberhaupt te kunnen spelen.
Dat gaat ze een hoge verkoop van controllers opleveren. De N64 versie van Mario party was ook een controller sloper. Maar de switch joycon heeft helemaal geen Mario party game nodig.
Ik weet zeker dat de joystick-slopende minigames niet in dezelfde vorm terugkomen in dit spel. Na Mario Party 1 is er geen deel meer uitgekomen waarbij je de joystick zo snel mogelijk moet roteren.
Een beetje zwakke titel al bij voorbaat wat ze al vaker geprobeerd hebben, met name op de 3DS. Zonde, leek mij juist een kans voor een frisse nieuwe titel. Desnoods à la Mario Kart juist wat retro boards erin van oude games naast nieuwe, zodat het niet alleen maar een remake is.
Als de prijs er dan ook naar is.. voor 30 euro is dit prima, maar full-price….
eindelijk een mario party op de switch die je in het vliegtuig kan spelen (met attached joycons), top

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.