Foto's keuringsinstantie tonen kleinere versie vouwbare Royole FlexPai-telefoon

Er zijn foto's verschenen van een kleinere versie van de Royole Flexpai-telefoon. De vouwbare smartphone heeft in tegenstelling tot zijn voorgangers geen frontcamera meer. In de gesloten stand is er een uitsparing voor het camera-eiland in de behuizing.

De foto's tonen dat de camera's iets uitsteken zoals bij veel telefoons het geval is, maar dat aan de andere kant van de behuizing juist een uitsparing zit voor dat camera-eiland, schrijft Mobiltelefon.ru, dat de foto's vond. De smartphone heeft net als de vorige FlexPais het scherm aan de buitenkant zitten. Daardoor is het alleen mogelijk om foto's te maken als het scherm is uitgeklapt.

De behuizing van de smartphone meet 147,1х138,8х7mm in opengeklapte stand, terwijl het haast vierkante scherm een diagonaal heeft van 7,2". Andere details zijn nog niet bekend. Royole bracht eind 2018 de eerste FlexPai uit, vorig jaar volgde de tweede versie.

Royole FlexPai 2021 bij Tenaa, februari 2021Royole FlexPai 2021 bij Tenaa, februari 2021
Royole FlexPai 2021 bij Tenaa, februari 2021Royole FlexPai 2021 bij Tenaa, februari 2021Royole FlexPai 2021 bij Tenaa, februari 2021

Door Arnoud Wokke

Redacteur Tweakers

01-02-2021 • 15:54

14

Reacties (14)

Sorteer op:

Weergave:

Aan de hand van deze foto's is vind ik het wel een oerlelijk apparaat. Ook onhandig dat de front camera er niet in zit. Niet per se voor selfies, maar wel voor beeldbellen. Tel daarbij op dat je alleen foto's kan maken als je hem hebt uigeklapt en dit lijkt mij een zeer onpraktisch toestel.

[Reactie gewijzigd door Terriongaming op 23 juli 2024 08:24]

Aan de hand van deze foto's is het wel een oerlelijk apparaat.
IS of VIND IK? Want IS zou betekenen dat je ook voor mij spreekt en dan zit je ernaast, want ik vind hem persoonlijk juist erg mooi met die balg in het midden :) (en dat meen ik)
Wel een beetje muggenziften, maar je hebt een punt. Verder in mij verhaal gebruik ik 'lijkt mij', wat erop duidt dat ik een mening verkondig.
Het is ook de landcode van IJsland. Is de terroristische organisatie dan opgericht door IJsland #complottheorie?

Alle gekheid op een stokkie: als je elke keer dat iemand iets met hoofdletters gaat schrijven meteen gaat vergelijken met iets wreeds, dan ben je wel erg ver van het padje...
Ik ben niet autistisch, dus ik vind dat nogal een grove aanname. Ik heb het bericht gewoon verkeerd gelezen - fouten maken is menselijk.
Het scherm lijkt bij het gat voor de camera’s doorzichtig.
Zou je dan de camera’s ook kunnen gebruiken als frontcamera door hem dubbel te klappen?!
Mij lijkt de hele achterkant (inclusief de deuk voor de camerabult) van een enorm spiegelend en ondoorzichtig materiaal. Als ook nog het scherm volledig transparant moet zijn om nog een beetje foto te kunnen maken, zou de dat van de schermkant ook moeten kunnen zien.
Volgens mij is de techniek van de "door het scherm" camera nu in staat om goede plaatjes te maken, mits de lens strak tegen een speciaal geprepareerd deel van het scherm zit.
Ik zie niks doorzichtig. Ik zie een uitsparing die net zo'n gespiegelde sticker heeft als de rest van de phone. Daarbij is er in de phone niet zoveel ruimte om daar geen hardware te hebben.
Geen idee, maar zou wel een leuke gimmick zijn.
Beetje als Samsung alleen dan een klein deel van het scherm en maar vanaf één kant:
https://nl.letsgodigital....efoon-doorzichtig-scherm/

[Reactie gewijzigd door Grove den op 23 juli 2024 08:24]

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.