Renders tonen OnePlus 8T die 65W-laden, 4500mAh-accu en 120Hz-scherm zou krijgen

Er zijn renders online verschenen die het ontwerp van de OnePlus 8T zouden tonen. Volgens de bijgaande informatie krijgt deze telefoon een 4500mAh-accu, ondersteuning voor laden met 65W en een 120Hz-scherm.

De renders zijn gepubliceerd door Pricebaba en gemaakt in samenwerking met OnLeaks. Volgens laatstgenoemde vormen de renders de eerste echte blik op de OnePlus 8T. De persoon achter het OnLeaks-account heeft een goede reputatie als het gaat om maken van renders van nog niet aangekondigde smartphones. Waarschijnlijk gaat de fabrikant de 8T eind deze maand of begin volgende maand uitbrengen, zo stelde Android Central eerder.

OnePlus 8TOnePlus 8T

Pricebaba stelt dat het de volledige specificaties heeft verkregen. De website schrijft dat de telefoon een 6,55"-scherm krijgt met een 120Hz-verversingssnelheid en een resolutie die hoger dan full-hd is. Er is linksboven een gat in het scherm te zien voor de frontcamera en de telefoon zou een Snapdragon 865 krijgen met maximaal 12GB ram en 256GB opslaggeheugen. Eerder claimde Android Central dat de soc een Snapdragon 865+ wordt, waardoor het nog niet geheel duidelijk is welke in de OnePlus 8T zal belanden. Volgens de nieuwe informatie komen er in ieder geval twee configuraties: 8GB ram en 128GB opslag en 12GB ram en 256GB opslag. Mogelijk komen er nog meer configuraties beschikbaar.

Op de achterkant is linksboven een herontworpen, langwerpige cameramodule te vinden met een 48-megapixelcamera, een ultragroothoek met een 16-megapixelsensor, een macrocamera met een resolutie van 5 megapixel en tot slot een 2-megapixelexemplaar voor het creëren van diepte. De resolutie van de frontcamera bedraagt vermoedelijk 32 megapixel.

De accu heeft een capaciteit van 4500mAh waarbij er ondersteuning is voor Warp Charge met een vermogen van 65W. Dat is een flinke verhoging ten opzichte van het vermogen waarmee de OnePlus 8 Pro en de OnePlus 8 zijn te laden, te weten 30W. De telefoon draait op OxygenOS 11 en vermoedelijk Android 11.

OnePlus 8 Pro OnePlus 8 OnePlus 8T (volgens voorlopige info)
Scherm 6,78", oled, 120Hz
3168x1440 pixels, 19,8:9
6,55", oled, 90Hz
2400x1080 pixels, 20:9
6,55", oled, 120Hz, full -hd+, 20:9
Processor en modem Snapdragon 865, X55 Snapdragon 865, X55 Snapdragon 865+ of 865
Geheugen 8GB of 12GB lpddr5 8GB of 12GB lpddr4x 8GB of 12GB
Opslag 128GB of 256GB ufs 3.0 128GB of 256GB ufs 3.0 128GB of 256GB
Camera's achterkant Primair: Sony IMX689, 48Mp, 1/1,4"
Telecamera: 8Mp, f/2.44.
Ultragroothoek: 48Mp, f/2.2
Kleurenfiltercamera: 5Mp
Primair: Sony IMX586, 48Mp, f/1.75
Macro: 2Mp f/2.4
Ultragroothoek: 16Mp f/2.2
Primair: 48Mp
Macro: 5Mp
Ultragroothoek: 16Mp
Dieptesensor: 2Mp
Frontcamera Sony IMX471, 16Mp, f/2.45 Sony IMX471, 16Mp, f/2.45 ?
Afmetingen 165,3x74,35x8,5mm 160,2x72,9x8mm ?
Gewicht 199 gram 180 gram ?
Accu en laden 4510mAh, 30W bedraad laden, 30W draadloos laden,
30W omgekeerd draadloos laden
4300mAh, 30W bedraad laden, geen draadloos laden 4500mAh, 65W bedraad laden.
Introductieprijzen 8GB + 128GB: 899 euro
12GB + 256GB: 999 euro
8GB + 128GB: 699 euro
12GB + 256GB: 799 euro
?

Door Joris Jansen

Redacteur

14-09-2020 • 17:29

68

Submitter: Anonymoussaurus

Reacties (68)

68
65
25
2
0
30
Wijzig sortering
Heeft iemand een idee wat de reden achter dat zwarte randje onder aan het scherm zou kunnen zijn?
Waarom zouden ze het scherm niet helemaal "uitsmeren" over de voorkant?
De display controller zit daaronder.
Blijft vreemd dat ze het scherm niet omvouwen zoals Apple doet. Al heeft de Apple weer mega randen om het hele scherm heen..
Als je naar de Iphone kijkt zie je dat het randje onderaan net zo dik is. Maar omdat de Iphone om het gehele scherm een iets dikkere rand heeft valt het niet op.
Te veel mensen trappen in marketingtrucjes...
Nou da's niet helemaal waar, plus, heb je gezien hoe afgerond de hoeken boven en onderaan de telefoon zijn? Dan moet de controller wel achter er het toestel zitten.
Toch is het wel waar. Houd maar een recente iPhone naast een Oneplus (of ieder toestel met zo'n 'kin'. Androids met een curved display zoals deze OP8T hebben dunnere randen aan de zijkant, wat de onderste rand meer accentueert.

Ook dit toestel heeft de displaycontroller omgevouwen, net als een iPhone. De vouw zelf kost echter ook ruimte. Apple lost dat op met symmetrische randen, op Android krijg je dit :)
Bij de wat meer premium Android telefoons doen de meeste fabrikanten dit inmiddels al een tijdje. Oneplus doet het bij de Pro versies ook.
Kan van alles zijn. Wellicht omdat daar de usb poort zit, een speaker, etc. Weinig ruimte aan de rand voor het scherm. Telefoon dun willen houden, maar wel een usb controller daaronderin kwijt willen.

[Reactie gewijzigd door Xfade op 25 juli 2024 12:44]

Is bij OnePlus nu 120Hz 1440? Ik vind het mooi een 65 watt lader mee gegeven alleen vind ik het nog mager tegenover een OnePlus 8 Pro
Wat is er mager?

@Koekiemonsterr Op Pricebaba staat Full HD+. Dat is voor zover ik weet geen 1440p (zoals in de tabel staat ;)).

[Reactie gewijzigd door Anonymoussaurus op 25 juli 2024 12:44]

Bij mijn weten had ik geen 1440p genoteerd in de tabel in de kolom van de 8T :)
Aahh, ik snap waarom ik dat dacht. Ik zit op m'n telefoon en dacht dat het de tabel was van de 8T, maar had verwacht dat ik naar rechts moest scrollen voor de andere devices.

My bad.
Ja wellicht had ik die 8T juist naar links moeten duwen, dat is dan weer my bad ;)
Is die IMX586 ook ergens bevestigd? Ligt voor de hand denk ik, net als dat er geen wireless charging zal zijn omdat anders niemand meer de 8 pro koopt?
Ja, volledige resolutie in combinatie met 120hz
Mager? Het is een verdubbeling?
Kunnen ze ondertussen niet stoppen met de 'quad camera' onzin als 2 van de 4 (bijna) niks toevoegen? Die macro gebruik je nooit omdat de resolutie en kwaliteit bedroevend is and die diepte sensor voegt bijna nooit echt iets toe. Genoeg voorbeelden waarbij de portret/bokeh stand nog prima werkt als je die afdekt.
Eens. Ik schiet op de OnePlus Nord prima plaatjes met de main sensor, ook zonder Gcam. Laten zie die kosten in de ontwikkeling van de camerasoftware stoppen.
Wat ik nog steeds heel erg mis in de OnePlus camera software is een 16:9 mode. Ik wil standaard foto's maken die zonder zwarte balken op een tv te tonen zijn. Maar helaas kan dat nog steeds niet... :(
Je kan ze ook croppen of inzoomen naar 16:9 toch? Ik snap dat je geen zwarte randen wilt maar het zou jammer zijn als je gelijk je camera laat croppen naar 16:9.
Dat is heel veel extra werk, bovendien zie je dan tijdens het maken van de foto niet wat er in beeld blijft na de crop.

Ik gebruik dus altijd andere camera software (gcam), maar dat heeft ook wel nadelen. Jammer dat OnePlus deze simpele optie niet gewoon toevoegt. Praktisch elke andere fabrikant heeft dit wel.
Het is niet bij elk merk dat het nutteloos is. De P40 pro+ heeft ook heel wat lenzen, waaronder een goede primaire sensor, ultra wide, x3 zoom en x10 zoom. Die diepte sensor lijkt idd wat nutteloos te zijn. en de 2mp macro kunnen ze idd beter weglaten. De p30 pro had wel een echt leuke macro lens, maar tegenwoordig lijkt het meer een race om er 4 te hebben en wat ze doen/kunnen maakt niet uit
En dan heb je een low/ mid 360€ kostende toestel met 1 enkele lens die betere foto's trekt. Want het moet gezegd worden, de pixel 4a trekt fantastische plaatjes. Ok de Pixels moeten het hebben van de software, maar wat hou de fabrikanten tegen om ook deftige software te ontwikkelen voor hun pics? Dat heb ik nooit begrepen.
Aangezien alleen Apple en Google foto's maken boven gemiddeld lijkt het niet heel makkelijk om de perfecte software te maken. Wat Apple ook doet met deep fusion etc...het zijn van die kleine dingen, die wellicht maanden duren om te goed te laten werken, waarvan je heeeeeel goed moet kijken om het te zien. Maar zo zijn er tal van dingen die pixels en iphones doen waardoor het plaatje realistischer wordt. Een mooi voorbeeld van een bedrijf wat hardware voor software ligt is huawei. Foto's hebben vaak kleuren die niet helemaal overeen komen met de werkelijkheid, het verschil tussen de verschillende lenzen is hele goed te zien, als het zo makkelijk was, had huawei vast minder kleurverschil tussen lenzen en mogelijk een realistischer resultaat, tenzij ze voor dat laatste kiezen natuurlijk, zoals samsung.
Een 5MP macro camera is anders nog best goed. Bij 2MP camera's geef ik je wel volledig gelijk. Macro camera's zijn trouwens overbodig als je de ultragroothoeklens autofocus geeft, al is de focusafstand vaak wel ietsje verder dan bij reguliere macro camera's.
Marketing. Mensen met beperkt kennis zien een telefoon met 4 camera's als beter dan een telefoon met 2.
Eigenlijk gek ook dat het alleen bij telefoons zo werkt. Voorbeeld: in de supermarkt kun je kiezen tussen Knorr met 2 zakjes aardappelpuree of een huismerk met 4, maar mensen zijn daar dan weer eerder geneigd om die van Knorr te kopen ondanks dat dat huismerk er meer heeft.
Zoals al aangegeven is zal dat ook met de beperkte kennis te maken. Over de aardappelpuree heb je niet heel veel kennis nodig en daarbij komt ook nog een persoonlijke voorkeur qua smaak bij om de hoek kijken!
Je verward kwantiteit met kwaliteit. De extra camera's beloven meer kwaliteit (ook al valt het in de praktijk vaak tegen).
Ben blij met m'n ultrawide/macro in één :)
En m'n 5x optische zoom natuurlijk. 2x zoom heeft met 48+MP ook niet zo veel nut of wel???
Hoe werkt dat dan precies? Ik heb zelf alleen regulier en ultrawide, geen flauw idee of ik die tweede ergens voor kan gebruiken
M'n telefoon, Oppo Find X2 Pro schakelt op korte afstand over naar de andere brandpunt afstand waardoor er op korte afstand ook nog een scherp beeld kan worden geproduceerd.
11. When the camera is less than 10 cm from the target, it automatically changes to the Ultra Macro mode for shooting, which can magnify the image to up to 8 times the original size.
Volgens de Oppo website, OnePlus 8 Pro schakelt niet automatisch over...
Ah, als ik dichterbij wil, schakelt de wide angle over naar normale camera. Kan er dus helaas niet mee
Veel kun je al met software doen of met een andere camera. Ik heb in 2018 bewust een telefoon gekozen met een tweede lens die nog wel bruikbaar was, terwijl de concurrentie toestellen had met 1 bruikbare lens, ook weleens 2 of 3, en 1 of 2 compleet nutteloze camera's imo. Portretfoto's zijn op mijn telefoon niet altijd geweldig (gelukkig maak ik ze ook weinig), maar ik zou mijn wide angle niet willen inruilen voor een dieptesensor. Geef mij maar gewoon 2 of 3 lenzen (regulier, wide angle en zoom) die je duidelijk vaak kan gebruiken en die goede plaatjes maken, in plaats van die 2MP-zooi die nagenoeg niets toevoegen. Ik snap ook niet van extra camera's die wel een functie hebben maar dan weer maar 5MP of 8MP zijn. Megapixels zeggen niet alles, maar in de meeste gevallen doen ze echt tekort bij ingewikkeldere lichtomstandigheden 😅.

Maar ja, meer is beter voor veel mensen
Beste Sick Nick,

Jij bent gezegend met de wetenschap die jij hebt, maak daar gebruik van.
Een gemiddeld consument hoort "Dit toestel heeft 4 camera's bla bla bla" en denkt "oooh meer is beter, doe maar". De gemiddelde consument is prooi voor bedrijven en niet wij "tweakers" die er enigszins verstand van hebben.
Als er een headphone jack op zat en geen gat in het scherm zou ik bij OnePlus blijven.
Nu is de Sony Experia 5 II wellicht een interessante optie.. maar die moeten we ook nog zien.
Ik hou zelf Sony in de gaten en LG. Beiden hebben nog een headphone jack. Heb alleen 0 ervaring met Sony qua software, zit ook een beetje met keuzestress nu 😅.

Zelf vind ik het zonde dat ze een makkelijk te implementeren hardwareding als de headphone jack weghalen. Gat is een persoonlijke keuze, de ene vind een notch beter, de ander eem gat, weer een ander pop-up...

Verder is het wel een mooi toestelletje, en er zit tenminste wel eindelijk draadloos laden op het reguliere flagship (welkom in 2015 OnePlus). Vraag me wel af of 4500mah genoeg is voor een scherm met 120Hz, maar dat zullen we later zien

Edit: laat maar, verkeerd gelezen. Nog steeds geen draadloos laden. Zeeeeeer slecht OnePlus. Zeeeeer slecht

[Reactie gewijzigd door m1999 op 25 juli 2024 12:44]

Wie brengt er als eerste een headphone jack in het scherm uit? Lol...
LG V60 kan een alternatief zijn.
Persoonlijk ziet dat platte scherm er heel aantrekkelijk uit.
Laten we hopen dat dit klopt.
Een VLAK scherm voor zover af te leiden uit de plaatjes. Mooiste evolutie sinds jaren in het hoogste segment. Hopelijk is vlak weer het nieuwe hip, zijn we meteen af van die afgeronde displays.
Waar ik me aan stoor is...8+ dan weer 8t of 8t pro.
Ze doen allemaal hetzelfde :|
Bellen en Appen :-)
Dat valt ook wel mee. Er is overigens niet eens een 8 Plus (en er komt ook geen 8T Pro). Dat ze allemaal hetzelfde doen is extreem zwart-wit. Als je het niet nodig hebt, en je eraan stoort, waarom zou je dit toestel dan kopen? :p

[Reactie gewijzigd door Anonymoussaurus op 25 juli 2024 12:44]

Lijkt erop dat de S20 en de S10e een baby hebben gekregen ;)
Lijkt wel een kopie van de Samsung S20 serie...
Ik wacht voor oneplus 10 hoop geen notch dan is n grote voorsprong van de s9 maar duurd 2jaar nog

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.