Render toont dat Razer Phone 2 hetzelfde ontwerp als origineel krijgt

Het ontwerp van de Razer Phone 2 verschilt niet veel van de eerste Razer Phone. Dit blijkt uit een render van de smartphone die EVLeaks toont. Hoewel het al bekend was dat er aan een opvolger wordt gewerkt, was het uiterlijk nog niet bekend.

Evan Blass van EVLeaks publiceert de render. Hij meldt dat de Razer Phone 2 wat ontwerp betreft 'bijna identiek' is aan zijn voorganger. Het gaat om een 120Hz-scherm, net als de eerste Razer-telefoon, met vermoedelijk opnieuw een 16:9-beeldverhouding.

Blass laat in hetzelfde Twitter-draadje weten dat het logo op de achterkant kan oplichten. Andere details zoals de prijs en cameraspecificaties zijn nog niet bekend. Deze worden waarschijnlijk 10 oktober bekendgemaakt. Op die dag heeft Razer een evenement voor waarschijnlijk de officiële onthulling van de telefoon.

razer phone 2 render

De uitgelekte render van de Razer Phone 2

Door Loïs Franx

Redacteur

28-09-2018 • 11:17

33

Reacties (33)

33
30
17
4
0
9
Wijzig sortering
Het is wel te hopen dat ze qua basis het toestel wat beter krijgen. Want puur als telefoon was het niet veel gezien o.a. de prestaties van het scherm (matige helderheid) en de accu. Uiteindelijk blijft het wel een apparaat dat je ook gewoon moet kunnen gebruiken.

Je merkt dat zeker mensen die enthousiast zijn voor tech snel roepen dat ze op basis van specs en iets wat zij 'bouwkwaliteit' noemen (terwijl je kan discussiëren over wat dit precies is) en het pleiten voor 'stock Android' het idee hebben met verstand een goed toestel uit te kunnen kiezen. Omdat hun eisen verder niet hoog zijn als het gaat om het hebben van een daadwerkelijk goed toestel.

Maar zo makkelijk is het niet om een telefoon qua onderdelen en software op een goede manier te optimaliseren, en ondanks de Nextbit-basis (wat vooral qua software-ideeën leuke dingen bracht, hoewel ik niet weet of het in de praktijk ook goed werkte) van dat deel van de Razer-organisatie merk je dat ze tegen typische problemen aanlopen die je bij een beginnende fabrikant vindt. Is overigens vrij normaal bij industriële spelers. Hopelijk zorgt het geld van Razer ervoor dat ze voldoende doorgroeien. Al snap ik ook dat het accent bij gaming moet liggen en batterijduur graag willen opofferen voor betere game-prestaties (qua beeld, maar ook qua geluid).

[Reactie gewijzigd door RaJitsu op 4 augustus 2024 20:39]

Ik blijf het een mooi ontwerp vinden. Lijkt enigszins op een matzwarte HTC One M7 maar dan wat hoekiger. Het enige minpunt is de breedte en het logo (al is dat simpel op te lossen met een skin/hoesje).
Als deze telefoon nou iets kleiner was en eventueel met OLED scherm (nog onbekend maar denk LCD).
Volgens mij is de 120 Hz die Razer voor hun scherm wel hebben nog niet mogelijk met LED technieken op dat formaat. Correct me if I'm wrong.
Het doet mij vooral denken aan de Xperia S van Sony, ook een pracht toestel destijds.
Gezien de standaard achtergrond dachten ze bij razer ook aan de Sony....
Sowieso de layout van de body en de vingerafdruklezer in de standby-knop. Ik vraag me nog steeds af hoe dit voor Razer geen probleem was in de VS en voor Sony wel. Of zou Razer gewoon betaald hebben voor een licentie terwijl Sony dit niet wilde? Ik blijf een vingerafdrukscanner in de standby-knop de meest elegante oplossing vinden. Al weet ik niet hoe het in de praktijk ervaren wordt.
Vingerafdruk op zijkant werkt echt ideaal, altijd valt je duim op de dijkant en bovendien kan je hem in elke positie ontgrendelen
Het is een mooi toestel met zijn hoekige design en ik ben blij dat het niet overdreven 'gamer' is. Alleen hadden de bezels aan de voorkant wel wat minder gemogen. Ik weet dat er stereospeakers zijn e.d. maar alsnog vind ik het wat teveel van het goede.
Ik kan je wel beloven dat die boven- en onderkant niet geheel speaker zijn. De meeste van die gaatjes zijn decoratief. Ik kan zelf bezels boven en onder wel waarderen. Voor mij ziet het er logisch uit.
Maar het heeft Dolby Atmos! XD

ik heb begrepen dat deze telefoon best luid kan dus heeft daarvoor de ruimte nodig gok ik.
Ik heb het ding in de handen gehad, het geluid is geweldig. Ik kan me voorstellen dat dat automatisch meer ruimte nodig heeft.

En je merkt het niet echt, really. Net als met een notch, je raakt er heel snel aan gewend.
Hopelijk een beter scherm als de vorige versie. 120hz was heel leuk, maar het scherm had een zeer lage maximale helderheid wat er voor zorgde dat er met een klein zonnetje al niks meer af te lezen was op het scherm. De accuduur viel ook tegen voor een telefoon met 4000mah capaciteit, waarschijnlijk (heb er geen bewijs voor ofzo) gebruikte het scherm erg veel stroom.

De speakers zijn nog steeds ongeëvenaard op een smartphone, die mogen zeker blijven.

[Reactie gewijzigd door Ruw ER op 4 augustus 2024 20:39]

Anoniem: 427069 28 september 2018 12:24
Eigenlijk vrij logisch dat hij hetzelfde formaat en design krijgt. Zo kan ook deze telefoon gebruikt worden bij die laptop shell.

Project Linda link
Twitter-draadje, is dat een thread maar dan vertaald zodat het verwarrend wordt?
Als het scherm nu helderder is en een 3,5mm jack heeft, kan dit de opvolger worden van m'n axon 7.
Ik ben best in de markt voor een nieuwe telefoon (heb nu een 6s+ met 128 gb opslag).
Gezien de prijsontwikkelingen van de aaifoons stap ik over richting het android platform.

Heeft iemand hier ervaring met de vorige generatie Razer phone en kun je kort toelichten hoe het gebruiksgemak, de accuduur en de 'foolproof'-heid (waterdichtheid, hoesjes, valbestendigheid, etc.) is? Dank! Die vorige generatie is niet duur, 550 euro is prima te doen. Hopelijk valt de volgende mee! Razer heeft bij mij een streepje voor vanwege diverse accessoires die ik al van ze heb, goede, degelijke kwaliteit tegen een prima prijs.
Ik erger me kapot aan die smalle rotschermpjes van tegenwoordig, dus duim omhoog dat deze iig nog 16:9 is.
Anoniem: 657756 28 september 2018 14:52
5,7 inch is veel te klein voor een game telefoon. Ik speel PUBG op een Honor Note 10 en wat een genot!

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.