Unravel Two heeft nadruk op multiplayer en komt per direct uit

EA heeft Unravel Two aangekondigd. In de platformer werken twee figuurtjes samen, die met een draadje wol met elkaar verbonden zijn. Het spel is per direct uitgekomen voor de pc, PlayStation 4 en Xbox One.

De aankondiging van Unravel Two was een verrassing tijdens de E3-presentatie van EA. Het spel legt de nadruk op multiplayer, met twee figuurtjes die van draadjes wol gemaakt zijn en met elkaar verbonden zijn. De figuurtjes kunnen samen platforms beklimmen en puzzels oplossen.

Wanneer er geen tweede speler is, kunnen allebei de figuurtjes door een enkele speler bestuurd worden. Deze kan dan snel heen en weer wisselen en ze om de beurt bedienen. Een tweede speler kan op ieder moment bijspringen en een van de figuurtjes overnemen.

De eerste Unravel-game is in 2016 uitgekomen, waarna er snel nieuws naar buiten kwam dat er aan een vervolg werd gewerkt. Sindsdien is het stil geweest rondom het spel. Unravel Two is per direct uitgekomen voor de PlayStation 4, Xbox One en pc.

Door Emile Witteman

Nieuwsposter

09-06-2018 • 21:24

21

Reacties (21)

21
20
19
4
0
0
Wijzig sortering
Ik las ook dat t online coop kon, dus weer een leuk spel om met mn broertje via internet te spelen. Nu maar hopen dat dat ook klopt :)
Een tip voor als je een Nvidia GPU hebt: installeer moonlight (open source) op de pc van de 2e persoon, en enable gamstream! Zo kun je je scherm naar een andere pc streamen (erg weinig latency mits de connectie goed is), en kan er van die kant input (als een xbox controller) naar de pc worden teruggestuurd! Hiermee heb ik talloze matches Super Mario Kart 8 op CEMU gespeeld, vanuit Amsterdam, met vrienden in Nijmegen. Verder is gamestream ook leuk om bijvoorbeeld een gta heist via 4g in de trein met vrienden te doen, uiteraard met een bluetooth controller!
Parsec werkt ook geweldig.

Heb met een vriend op deze manier ook local splitscreen over het internet kunnen doen.

https://parsecgaming.com

Werkt ook met zowel AMD als Nvidia.
Als ik het zo lees op Origin is het alleen lokale co-op. Ik had zelf ook op online co-op gehoopt.

Wanneer je de banden met het verleden doorsnijdt, kun je nieuwe vormen. In Unravel Two creëer je je eigen Yarny. Vervolgens kun je een relatie opbouwen met andere Yarny's in lokale co-op of in singleplayer, vriendschappen laten opbloeien en elkaar steunen tijdens jullie reis.

(...)

Twee Yarnys – altijd! Vorm een band met vrienden en andere spelers in naadloze lokale co-op. Steun elkaar om moeilijke uitdagingen te overkomen en samen de betoverende wereld door te reizen. En als je in je eentje speelt, creëer je twee Yarny's en ontgrendel je tijdens je avontuur speciale vaardigheden.

[Reactie gewijzigd door RobinNL op 30 juli 2024 06:47]

Helaas idd. Lees ook in de Xbox Store het volgende:

Mogelijkheden
Lokale multiplayer (2)
Lokale co-op
Gedeeld/gesplitst beeldscherm
Geoptimaliseerd voor Xbox One X
4K Ultra HD

Daar zou zeker online co-op bij staan als t online kon. Balen. Er blijven maar weinig online coop games.
Ik vind dit persoonlijk een grote misser. Ik had zelf Unravel 2 eigenlijk al op mijn lijstje gezet, maar doordat er geen online co-op in zit (of in lijkt te zitten) ga ik Unravel 2 niet kopen. In ieder geval niet voor de volle prijs.

Unravel 2 ziet er echt tof uit, maar zelf zie ik me deze game met iemand anders online spelen.
Misschien is het het waard to proberen met dat Geforce Experience stream gedoe? Daarin kan je kiezen voor "plays alongside me" waardoor iemand op een andere computer (met Geforce Experience vgm) met je mee speelt alsof het op dezelfde computer is.
Ik heb dit geprobeerd met een ander spel, wij hadden wel een probleem met geluid maar dit lijkt niet een bekend probleem. Misschien is dit het proberen waard als het spel je voor de rest wel leuk lijkt?
Of zoals hier eerder genoemd, als je een NVIDIA GPU hebt de gamstream enable'en. (aan de join kant) Dan kan die gewoon met je jou meespelen alsof het op jou scherm is.
Mogelijk werkt co-op online wel via Share Play op PS4.
Anoniem: 306567 9 juni 2018 21:30
Leuk dat EA hier een vervolg aan geeft, dat ze het toch nog aandurven om games te maken zonder DLC en met een kleinere doelgroep. Ik heb hier erg van genoten, simpele puzzel game waarmee je jezelf uren kan vermaken.
Anoniem: 80922 9 juni 2018 21:40
Vond de eerste best vermakelijk en zeker mooi gemaakt. Gameplay had alleen weinig diepgang...
Downloading!

Heb me erg vermaakt met deel 1, mooie omgevingen en sfeer. Ben erg benieuwd naar de gameplay met twee personen.
Mooi spel. Voor iemand die zich afvraagt welke muziek er word gebruikt: https://www.youtube.com/watch?v=wULeXeQkqd0
Ahh de memories aan de presenatie van (de eerste) unravel...
Goed vermaakt met de eerste game, dus verheug me op deel 2. Local Co-op is dan een bonus :)
Een game waarvan je denkt, dit is perfect voor de Nintendo Switch, vanwege de multiplayer. En dan komt het juist niet voor de Switch... Als je niet van schiet games en sport games houdt dan stelt EA heel hard teleur..
Anoniem: 306567 @KoensSocialL9 juni 2018 21:36
Ik snap niet waarom je gedown mod wordt, maar ik geef je wel gelijk. Dit zou een leuke game zijn voor de switch
Omdat voor sommige mensen het niet uit komen van bepaalde titels op de Switch wel het allerlaatste probleem met EA is. Maar ik snap zijn frustratie dan weer wel.

[Reactie gewijzigd door MN-Power op 30 juli 2024 06:47]

De main characters hebben ook precies dezelfde kleuren als de Neon versie van de Switch ;)
omdat dit iets anders is ?

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.