Ubisoft brengt deze maand het Animus Control Panel uit voor de pc-versie van Assassins Creed Origins. Het menu geeft spelers de controle over 75 verschillende parameters, waarmee de gameplay uitvoerig is aan te passen.
In een aankondiging meldt Ubisoft dat de 75 instellingen zijn onderverdeeld in 11 categorieën. Ook toont de uitgever een screenshot, waarop is te zien welke zaken zijn aan te passen. Het gaat bijvoorbeeld om bewegingssnelheid, het aantal dierlijke companions die een speler kan hebben en de duur waarbinnen het personage onderwater kan ademen.
Verder is het mogelijk om parameters van de npc's aan te passen, zoals de afstand waarop ze de speler detecteren of de snelheid waarmee ze aanvallen. Als het Animus Control Panel uitkomt, zijn er ook drie presets beschikbaar. Ubisoft wil daarnaast spelers hun instellingen laten delen op een forum. Het controlepaneel wordt geïntegreerd in de Uplay-client.