Microsoft heeft een trialversie van zijn onlangs uitgebrachte game ReCore voor Windows 10 en de Xbox One uitgebracht. In de gratis probeerversie kunnen gamers het eerste halfuur van de game spelen. De Play Anywhere-titel werkt zowel op de console als op de pc.
In de aankondiging van de demo meldt Microsoft dat er ook een patch voor de game is uitgebracht. De update moet een aantal problemen oplossen en zorgen voor snellere laadtijden, verbeterde audio en graphics.
De probeerversie van ReCore is ruim 9GB groot en te downloaden via de Windows Store op Windows 10-pc's, of via de gameswinkel van de Xbox One. Wie na de trial besluit de game te kopen, kan verdergaan op het punt waar de demo stopt. De volledige game kost 39,99 euro.
Op 13 september verscheen de volledige versie van ReCore. De actiegame is een soort kruising tussen een platformgame en een shooter. Het was de eerste Play Anywhere-titel; dat houdt in dat mensen die de game digitaal aanschaffen, het spel zowel op een Windows 10-pc als op een Xbox One kunnen spelen.