Intex, een Indiase producent van onder andere smartphones, brengt een Sailfish-telefoon uit met de naam Aqua Fish. De 5"-smartphone maakt gebruik van Sailfish OS 2.0. Wat het apparaat moet kosten, is nog niet bekend.
De Intex Aqua Fish heeft een Qualcomm Snapdragon 212-quadcore die draait op maximaal 1,3GHz. De telefoon heeft 2GB aan ddr3-ram aan boord,16GB aan intern geheugen en een 5" beeldscherm met een resolutie van 1280x720 pixels. Dat geheel wordt gevoed door een 2500mAh-accu. Verder beschikt de Aqua Fish over een dubbel simslot voor microsims. Overige specificaties zoals wat voor camera's de smartphone zal hebben, zijn nog niet bekendgemaakt.
Volgens Jolla Users gaat het nog om een prototype. De Jolla-gebruikerssite constateert dat de telefoon goed presteert, ook bij het draaien van Android-applicaties. Wel geeft Jolla Users aan dat het nog geen zwaardere applicaties zoals games getest heeft.
Vooralsnog zijn er geen plannen de telefoon buiten India te verkopen, maar de telefoon ondersteunt wel Europese frequenties. Ondanks dat er geen prijzen beschikbaar zijn, zijn er geruchten dat de telefoon ook in de VS op de markt komt voor 146 dollar. Aangezien de duurste telefoon van Intex in India 7799 roepie kost, wat omgerekend zo'n 104 euro is, lijkt dat bedrag niet onredelijk. De telefoon moet in mei op de Indiase markt komen.
De samenwerking tussen Jolla en Intex werd in juli 2015 aangekondigd.