Warner Bros. brengt in juli 2027 een vervolg uit op A Minecraft Movie. Het eerste deel van de liveactionverfilming, met Jack Black in de hoofdrol, verscheen afgelopen april en werd een groot succes.
Het X-account van A Minecraft Movie laat weten dat er op 23 juli 2027 een vervolg in de Amerikaanse bioscopen verschijnt. Het is niet duidelijk of de film ook vanaf die datum in andere landen, zoals Nederland en België, te zien is. Volgens Variety wordt de tweede liveaction-Minecraft-film net als het eerste deel geregisseerd door Jared Hess. Het is niet duidelijk welke castleden zullen terugkeren voor het vervolg.
In de eerste film komen vier mensen via een portaal terecht in de Minecraft-wereld, waarna ze met de hulp van Steve, gespeeld door Jack Black, moeten zien te ontsnappen. De film bracht in totaal bijna een miljard dollar op en is daarmee tot dusver de op een na succesvolste Amerikaanse film uit 2025, na de liveactionremake van Lilo & Stitch.