![]() |
Review - Grand Theft Auto V: Rockstar levert meesterwerk We hebben er lang op moeten wachten, maar vanaf dinsdag is de miljoenenproductie van Rockstar North eindelijk verkrijgbaar. De Grand Theft Auto V-gekte kan losbarsten. |
![]() |
Review - Grand Theft Auto V op PS4 - Mooier en spannender Eerder deze week verscheen de PlayStation 4-versie van Grand Theft Auto V op de markt. We leggen hem ter vergelijking naast de PS3-versie, die een jaar geleden verscheen. |
![]() |
Achtergrond - Games en consoles: next gen komt, current gen piekt Met The Last of Us en Grand Theft Auto V kende 2013 enkele topgames. 2013 zal echter vooral de boeken ingaan als het jaar van de nieuwe consoles van Sony en Microsoft. |
![]() |
Review - Grand Theft Auto V Benchmark: de pc-versie nader bekeken Uiteraard is de pc-versie van Grand Theft Auto V niet wezenlijk anders dan de consoleversies die al eerder op de markt verschenen. De vraag is dus vooral of de game een beetje wil draaien op je pc. |
![]() |
Rockstar heeft lang gezwegen over Grand Theft Auto V en wil zelfs nog steeds niet loslaten wanneer de game op de markt verschijnt. Gelukkig mochten we de game wel komen bekijken. |
![]() |
Videoreview - Grand Theft Auto V Het heeft even geduurd, maar met Grand Theft Auto V bereikt deze week de grootste titel van 2013 de winkelschappen. De game wordt al weken gehypet en lijkt op de releasedag, dinsdag 17 september, zelfs volledig uit te verkopen. De grote vraag is dan… |
Gemiddelde gebruikersscore
Dat Grand Theft Auto V een van de meest geliefde game is, is geen geheim. Als je alleen maar al kijkt hoeveel online gespeeld wordt, dan weet je het eigenlijk al. Dingen die ze tegenover de Playstation 3 versie konden verbeteren, hebben ze voor 90% ook wel gedaan. Sommige dingen op het grafisch gebied en gameplay gebied hadden nog iets beter gekund, maar het gaat hier tenslotte slechts om een geüpdatet versie. Lees hier ook mijn volledige review.
Ondanks dat het een enorme Hype is, moet je gewoon eerlijk zijn dat hij groter was dan wat ik uiteindelijk gezien had. Begrijp me niet verkeerd, het is een super game, maar bepaalde dingen hadden beter gekund. Lees hier mijn volledige review, maar let op, dit is een her upload.
Na twee jaar wachten is hij er dan eindelijk! GTA V op PC! Iets waar wij als PC-gamers heel lang naar hebben uitgekeken. Na een paar patches blijkt het ook echt de versie te zijn waar wij als PC-gamers allemaal naar op zoek waren!
Zeer leuk spel met uitgebreide inhoud
Ook geluid vindt ik slecht in gta v.
Zowel offline als online een goede gameplay en veel mogelijkheden. Spel ziet er zeer mooi uit, aan (kleine) missies geen gebrek waardoor je niet uitgespeeld raakt.
Minpunt is het gebrek aan nieuwe online heists en het feit dat het te futuristisch aan het worden is.
een geweldig spel
GTA kennen we al heel lang en eigenlijk de game zelf is prima niks over te klagen behalve dat de storyline geen drol aan is. Maar GTA online is erg veel over te klagen en verpest. Prijzen zijn achterlijk net als de sharkcards het is gewoon echt niet leuk.
Ik ga deze review schrijven over GTA: online. Ik zal niet ingaan op de SP-mode want daar is al genoeg bekend over. Ik wil heel graag GTA online leuk vinden maar op het moment gaat het niet door de instabiliteit van de servers en de lege lobbies.
Voor mij maakte GTA V de investering voor de console helemaal waard. God wat een ervaring. Deze game gaf me zoveel plezier voor vele uren. Dit is het beste spel ooit. Wie van crime films/boeken en ook van actie, shooters en racen houdt is dit verplichte kost.
Rockstar mag heel erg trots zijn op zichzelf met deze game. Supergrote en gevarieerde wereld, met steden, stranden, bossen en woestijnen. Normaal met zo'n game heb je maar een magere hoeveelheid content geconcentreerd in de stad. Maar zelfs als je op de uiterste randen van de map bent zie je een immense hoeveelheid detail. Dit is zeker het sterkste punt van de game.
De eerste keer in een auto voelt even anders aan dan in andere versies van GTA. Veel strakker op de weg dan GTA IV. Ik persoonlijk moest er even aan wennen maar na een tijdje merk je dat het toch wel lekkerder rijdt.
Ook iets wat er (weer) is aan GTA is het 'customisen' van auto's en je personage. Dit kan je ook eigenlijk niet missen in een GTA game, goed van Rockstar dat ze...
Niet Bij Dixons kopen, je reserveert de game en komt hem ophalen in de winkel om te horen dat er geen gta v is in dat hele filiaal.
Prima vervolg op de voorgaande delen. Tijd om de Cops met mijn nieuwe Bazooka kennis te laten maken ^^
GTA V is 1 van de leukste games ter wereld. Zowel online als offline. Wat ik er zo leuk aan vind is dat je in een stad zelf mag weten wat je doet het gaat niet over 1 onderwerp je kan heel veel dingen doen.
Als je je account wil overzetten, kun je niet op de oude generatie consoles spelen.
Tevens is het spel niet crossplatform, dus ook niet met old gen.
Ik kan dit spel dus niet met mijn maten spelen. WAARDELOOS.
Ik ben gestopt met spelen want je krijgt weinig geld
voor veel moeite en terwijl alles heel duur is
Ondanks dat het maar 20 euro heeft gekost was dat mij toch 20 euro te veel.
Spel wat veel potentie heeft. Er is veel mogelijk en er zit genoeg content in de game. Helaas zijn er wel een aantal punten die het speelplezier flink kunnen verminderen. Spel crashed vaak en vele hackers kunnen je flink tegenwerken. Controls om te vliegen met toetsenbord en muis zijn verschrikkelijk.
Goed gemaakte game. Zoals GTA altijd is geweest.
Cheaters manipuleren de spelwereld: god mode, speed hacks, weapon hacks, crashes. Rockstar moet beveiliging aanpakken. Nieuwe spelers slecht beschermd tegen sterke spelers. Servers ook niet stabiel. Het had zo mooi kunnen zijn maar de realiteit is dat je de helft van de tijd kwijt bent aan crashes en hackers.
Blijft een geweldige spel. Constant updates en veel varriatie.
Altijd al fan geweest van de GTA versies
Super fun game until you get banned for nothing.
!!!Do not buy this game, you will be banned from nowhere.!!!
I CANT EVEN MAKE FRIENDS IN THIS GAME WTF
Geweldige game! Je kunt echt doen wat jij wilt, je hebt een wereld en ga je gang maar.
Heerlijk klassiek GTA spel wat wel onderdoet aan de PC versie.
Rockstar Games neemt zijn tijd en zorgt na jaren voor een fantastisch spel.
Take 2 verbied mods. Rockstar en take 2 zijn alleen honherig voor micro transacties in gta online
Leuk spel, alleen als de missions klaar is is er buiten online niks meer super leuk, maar wel gaaf gemaakt!
Rockstar heeft me tevreden gehouden
Goede game! En verveelt nooit.
GTA blijft toch altijd verassend goed!
Online kun je je uren vermaken met goede support vanuit rockstar!
singleplayer had een leuk verhaal maar kort.
goed spel, veel uren mee vermaakt, modders zijn wel een beetje iritant aan het worden in online, ook de laadtijden zijn enorm
Leuke uitdagende game, Een grote verbetering op gta 5 op de playstation 3. Alleen jammer dat online geld kost bij de playstation 4
dit is een game die dus nooit verveeld.
deze game is zo breed, en heeft zoveel dingen die je kunt doen.
leuke game met een mooie story line.
online is ook zeer leuk, beetje racen tegen elkaar,
beetje in tanks rond rijden, kortom vermakend.
ook zijn er mods vande partij!
Inhoudelijk echt een topspel zoals het een ware GTA betaamt. Ik speel hem met een MSI GTX970 4G en een intel i7 4790 processor. Tja, dat mag wat kosten, maar dan kun je hem ook op de allerhoogste kwaliteit spelen.
De langverwachte opvolger van GTA IV is GTA V. Dit spel heeft al mijn verwachtingen overtroffen en is in één woord geweldig! Urenlange speelervaring in de Single Player en met vrienden een eindeloze reeks aan mogelijkheden in de Multi Player.
Grand Theft Auto V is zoals we gewoon zijn van de GTA reeks een heerlijk spel. Op de PS4 ziet het er ook nog eens heel mooi uit!
GTA V is awesome! Gewoon rondlopen met wapens, mensjes neerknallen en rondrijden in mooie auto's
Heb de game al sinds de release (op de PS3), maar sinds een week op de PC. Nog steeds leuk en ziet er prachtig uit. Het is een redelijk slechte console poort. In het begin was dit erg duidelijk (slechte performance op beest van een machine), nu is het beter.
GTA 5 is een geweldige game met een leuke onvoorspelbare storyline die speelt met drie personages, hierdoor is de game heel afwisselend. Het is ook leuk dat je met heel veel verschillende voertuigen rond kunt rijden in de grote openwereld. het is wel moeilijk om vanuit een auto te schieten.
Het is gewoon in het algemeen een Hele goede "Open-World game"
Waar je echt "Jezelf" kan zijn. Vooral het uitgebreide Online gedeelte "GTAOnline" is echt Fantastich.
(Op het "web" vind je ook niets meer dan GOEDE reviews)
ECHT EEN AANRADER! XD
Beste spel ooit gemaakt voor welke console/gaming apparaat ooit. Period.