Software-update: Enpass 6.11.2

Enpass logo (75 pix) Versie 6.11.2 van Enpass voor Windows is uitgekomen. Deze wachtwoordmanager is beschikbaar voor Windows, macOS, Linux, Android en iOS. Het programma stelt je in staat om eenvoudig bij websites in te loggen en je wachtwoorden te beheren. Zo kunnen nieuwe wachtwoorden worden gegenereerd en laat het programma weten of een wachtwoord zwak is, oud is of vaker wordt gebruikt. Data wordt versleuteld lokaal opgeslagen, maar synchroniseren via diensten als iCloud, Dropbox, Google Drive en OneDrive is ook mogelijk.

Enpass is gratis te gebruiken op de desktop; voor gebruik op een mobiel apparaat of met verschillende gebruikers zal of een abonnement afgesloten moeten worden. Ook is het mogelijk om een levenlange licentie aan te schaffen. In deze uitgave zijn de volgende verbeteringen aangebracht:

Version 6.11.2 (1753)

This update adds truckloads of new importers, making it easier than ever to upgrade your password management to Enpass. You can now import to Enpass from…

  • Brave
  • Microsoft Edge
  • Firefox
  • Opera
  • NordPass
  • Norton Password Manager
  • Password Safe
  • Password Boss
  • RememBear
  • Zoho Vault
  • and RoboForm’s new CSV format
Fixes:
  • Firefox’s newest code signature is now recognized by the Enpass browser extension
  • Resolved an issue with folder structure not properly translating into tags during import from Keepass

Enpass screenshot (620 pix)

Versienummer 6.11.2 (1753)
Releasestatus Final
Besturingssystemen Android, Linux, macOS, iOS, Windows 10, Windows 11
Website Enpass
Download https://enpass.io/downloads/
Licentietype Freeware/Betaald

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

21-08-2024 • 13:30

11

Bron: Enpass

Update-historie

22-04 Enpass 6.11.10 3
21-12 Enpass 6.11.7 9
27-11 Enpass 6.11.6 13
10-10 Enpass 6.11.4 0
21-08 Enpass 6.11.2 11
06-'24 Enpass 6.11.0 1
05-'24 Enpass 6.10.2 0
03-'24 Enpass 6.9.5 8
02-'24 Enpass 6.9.4 8
12-'23 Enpass 6.9.3 9
Meer historie

Reacties (11)

11
11
1
0
0
10
Wijzig sortering
Enpass is redelijk secure en heeft geen online vault t.b.v. syncing tussen devices; die zal je zelf moeten organiseren via Onedrive, Googledrive, SFTP, WebDAV etc. Je kunt meerdere vaults aanmaken die in principe gedeeld kunnen worden. Er is goede support voor pass-keys. Is dit heel anders, dan de alternatieven? Geen idee, maar ik gebruik het cross-platform (Windows 2x, Linux, iOS, Edge/Firefox-browser-plugins) naar tevredemnheid en het werkt gewoon goed.

[Reactie gewijzigd door MOmax op 21 augustus 2024 16:21]

Het kostte wat, maar zo blij dat ik ooit Enpass heb aangeschaft. Blijft toch wel 1 van de beste password managers als je het mij vraagt.

Zo'n optie om alles te kunnen importeren uit Chrome had me wel ooit veel tijd bespaard.

@Drobanir je hoeft geen abbonement af te sluiten, je kunt ook het in 1 keer betalen voor een life time key.
Dit kan Keepass ook, ook met andere browsers - plugins genoeg.
De one-time lifetime keys zijn wel het interessantste wanneer ze in de aanbieding zijn. :) Dan heb je echt voor een prikkie een mooie deal met een van de betere password managers! :)
Wat maakt deze zoveel beter dan ?
Andere password managers heb ik destijds niet zulke deals zien doen, Bitwarden was er nog niet eens toen ik het kocht (of net wel, maar was het nog heel klein en kende het weinig features), anders had ik wel op Bitwarden gezeten (en nu dus Vaultwarden waarschijnlijk). Ik heb de licentie in 2019/2020 of zo gekocht en heb er echt geen moment spijt van, kostte mij toen iets van 10-12 euro of zo. Voor de rest heeft Enpass dezelfde features als elk andere zichzelf respecterende password- en gevoelige informatie manager. Ook qua support is er altijd snelle support.

[Reactie gewijzigd door CH4OS op 21 augustus 2024 15:06]

Keepass is gewoon gratis hè..

Altijd support: dat is mooi, maar heb je dat zo vaak nodig dan?

[Reactie gewijzigd door pennywiser op 21 augustus 2024 15:19]

Ik heb in het verleden wel eens support nodig gehad ja, toen was er ook wel een wat groter issue, exacte details weet ik niet meer.
Wel mooi in elk geval dat je er zo tevreden mee bent, ik zal de free versie eens bekijken.
Cross platform Windows, MacOS, Linux, Apple & Android. De password vault moet niet op de enpass servers. Vooral dit laatste is belangrijk voor mij.
Ik gebruikte eerst altijd Enpass, ook de betaalde versie. Maar enkele jaren geleden ben ik er verder ingedoken, en ze zijn niet erg transparant over de kwaliteit van de beveiliging. Audit rapporten waren oud, en niet openbaar. Ik kreeg er niet zo'n goed gevoel van in m'n onderbuik, ook op het forum werden vragen hierover door de Enpass medewerkers genegeerd of er werd omheen gepraat. Aan de hand daarvan toen overgestapt op Bitwarden, en erg tevreden mee.

Kan nu natuurlijk heel anders zijn, heb het niet meer gecheckt sinds die tijd.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.