Software-update: qBittorrent 4.6.2

qBittorrent logo (80 pix) Versie 4.6.2 van qBittorrent is verschenen. Deze opensourcetorrentclient heeft versies voor Windows, Linux en macOS. Het programma wordt met Qt ontwikkeld en is gebaseerd op libtorrent (rasterbar) en Boost. Het programma is het geesteskind van de Fransman Christophe Dumez, die er sinds begin 2006 aan werkt. Tegenwoordig wordt het door de community onderhouden. Er zijn twee downloads beschikbaar. De ene bevat libtorrent 1.2, de andere versie 2.0. Voor de gebruikersinterface wordt van Qt6 gebruikgemaakt, wat betekent dat het niet langer op Windows 7 en 8 draait. De changelog voor deze uitgave kan hieronder worden gevonden.

Bugfix:
  • Do not apply share limit if the previous one was applied
  • Show Add new torrent dialog on main window screen
WebUI:
  • Fix JS memory leak
  • Disable stdout buffering for qbt-nox
Windows:
  • NSIS: Display correct Minimum Windows OS requirement
  • NSIS: Add Hebrew translation
Linux:
  • Wayland: Fix parent widget of "Lock qBittorrent" submenu

Versienummer 4.6.2
Releasestatus Final
Besturingssystemen Linux, macOS, Windows 10, Windows 11
Website qBittorrent
Download https://www.qbittorrent.org/download.php
Licentietype GPL

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

28-11-2023 • 10:14

3

Submitter: shaswin

Bron: qBittorrent

Reacties (3)

3
3
3
0
0
0
Wijzig sortering
Vorige week voor het eerst de WebUI gebruikt.. Die is op telefoon helemaal niet bruikbaar, maar met Vuetorrent wel:
https://github.com/WDaan/VueTorrent
Laatste keer dat ik Vuetorrent gebruikte was het vooral gimmick. De meeste instellingen kan je niet aanpassen. Of bijvoorbeeld bepaalde files uitsluiten binnen een torrent. Of prioritiseren. Poort wijzigen etc.

Als je toch al alles via *arr apps doet is de NZB360 app ideaal. Zo gebruik ik alleen nog bij uitzondering de webUIs. Het geeft ook info over QB. Voor instellingen moet je alsnog naar de webUI.
Top. Pas sinds kort alles op een aparte LXC staan en gebruik via vue idd de webui.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.