Software-update: SABnzbd 3.5.2

SABnzbd  logo (75 pix) Versie 3.5.2 van SABnzbd is uitgekomen. Met SABnzbd kunnen bestanden van usenet worden gedownload. Dit opensourceprogramma is beschikbaar voor Windows, Linux en macOS, en biedt de mogelijkheid om nzb-bestanden te laden, waarna de juiste bestanden van usenet worden geplukt. Met de ingebouwde webinterface is het mogelijk om het programma via een webbrowser te bedienen. In deze uitgave zijn de volgende veranderingen en verbeteringen aangebracht:

Bugfixes since 3.5.1
  • Reverted change to file assembly that resulted in disk errors.

Versienummer 3.5.2
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 7, Linux, macOS, Windows 8, Windows 10, Windows 11
Website SABnzbd
Download https://sabnzbd.org/downloads.html
Licentietype GPL

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

11-03-2022 • 12:36

24

Bron: SABnzbd

Update-historie

25-08 SABnzbd 4.5.3 17
10-07 SABnzbd 4.5.2 4
11-04 SABnzbd 4.5.1 0
30-03 SABnzbd 4.5.0 18
12-'24 SABnzbd 4.4.1 0
12-'24 SABnzbd 4.4.0 16
08-'24 SABnzbd 4.3.3 13
05-'24 SABnzbd 4.3.2 17
05-'24 SABnzbd 4.3.1 1
05-'24 SABnzbd 4.3.0 18
Meer historie

Reacties (24)

24
23
15
0
0
2
Wijzig sortering

Sorteer op:

Weergave:

Nog altijd een trouwe user hier :)
Idem dito!

Super pakket :)
Vind je? Wat maakt 't zo top dan? Jaren gebruikt hier maar het is niet vooruit te branden met wat hogere downloadsnelheid op een NAS. Sabnzbd slokt de hele cpu op om niets. Nzbget is voor hetzelfde werk praktisch niet merkbaar op mijn NAS.

Ik vind het maar een loos pakket vergeleken met de concurrentie. Het doet alles eigenlijk slechter dan nzbget.
Volgens mij hebben ze de core herschreven in een eerdere editie en zou het nu geen cpu slurper meer zijn.
Download met 120 mbit/s en de NAS merkt er weinig van, alleen bij uitpakken staat 'ie even te stampen maar dat was bij NZBget niet veel anders. Niet supersnel, maar even wachten op een bestandje is ook geen ramp, en er werken geen 100 man op de NAS. Voornaamste reden om terug te gaan voor mij naar sabnzbd was de deobfuscation die ik bij NZBget niet goed aan de praat kreeg. Bij sabnzbd werkt dat prima out of the box. Bij NZBget moest ik elke keer handmatig wijzigingen maken van de bestandsnamen.
Ik merk inderdaad op me unraid server wel als sabnzbd aan het downloaden is.

Ik heb eerder wel is nzbget gebruikt maar ben weer terug gegaan. onbekend waarom. ik zal het nog is een poging geven!
Moet toch zeggen, ik heb net nzbget opstart en dit draait toch wel lekker.

Ik ga hem maar is een week als test-case instellen en vermoedelijk vervangen!

Dank voor de tip om het nog is te bekijken
kan misschien te maken hebben met het het uitpakken van de gecomprimeerde pakketjes. Het uitpakken is een intensief reken-proces welke met gemak een enkele CPU-kern tot 100% bezet. SabNZBd kan makkelijk meerdere streams downloaden dus de kans dat je dan ook meerdere bestanden tegelijk laat uitpakken is groot, een dual-core CPU in een NAS zal dan snel heel erg druk bezig zijn.

Er zal vast een instelling zijn die het uitpakken uitstelt na het downloaden, dan beperk je het mogelijk tot 1 kern en hou je performance over,
Doe eens even rustig joh
Hier ook. Prachtig programma.
Fijn programma. Installeer het op mijn Synology 920+. Duurt wel een paar uur. Waarom weet ik niet.
Waarom draai je sabnzbd dan niet in een docker container?
Is daar ergens een goede instructie voor te vinden?
Sabnzbd belast de cpu inderdaad zwaarder dan nzbget.
Low end NAS of raspberry pi`s hebben daardoor nogal eens moeite om de maximale snelheid te halen.
Met een server of PC met een goede cpu en genoeg geheugen is het gewoon mogelijk om je maximale downloadsnelheid te halen (ik haal tot 112 MB/s dat komt aardig in de buurt van mijn max van 1Gb/s).
Hier op een heel oude Athlon x4 634 met 4GB haal ik ook max snelheid. Bij uitpakken idd 100% cpu - tja, dat wil ik ook. Is ie sneller klaar. O-)
Bij 3.5.1 sloeg HitmanPro.Alert alarm. Deze is nu te gebruiken.
Reverted change to file assembly that resulted in disk errors.
Jeetje mina, dat is best een enorme fix lijkt me :)
Ik vermoedt dat dit dan weer een lidmaatschap vereist? Ik ken nieuwsgroepen nog uit het verleden, maar heb er nooit intensief gebruik van gemaakt. Ik wist eerlijk gezegd niet eens dat ze nog bestonden.

Ik ben zelf uiteindelijk blijven hangen in torrents, eMule en DDL's. Vooral die laatste categorie gaat lekker snel, maar ook daarvoor zijn abo's vereist, dus die gebruik ik meestal ook maar een paar keer per jaar, en dan bulk downloaden.
nee hoor, Sabnzbd is gratis, je mag uiteraard wel altijd doneren ;)
Dat programma misschien wel en dat had ik ook wel begrepen, maar ik had het over de nieuwsgroepen zelf: volgens mij moet je daarvoor wel betalen en/of lid zijn, wat ook weer de nodige uploads vereist of iets dergelijks, en als er gratis content is, dan is die meestal of oud of het gaat maar tot een bepaalde bestandsgrootte. Althans: zo was het in mijn ervaring altijd.

Daarom ben ik uiteindelijk toch maar weer terug gegaan naar torrents en dergelijke.
Een nuance.. sabnzb is absoluut gratis, maar dat dan ook maar de download client.
Met enkel de doanload client heb je nog altijd niets om te downloaden natuurlijk.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.