Software-update: eM Client 8.0.2820.0

eM Client logo (79 pix)eM Client is een email-client voor Windows en macOS. Ook is er een kalender, kunnen taken en notities worden bijgehouden en worden gechat via Google Talk, Jabber en via het xmpp-protocol. Het programma is gratis voor privégebruik, maar voor extra mogelijkheden of bij gebruik van meer dan twee accounts wordt wel een vergoeding gevraagd. Enkele weken geleden is versie 8.0 uitgekomen en inmiddels zijn er diverse kleine updates verschenen waarin enkele plooien zijn gladgestreken.

Changes in version 8.0.2820.0
  • Fixed application freeze when replying to signed emails
  • Few fixes for deduplicator
  • Few optimizations, particularly for attachment indexing
  • Stability fixes
  • Russian, Dutch and Hungarian localizations updated
Changes in version 8.0.2751.0
  • A bunch of bug fixes
Changes in version 8.0.2703.0
  • Several bug fixes
Changes in version 8.0.2685.0
  • Major update
  • See our blog for more information

eM Client

Versienummer 8.0.2820.0
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 7, macOS, Windows 8, Windows 10
Website eM Client
Download https://www.emclient.com/download?lang=en
Bestandsgrootte 105,00MB
Licentietype Freeware/Betaald

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

09-07-2020 • 09:49

18

Submitter: Opi

Bron: eM Client

Reacties (18)

18
18
13
0
0
2
Wijzig sortering
Ik krijg net een reactie terug van Mailbird dat ze doorgaan met hun eindeloze spam en advertenties voor upgrades (ik betaal nu al), dus dit komt echt als geroepen als alternatief. Ik had er vaag wat van gehoord maar het ziet er erg leuk uit en zoveel duurder dan Mailbird is het niet.

Weet iemand of de Nederlandse versie door een Nederlandstalige is gemaakt, of door Google Translate? Geen man overboord hoor, ik werk nu al met Mailbird's Robotnederlands. :)

[Reactie gewijzigd door Buitensport op 24 juli 2024 14:37]

Dat weet ik niet, maar de vertaling klopt wel. Geen Google Translate vertaling.

Overigens kun je het tot en met twee accounts (plus nog een extra calendar account) gratis gebruiken/proberen. Alles zonder reclame of nag-screens.

[Reactie gewijzigd door Birdstrike op 24 juli 2024 14:37]

Zijn geen google vertalingen. Alles ziet er keurig uit.
ah, dus toch!

Ik ben juist van Mailbird naar eM client gegaan maar die start niet minimized op (of is dat ondertussen wel het geval?), daarom weer terug gegaan naar Mailbird en idd allerlei popups??

Vermoeiend en irriterend....
Bloedirritant, niet? Dit was de samenvatting van hun reactie:
I understand how you feel about having the referral sidebar and I personally feel the same way - that it would be nice to get rid of all that fluff - but the reason we have it is to try and encourage users to share Mailbird with their friends/contacts so we get more users and in turn grow the company. So for me personally I consider it an unfortunate necessary evil in order to grow Mailbird :)
Ofwel wij worden lastig gevallen zodat we onze contacten lastig kunnen vallen zodat Mailbird kan groeien. In echt tenenkrommend Nederlands: "Krijg Mailbird Business eenmalig GRATIS betaald", "Nodig vrienden u" (invite your friends), "Delen op sociaal gebied". En we moeten nog betalen voor dit privilege ook. :)

@CaptainFS, je lijkt het programma goed te kennen. Weet jij of eM Client geminimaliseerd kan opstarten? Is ook voor mij handig. :)
Alleen als je een snelkoppeling maakt naar x:\Program Files (x86)\eM Client\MailClient.exe en die instelt op 'Start minimized', dan start EM zelfs door naar de system tray. Edoch: je krijgt wel een startup-splash-screen te zien bij het starten.

[Reactie gewijzigd door Birdstrike op 24 juli 2024 14:37]

Toeval of niet?

Via FB chat kenbaar gemaakt dat ik die tip popups wel zat was en dat ik erover na zit te denken te stoppen met Mailbird. Antwoord: "noted".

Kort daarna MB ook daadwerkelijk weg gehaald met als mededeling dat ik, als betalende life time gebruiker, klaar was met die popups. Wat andere proggies geprobeerd maar MB blijft toch echt 1 van de betere....

Afijn, dan maar weer installeren en wat denk je? Sindsdien geen popup meer gezien!
Toeval? Dunno..........
Lange tijd naar tevredenheid gebruikt. Merk de laatste weken dat wanneer ik een mail wil doorsturen of op een mail wil reageren, dat ik soms wel 4 seconden moet wachten voor mijn cursor in beeld is en ik kan beginnen met typen in het nieuw geopende venster. Dat jeukt mij zo dat ik mij oriënteer op een andere mail client. Kwam van Thunderbird, maar ga niet terug. Denk nu aan Postbox, nav de info van gisteren hier op T.net. Mag ook wel een paar cent kosten, maar is zo lastig te beoordelen welke client nou ècht fijn en goed is. Met mail wordt eigenlijk wel iedere keer gewerkt wanneer de computer aangezet wordt, dus in die win wel belangrijk.
Vanavond eerst maar eens zin of de fix voor mijn issue werkt.
Misschien is Mailspring iets voor jou?
Ik ben uiteindelijk bij eM Client uitgekomen vanwege het ondersteunen van carddav en caldav. Zijn er wat dat betreffen alternatieven naast Thunderbird?
Ik herken dat ja. Wat ik ook wat onhandig vind, is dat als je de eM client sluit of minimized het openen lang duurt als je het icoontje aanklikt.
Klik je op het tray-icon dan opent het instant. Wellicht is dat een W10 dingetje?
Tot nu toe vind ik het nog wel de beste mail client: het is heel overzichtelijk, weinig opsmuk/bloat en compatible met diverse services/mail-diensten.

Heb een tijdje Outlook geprobeerd, maar met de 2019 versie kan ik niet zonder (hele grove) vage bugs meerdere accounts beheren.

Edit: ik merk dat ik heel versie 8 nog niet had. Inmiddels de upgrade gedaan en nu start EM Client wel haast instant op als ik vanuit de system tray op het 'normale' icoon klik.

[Reactie gewijzigd door Birdstrike op 24 juli 2024 14:37]

em client reageert supersnel als ik icoontje aanklik terwijl het minimized is, ik heb de laatste versie.
Deze mail client schijnt nogal wat informatie naar de maker te sturen.
Onder andere welke accounts je geconfigureerd hebt.
Een kennis van mij heeft wel eens mail gekregen ivm de accounts die hij geconfigureerd had.
Dat heb ik nog niet gehad. Kan ik niet bevestigen.
Jep, heb ik ook gehad bij bekende.

“Wij hebben geconstateerd dat u het pakket zakelijk gebruikt en dus moet je betalen”

Had gewoon zijn werk-mail toegevoegd naast zijn privemail.
Dat was het inderdaad. Toch wel bijzonder.
Ik gebruik eM Client al een flinke tijd. Ben overgestapt van Outlook toen Outlook nog problemen had met GSuite accounts. Daar was toen een aparte add-in voor nodig en dat liep allemaal verre van ideaal.
Sindsdien nooit meer nagedacht om terug te gaan. Versie 8 is net weer even iets strakker, maar erger me ook aan 2 zaken;
1. Multi-instance. Ik heb eM Client altijd op mijn eerste virtual desktop open staan, met Slack op m'n tweede scherm. Als ik op notificaties van eM Client druk krijg ik soms nieuwe instances en soms schakelt hij naar m'n eerste virtuele desktop en opent een tweede instance op m'n actieve virtual desktop. Muchos annoying.
2. Ik kan de rechter zijbalk niet meer opsplitsen in Contact details en Agenda. Het is nu of of.

Verder erg tevreden!

[Reactie gewijzigd door plofkip op 24 juli 2024 14:37]

8.0.2891.0
Thursday, July 9, 2020
eM Client 8 Service Update
- Preserve conversations when importing from Outlook
- Do not always show the More button for the editor
- Show ellipsis for long filenames in chat
- Fixed an automatic status changing (away, n/a) in chat
- Fixed local folders minimized in left spine
- Fixed occasional scrollbar displaying just for one attachment
- Several reported crashes fixed

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.