Samsung heeft een soundbar aangekondigd die moet aansluiten bij zijn recente televisies met een gebogen scherm. Tevens komt de elektronicafabrikant met de M3, een draadloze speaker die de concurrentie aan moet gaan met onder andere de Sonos Play:1.
De hoek waarover de HW-H7500/H7501-soundbar is gebogen is dezelfde als die van de 55" en 65" curved uhd-televisies die Samsung op de markt heeft gebracht. De gebogen soundbar is 42mm dik en biedt volgens de fabrikant een 8.1 geluidsweergave. De soundbar, die volgens Samsung eenvoudig is te monteren bij muurinstallaties, kan via de afstandsbediening van de televisie worden aangestuurd.
Samsung heeft ook een Sonos-concurrent in de vorm van de M3 draadloze speaker gepresenteerd, als compacte variant naast de bestaande M5- en M7-speakers. De speaker is via een mobiele app en bluetooth te bedienen. Als er meerdere speakers uit de M-lijn gebruikt worden kan er in meerdere kamers dezelfde muziek afgespeeld worden. De speaker is ook compatibel met Spotify. Bij de webwinkel Plasma Discounter heeft de speaker een adviesprijs van 199 euro gekregen.